Koláčik šťastia

článok na téma: Duchovný život, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Dodnes sa vo svete sporia, odkiaľ koláčik šťastia v skutočnosti pochádza. Toľko obľúbený americký spôsob veštenia, o ktorom mnohokrát hovoria, že pochádza z Kalifornie, však v reáli pochádza odinakiaľ. Jeho pôvod je v skutočnosti spojený s Japonskom alebo Čínou.

Čo je koláčik šťastia?
Koláčik, ktorý je veľmi chutný, sa vyrába z múky, cukru, vanilky a sezamového oleja. Do jeho útrob je potom skrytý s papierikom, ktorý dedukuje, čo vám prinesie budúcnosť. Obvykle ide o text v štýle aforizmu, proroctva alebo čínskej múdrosti. Skryté tu môžu byť aj čísla, ktoré sú určené na vsadenie. Ide o šťastné čísla, ktoré majú dotyčnému priniesť šťastie. Koláčiky sa dodnes podávajú v čínskych reštauráciách, ako dezert. Pozor, v Číne sa však táto tradícia nezachovala a veľmi sa už neužívajú.

Zrodenie koláčika šťastia
História koláčika siaha až do 19. storočia, kedy ho vôbec prvýkrát vyrobili v japonskom Kjótó do chrámu, ktorý napomáha prinášať šťastie. Dodnes sa tu ručne vyrába. Tradične v sebe ukrývajú 23 charakteristických odpovedí, ale vo svojej podstate do nich môžete vložiť, čo sa vám zachce. Do Ameriky sa koláčik šťastia dostal na prelome storočia. V pekárni v San Franciscu ich začal vyrábať japonský pekár. Postupne sa koláčiky dostali do čínskych reštaurácií av priebehu druhej svetovej vojny sa rozmohli po celej Amerike. Citáty sa písali ručne, ale postupom času sa začali písať na stroji a ešte neskôr tlačiť. Dnes sa na celom svete vyprodukuje na 3 miliardy citátov do koláčikov ročne. Najviac sa koláčiky šťastia konzumujú v USA, ďalej potom v Brazílii, Kanade, Francúzsku, Indii, Taliansku, Mexiku a Veľkej Británii. Okrem týchto štátov sa však koláčiky konzumujú aj inde, hoci nie v takej miere.

Koláčiky šťastia si už aj u nás môžete objednať v reštaurácii, kúpiť v špecializovaných predajniach alebo si ich sami vyrobiť. Recepty na koláčiky nájdete celkom ľahko na internete. Na lístočky potom môžete napísať čokoľvek pozitívne, pokojne aj odkaz.

Nemusíte ani úplne veriť na duchov, aby ste sa pokúsili presvedčiť o ich existencii. Duchovia sú v reáli všade okolo nás a je jedno, či si to chcete priznať, alebo nie. Radi by ste vedeli, či ste niekedy neboli v kontakte s duchom? Prezradia vám to určité spoločné znaky.

Keď spíme, zdajú sa nám sny. Veľa z nich si však nepamätáme. Niektoré nás vydesia a iné nás zaujmú tým, že sa opakovane vracajú. Iných sa doslova nemôžeme zbaviť. Bohužiaľ často práve tieto opakujúce sny bývajú najviac desivé.

Krištáľová guľa patrí ku každej správnej čarodejnici. Jej tradícia je tiež pekne hlboká. Veštenie z nej totiž patrilo vždy k obľúbeným vešteckým metódam, a to nielen v Európe.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Iveta - výklad kariet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad kariet
Zaměření Anjelské karty, cigánske karty, tarotové karty

Na výklad kariet používam cigánske, tarotové aj anjelské karty, s ktorými mám veľmi dobré skúsenosti a viem, že výklad práve z týchto kariet funguje spoľahlivo. S pomocou kariet určím nielen všeobecne Vašu budúcnosť, ale môžeme sa zamerať aj na jednotlivé oblasti Vášho života, ako je zdravie, financie, láska.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 486
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 486 Moje stránka, otázky a ohlasy

Každý máme niekde svoju spriaznenú dušu. A pozor, nemusí byť len jedna. Len ju nájsť. A to nemusí byť vždy jednoduché. Pokiaľ ju však nájdete, stanete sa úplnejšími a máte dosiahnuť to, čo by ste sami nikdy nedosiahli. Spriaznené duše sa dokážu podporiť a posúvať dopredu.