Je možné mať kamarátku na celý život

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Láska,

S kamarátstvom je to ako s celoživotnou láskou, myslíte, že je niekoho možné milovať celý život? Je, ale je to úplne výnimočné, rovnako je to tak aj u celoživotných kamarátok, preskákať toho totiž spolu musí naozaj veľa. Kamarátky tak často prichádzajú a zase odchádzajú. Nepodarí sa im zvládnuť ničiteľa priateľstva.

K veľkým skúškam patrí predovšetkým puberta, zamilovanie sa do rovnakého chlapca alebo naopak úplne odlišného, ​​s ktorým sa neznesú. Nevera, presťahovanie sa, iná škola, príliš spoločne stráveného času (ideálna na ponorku), klamstvo a neúprimnosť, odlíšené záujmy, žiarlivosť a objavia nové kamarátky, s ktorou si rozumiete viac. Nie je teda nič výnimočné, aby ste v priebehu života vystriedali väčšie množstvo kamarátok. Niekto veľa, niekto možno menej, ale aj medzi nimi sa môže nájsť jedna, s ktorou všetky životné eskapády preskáčete a zostanete spolu kamarátkami na celý život.

Čo urobiť, aby to tak bolo?
Aby ste s kamarátkou naozaj vydržali, mali by ste spolu hovoriť na rovinu. Pretvárka, klamstvá, ohováranie sú tabu a podraz sa neodpúšťa! Každá ľaviareň sa raz prevalí. S úprimnosťou najďalej zájdeš. Len tak si môžete vybudovať poriadne priateľstvo. Nezabudnite tiež aj odpúšťať. Hovorte pravdu, aj keď je krutá, keď je jej blbo, buďte jej nablízku, pomôžte jej, udržte tajomstvo, nebuďte vliezla a nechajte ju dýchať.

Čo robia najlepšie kamarátky
Najlepšie kamarátky zdieľajú rovnaké hodnoty, teda napríklad životnú úlohu, majú rovnaké záujmy, sú spolu v rovnakom tíme a pod. S najlepšou kamarátkou máte viacero spoločných záujmov, ktoré môžete zdieľať. Pokiaľ pominú, priateľstvo sa odmlčí alebo skončí. Teší vás byť s tou druhou, radi jej prejavujete náklonnosť, a to vzájomne. Baví vás pre tú druhú robiť niečo extra. Nerobí vám problém tej druhej osobe pomáhať alebo jej obdarovávať drobnými pozornosťami. Čím viac toho o sebe viete, tým je vaše priateľstvo silnejšie. Viete, o tom druhom všetko, čo si myslí, čo sa s ním deje, čo má rád, čo ho trápi a ste tu pre neho, rovnako ako tomu je aj v opačnom prípade. Zveriť sa môžete a je to fajn, len to na kamarátku nenahrňte hrabľami. Vďaka najlepšej kamarátke potom aj veľké problémy vyzerajú oveľa menšie a riešiteľné. S najlepšou kamarátkou si rozumiete aj bez slov, veríte si a spoznáte, čo sa v nej deje aj bez slov. Panuje medzi vami vzájomná náklonnosť. A to najdôležitejšie nakoniec, aj keď sa pohádate, dlhodobé kamarátstvá vydržia len vtedy, keď sa naučíte odpúšťať, zľavíte niekedy zo svojich predstáv a budete rešpektovať priority toho druhého.

Keď spíme, zdajú sa nám sny. Veľa z nich si však nepamätáme. Niektoré nás vydesia a iné nás zaujmú tým, že sa opakovane vracajú. Iných sa doslova nemôžeme zbaviť. Bohužiaľ často práve tieto opakujúce sny bývajú najviac desivé.

Kto by nepočul o Avalone, legendárnom artušovskom ostrove, na ktorom bol ukrytý Excalibur. Starí Kelti toto miesto považovali za sídlo Bohyne. Ľudia na tento ostrov prichádzali zomrieť, aj sa znova narodiť. Ide o jedno z najmagickejších miest na svete s ohromnou duchovnou silou a mocou.

Radosť zo života sa javí trochu nedostatkovým tovarom, ľudia sú uhnaní, napätí, v strese, s neustále zlou náladou, ak nie rovnou depresiou a úzkosťou. Neustále páchnuce za niečím, čo nie je na dosiahnutie. Niečím, čo nevieme koľkokrát ani definovať. Za hmotnými statkami, o ktorých bohužiaľ mylne predpokladáme, že to práve ony sú zárukou radosti a šťastia. Toto všetko však v konečnom výsledku vedie k nespokojnosti, frustrácii a do čakární psychiatrov. Vážne je však náš život taký nudný, šedivý, hnusný, bez perspektívy?

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy

Absinth je veľkou legendou. Ide oo bylinný alkoholický nápoj vyrábaný z paliny, anízu, feniklu. Niekedy sa do neho dodáva aj yzop, medovka, badián, mäta a iné bylinky. Typické pre neho je to, že má krásnu zelenú farbu, ktorú dosiahol úplne prirodzeným spôsobom. Niekedy sa mu tiež hovorí "zelená víla".