Je možné mať kamarátku na celý život

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Láska,

S kamarátstvom je to ako s celoživotnou láskou, myslíte, že je niekoho možné milovať celý život? Je, ale je to úplne výnimočné, rovnako je to tak aj u celoživotných kamarátok, preskákať toho totiž spolu musí naozaj veľa. Kamarátky tak často prichádzajú a zase odchádzajú. Nepodarí sa im zvládnuť ničiteľa priateľstva.

K veľkým skúškam patrí predovšetkým puberta, zamilovanie sa do rovnakého chlapca alebo naopak úplne odlišného, ​​s ktorým sa neznesú. Nevera, presťahovanie sa, iná škola, príliš spoločne stráveného času (ideálna na ponorku), klamstvo a neúprimnosť, odlíšené záujmy, žiarlivosť a objavia nové kamarátky, s ktorou si rozumiete viac. Nie je teda nič výnimočné, aby ste v priebehu života vystriedali väčšie množstvo kamarátok. Niekto veľa, niekto možno menej, ale aj medzi nimi sa môže nájsť jedna, s ktorou všetky životné eskapády preskáčete a zostanete spolu kamarátkami na celý život.

Čo urobiť, aby to tak bolo?
Aby ste s kamarátkou naozaj vydržali, mali by ste spolu hovoriť na rovinu. Pretvárka, klamstvá, ohováranie sú tabu a podraz sa neodpúšťa! Každá ľaviareň sa raz prevalí. S úprimnosťou najďalej zájdeš. Len tak si môžete vybudovať poriadne priateľstvo. Nezabudnite tiež aj odpúšťať. Hovorte pravdu, aj keď je krutá, keď je jej blbo, buďte jej nablízku, pomôžte jej, udržte tajomstvo, nebuďte vliezla a nechajte ju dýchať.

Čo robia najlepšie kamarátky
Najlepšie kamarátky zdieľajú rovnaké hodnoty, teda napríklad životnú úlohu, majú rovnaké záujmy, sú spolu v rovnakom tíme a pod. S najlepšou kamarátkou máte viacero spoločných záujmov, ktoré môžete zdieľať. Pokiaľ pominú, priateľstvo sa odmlčí alebo skončí. Teší vás byť s tou druhou, radi jej prejavujete náklonnosť, a to vzájomne. Baví vás pre tú druhú robiť niečo extra. Nerobí vám problém tej druhej osobe pomáhať alebo jej obdarovávať drobnými pozornosťami. Čím viac toho o sebe viete, tým je vaše priateľstvo silnejšie. Viete, o tom druhom všetko, čo si myslí, čo sa s ním deje, čo má rád, čo ho trápi a ste tu pre neho, rovnako ako tomu je aj v opačnom prípade. Zveriť sa môžete a je to fajn, len to na kamarátku nenahrňte hrabľami. Vďaka najlepšej kamarátke potom aj veľké problémy vyzerajú oveľa menšie a riešiteľné. S najlepšou kamarátkou si rozumiete aj bez slov, veríte si a spoznáte, čo sa v nej deje aj bez slov. Panuje medzi vami vzájomná náklonnosť. A to najdôležitejšie nakoniec, aj keď sa pohádate, dlhodobé kamarátstvá vydržia len vtedy, keď sa naučíte odpúšťať, zľavíte niekedy zo svojich predstáv a budete rešpektovať priority toho druhého.

Deštruktívne vzťahy sú zničujúce a miesto, aby nás hnali dopredu a rozvíjali nás, tak nás skôr sťahujú ku dnu a ničia nás aj po psychickej stránke. Vzťah môže ničiť nevera, závislosť, zlá ekonomická situácia rodiny aj neefektívna komunikácia. Okrem toho však existujú aj iné veci, ktoré sa na prvý dojem škodlivé nezdajú, ale v priebehu času sa ukážu ako veľkou chybou, ktorá nakoniec vzťahu zlomí väz. Čo je to?

Bez komunikácie nie je vzťahu. Dobrá komunikácia je základom šťastného a spokojného vzťahu. Len s ňou totiž dokážete zvládnuť konfliktné situácie a nájsť konštruktívne riešenie. Dobrá komunikácia spočíva pritom v tom, že so svojim partnerom budete hovoriť o svojich vlastných myšlienkach a dávať najavo svoje pocity. Pozor si však dajte na určité zlozvyky, vďaka ktorým to potom medzi vami nemôže klapať.

V dnešnej dobe žijeme v strese a zhone. Keď už sa zastavíme, nevieme nerušene odpočívať. Na očistu tela a duše nemáme akosi silu. Očistný kúpeľ nám však nedodá iba energiu, ale dokáže nám očistiť aj našu auru.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Kartárka Katarína - pomoc s láskou a vzťahmi

Znamení Ryby
Specializace Anjelské karty, tarotové karty
Zaměření Láska a vzťahy, karmické vzťahy, rodinné konštelácie

Láska je najvyšším a tiež najkomplikovanejším citom, ktorý spôsobuje v živote veľa šťastia, ale aj trápenia a smútku. Poradím Vám s Vaším súčasným vzťahom a nešťastne zamilovaným pomôžem získať lásku milovanej osoby. Viem, že láska často bolí a partnerské vzťahy sú často náročné. Spoločnými silami to všetko napravíme.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 448
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 448 Moje stránka, otázky a ohlasy

Veštenie z palmových listov predstavuje prastarú indickú metódu, ktorá sa dnes používa na úplne iný účel, než bola pôvodne určená. Pred viac ako 5000 rokmi totiž jeden z Bráhmových synov vpísal na palmové listy osudy asi 80 000 ľudí, ale len tých, ktorí v budúcnosti do Indie prídu a prejavia o svoj osud záujem.