Jasnovidectvo

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika, Osud,

Jasnovidectvo je veľmi ťažké bližšie definovať. Všeobecne by sme ju mohli popísať, ako schopnosť mimozmyslového vnímania, nášho podvedomia, ktoré nám umožňuje nazerať do blízkej, ale aj vzdialenej budúcnosti. Jasnovidectvo patrí k tým najstarším vešteckým technikám na svete.

Jasnovidectvo bolo v stredoveku veľmi váženou zručnosťou a ľudia mali vo zvyku veštiarne navštevovať pred každým dôležitým rozhodnutím. Bohužiaľ tomuto veštectvu v priebehu veku neprospelo kresťanstvo a následne aj podvodníci, ktorí si vymýšľajú alebo inak interpretujú veštbu. A pritom jasnovidectvo bolo vedecky dokázané a už ho v súčasnosti používa polícia aj špionážne služby.

Každý môže byť jasnovidec
Jasnovidci vedia to, čo ostatní nie, dokážu komunikovať so svojim podvedomím a podprahovým vnímaním. Každý z nás však oplýva nejakými vešteckými schopnosťami a ak by sa ľudia odblokovali a viac sa v tejto sfére rozvíjali, dokázali by pracovať so svojou intuíciou a využívať na vlastný prospech. Jasnovidci sú jednoducho ľudia, ktorí svoje schopnosti už odhalili, odblokovali svoje podvedomie a otvorili svoju myseľ svetu.

Pravdou však tiež je, že tak, ako sú na svete ľudia viac talentovaní na beh, maľbu alebo napríklad na písanie, tak sú medzi nami aj ľudia, ktorí majú väčší talent aj pre jasnovidectvo.

Ako spoznáte, že máte jasnovidecké sklony?
Ste zvedaví, či máte jasnovidecký talent? Dôležitou súčasťou sú potom jasnovidecké predtuchy. Tieto predtuchy môžu byť spojené so zlým pocitom a môžu byť varovaním. Mnohým ľuďom tieto predtuchy, ak ich poslúchli, dokonca zachránili aj život. Nepodceňujte svoje zvláštne pocity, nevysvetliteľné udalosti, nervozitu alebo podivný sen, ktorý sa vám znenáhla zdá. Počúvajte svoje varovanie. Je to ten malý jasnovidec tam niekde vo vnútri vás.

Skúste sa opýtať onomantiky. Podľa nej totiž v sebe každé meno nesie Božie predurčenie.

Čo je onomantika?
Onomantika je umenie veštenia, ktoré s bežným európskym veštením a astrológiou má pramálo spoločného. Oveľa bližšie má k numerológii. Ide totiž o predvídanie budúcnosti z písmen, ktoré sú numerologickými nosičmi. Aby sme to zjednodušili, jedná sa o veštenie z mena.

Nemusíte ani úplne veriť na duchov, aby ste sa pokúsili presvedčiť o ich existencii. Duchovia sú v reáli všade okolo nás a je jedno, či si to chcete priznať, alebo nie. Radi by ste vedeli, či ste niekedy neboli v kontakte s duchom? Prezradia vám to určité spoločné znaky.

V dnešnej dobe žijeme v strese a zhone. Keď už sa zastavíme, nevieme nerušene odpočívať. Na očistu tela a duše nemáme akosi silu. Očistný kúpeľ nám však nedodá iba energiu, ale dokáže nám očistiť aj našu auru.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Katka - Veštiareň a veštenie budúcnosti

Znamení Lev
Specializace Mágia, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Veštenie budúcnosti

Osud každého z nás je sčasti predurčený a s pomocou pokročilých vešteckých metód Vám môžem oznámiť dôležité životné udalosti, ktoré Vás čakajú. Snažím sa Vám vždy nielen oznámiť budúcnosť, ale aj poradiť s ďalším rozhodovaním, kedy Vám často až veštba oznámi dôležité súvislosti a privedie Vás k ich pochopeniu.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 480
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 480 Moje stránka, otázky a ohlasy

S kamarátstvom je to ako s celoživotnou láskou, myslíte, že je niekoho možné milovať celý život? Je, ale je to úplne výnimočné, rovnako je to tak aj u celoživotných kamarátok, preskákať toho totiž spolu musí naozaj veľa. Kamarátky tak často prichádzajú a zase odchádzajú. Nepodarí sa im zvládnuť ničiteľa priateľstva.