Jasnovidectvo

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika, Osud,

Jasnovidectvo je veľmi ťažké bližšie definovať. Všeobecne by sme ju mohli popísať, ako schopnosť mimozmyslového vnímania, nášho podvedomia, ktoré nám umožňuje nazerať do blízkej, ale aj vzdialenej budúcnosti. Jasnovidectvo patrí k tým najstarším vešteckým technikám na svete.

Jasnovidectvo bolo v stredoveku veľmi váženou zručnosťou a ľudia mali vo zvyku veštiarne navštevovať pred každým dôležitým rozhodnutím. Bohužiaľ tomuto veštectvu v priebehu veku neprospelo kresťanstvo a následne aj podvodníci, ktorí si vymýšľajú alebo inak interpretujú veštbu. A pritom jasnovidectvo bolo vedecky dokázané a už ho v súčasnosti používa polícia aj špionážne služby.

Každý môže byť jasnovidec
Jasnovidci vedia to, čo ostatní nie, dokážu komunikovať so svojim podvedomím a podprahovým vnímaním. Každý z nás však oplýva nejakými vešteckými schopnosťami a ak by sa ľudia odblokovali a viac sa v tejto sfére rozvíjali, dokázali by pracovať so svojou intuíciou a využívať na vlastný prospech. Jasnovidci sú jednoducho ľudia, ktorí svoje schopnosti už odhalili, odblokovali svoje podvedomie a otvorili svoju myseľ svetu.

Pravdou však tiež je, že tak, ako sú na svete ľudia viac talentovaní na beh, maľbu alebo napríklad na písanie, tak sú medzi nami aj ľudia, ktorí majú väčší talent aj pre jasnovidectvo.

Ako spoznáte, že máte jasnovidecké sklony?
Ste zvedaví, či máte jasnovidecký talent? Dôležitou súčasťou sú potom jasnovidecké predtuchy. Tieto predtuchy môžu byť spojené so zlým pocitom a môžu byť varovaním. Mnohým ľuďom tieto predtuchy, ak ich poslúchli, dokonca zachránili aj život. Nepodceňujte svoje zvláštne pocity, nevysvetliteľné udalosti, nervozitu alebo podivný sen, ktorý sa vám znenáhla zdá. Počúvajte svoje varovanie. Je to ten malý jasnovidec tam niekde vo vnútri vás.

Kto by nepočul o Avalone, legendárnom artušovskom ostrove, na ktorom bol ukrytý Excalibur. Starí Kelti toto miesto považovali za sídlo Bohyne. Ľudia na tento ostrov prichádzali zomrieť, aj sa znova narodiť. Ide o jedno z najmagickejších miest na svete s ohromnou duchovnou silou a mocou.

Ako rodokmeň súvisí s ezoterikou alebo astrológiou? Výrazne, pretože ho zobrazuje strom života. Legendárny symbol, ktorý sa vyskytuje po celom svete v spojení s rôznymi vierami, mágiou i veštením. Zostavovanie rodokmeňa je taká tajuplná detektívka, ktorá vás dokáže pohltiť, ide však zároveň aj o veľmi náročnú záležitosť.

V roku 2018 Merkúr vstúpil do svojej retrográdnej fázy. Bude v ňom od 17. 11. až do 6. 12. 2018. Ide o posledný retrográdny Merkúr v tomto roku. Obvykle sa to tak deje zhruba 3x do roka.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Zdenka - budúcnosť dieťaťa

Znamení Beran
Specializace Anjelské karty, tarotové karty, astrológia
Zaměření Detské horoskopy, budúcnosť dieťaťa

Špecializujem sa na výklad budúcnosti detí, pretože viem, že mnohé sa dá často ovplyvniť a pozmeniť k lepšiemu. Vyložím Vám životnú cestu a významné okamihy, ktoré Vášho potomka čakajú a na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 450
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 450 Moje stránka, otázky a ohlasy

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.