Duchovia okolo nás

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Záhady, Mystika,

Nemusíte ani úplne veriť na duchov, aby ste sa pokúsili presvedčiť o ich existencii. Duchovia sú v reáli všade okolo nás a je jedno, či si to chcete priznať, alebo nie. Radi by ste vedeli, či ste niekedy neboli v kontakte s duchom? Prezradia vám to určité spoločné znaky.

Ako napríklad nevysvetliteľné zvuky. Stáva sa vám, že počujete kroky, klepanie, búchanie, poškriabanie alebo dokonca aj zvuk pádu a páchateľ nikde nie je? U duchov je typické, že sa zvuky postupne zintenzívňujú a potom opäť utíchajú.

Alebo sa vám z nevysvetliteľných dôvodov neustále otvárajú dvere? Duchovia radi lomozí a otvárajú dvere od skríň, miestností i vstupné dvere. Otvárajú sa samy a bez racionálneho odôvodnenia.

Alebo sa vám snáď opakovane stalo, že sa vo vašom okolí samo od seba rozsvietilo alebo zhaslo? Zrejme ste narazili na ducha, teda, pokiaľ problém nie je v žiarovke.

Duchovia sa radi hrajú, a preto radi zapínajú elektroniku v domácnostiach. Vôbec najradšej zapínajú rádio, prelaďujú stanice, zapínajú a vypínajú televíziu, prepínajú kanály, spúšťa tlačiareň alebo púšťa počítač.

Duchovia majú na svedomí aj stratu rôznych vecí. Nehovorte, že to nepoznáte, ste si istí, že ste si niečo dali na určité miesto a ono to tam nie je. Záhadou je, že o pár dní sa to na danom mieste samo od seba objaví.

Vidíte samotné tiene bez ľudí.

Máte pocit, že vás niekto sleduje, ale nikde nikto nie je.

Všimli ste si tie výrazné teplotné výkyvy v rôznych miestach vašej domácnosti? Je to pre vás záhada? Nie, sú to duchovia.

Aj keď sa vám to nemusí zdať, aj vône môžu byť spojené s duchmi a je pritom jedno, či vám niečo nevysvetliteľne vonia alebo naopak zapácha.

Zdá sa vám, že počujete z jednej časti domu krik, plač alebo šepot? Je možné, že sa u vás vyskytujú duchovia.

Čo viac by mohlo vypovedať o prítomnosti duchov ako ich samotné zjavenie? Duchovia sa najviac objavujú ako transparentné, ale aj reálne osoby. Pozor, nepleťte si ich s anjelmi.

Máte zviera, ktoré je nepokojné? Nepáčia sa mu určité časti domu? Zrejme cíti to, čo vy nie. Ducha.

Levitujúce predmety sú veľmi vzácnym znakom prítomnosti duchov, ale vyskytujú sa.

Olivín je známy aj ako Peridot, ide o minerál s podielom horčíka a železa. Železo môže za jeho zelené sfarbenie. V histórii išlo o smaragd križiakov.

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.

Aj keď sa nám tomu niekedy nedarí uveriť a mnohokrát sa pýtame prečo, v živote nie je nič náhoda, všetko sa nám deje z nejakého dôvodu av tú správnu chvíľu.

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy

I-ťing je u nás prezentovaná ako tajuplná veštecká metóda, v skutočnosti sa však jedná o najstarší zachovaný text s filozofickým zameraním, ktorý pochádza z druhého tisícročia pred naším letopočtom. Ide o tzv. Knihu premien. V ktorej hlavnej časti nájdete 64 obrazcov zložených zo 6 čiar, ktoré predstavujú celkom 64 rozličných archetypálnych situácií.