Duchovia okolo nás

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Záhady, Mystika,

Nemusíte ani úplne veriť na duchov, aby ste sa pokúsili presvedčiť o ich existencii. Duchovia sú v reáli všade okolo nás a je jedno, či si to chcete priznať, alebo nie. Radi by ste vedeli, či ste niekedy neboli v kontakte s duchom? Prezradia vám to určité spoločné znaky.

Ako napríklad nevysvetliteľné zvuky. Stáva sa vám, že počujete kroky, klepanie, búchanie, poškriabanie alebo dokonca aj zvuk pádu a páchateľ nikde nie je? U duchov je typické, že sa zvuky postupne zintenzívňujú a potom opäť utíchajú.

Alebo sa vám z nevysvetliteľných dôvodov neustále otvárajú dvere? Duchovia radi lomozí a otvárajú dvere od skríň, miestností i vstupné dvere. Otvárajú sa samy a bez racionálneho odôvodnenia.

Alebo sa vám snáď opakovane stalo, že sa vo vašom okolí samo od seba rozsvietilo alebo zhaslo? Zrejme ste narazili na ducha, teda, pokiaľ problém nie je v žiarovke.

Duchovia sa radi hrajú, a preto radi zapínajú elektroniku v domácnostiach. Vôbec najradšej zapínajú rádio, prelaďujú stanice, zapínajú a vypínajú televíziu, prepínajú kanály, spúšťa tlačiareň alebo púšťa počítač.

Duchovia majú na svedomí aj stratu rôznych vecí. Nehovorte, že to nepoznáte, ste si istí, že ste si niečo dali na určité miesto a ono to tam nie je. Záhadou je, že o pár dní sa to na danom mieste samo od seba objaví.

Vidíte samotné tiene bez ľudí.

Máte pocit, že vás niekto sleduje, ale nikde nikto nie je.

Všimli ste si tie výrazné teplotné výkyvy v rôznych miestach vašej domácnosti? Je to pre vás záhada? Nie, sú to duchovia.

Aj keď sa vám to nemusí zdať, aj vône môžu byť spojené s duchmi a je pritom jedno, či vám niečo nevysvetliteľne vonia alebo naopak zapácha.

Zdá sa vám, že počujete z jednej časti domu krik, plač alebo šepot? Je možné, že sa u vás vyskytujú duchovia.

Čo viac by mohlo vypovedať o prítomnosti duchov ako ich samotné zjavenie? Duchovia sa najviac objavujú ako transparentné, ale aj reálne osoby. Pozor, nepleťte si ich s anjelmi.

Máte zviera, ktoré je nepokojné? Nepáčia sa mu určité časti domu? Zrejme cíti to, čo vy nie. Ducha.

Levitujúce predmety sú veľmi vzácnym znakom prítomnosti duchov, ale vyskytujú sa.

Podvedomie je to, čo medicína označuje za nevedomie, pretože o procesoch, ktoré v ňom prebiehajú, nemáme v reáli ani potuchy a len ťažko ju dokážeme ovplyvniť. Naše podvedomie je však mocné a pokiaľ ho udržíme otvorené a budeme s ním správne komunikovať, môžete spoznať, aká veľká je sila podvedomia.

Deštruktívne vzťahy sú zničujúce a miesto, aby nás hnali dopredu a rozvíjali nás, tak nás skôr sťahujú ku dnu a ničia nás aj po psychickej stránke. Vzťah môže ničiť nevera, závislosť, zlá ekonomická situácia rodiny aj neefektívna komunikácia. Okrem toho však existujú aj iné veci, ktoré sa na prvý dojem škodlivé nezdajú, ale v priebehu času sa ukážu ako veľkou chybou, ktorá nakoniec vzťahu zlomí väz. Čo je to?

S honom na čarodejnice sa väčšine ľudí vybavia tie salemské, a to aj napriek tomu, že hony na čarodejnice boli predovšetkým európskou záležitosťou, ktoré v tom čase prebiehali aj u nás niekoľko storočí.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Mágia, tarot, hviezdy, kyvadlo
Zaměření Osobný horoskop na celý rok

Osobný horoskop Vám prezradí dôležité udalosti a podstatné okamihy, ktoré pre vás osud pripravil na ďalšie mesiace v tomto náročnom roku. Zaujíma Vás, či sa situácia v nasledujúcich mesiacoch zlepší a aký je v tomto smere Váš horoskop? Hovorí sa, že šťastie praje pripraveným, buďte aj Vy vďaka osobnému horoskopu pripravení na svoju budúcnosť a Váš život sa stane jednoduchším.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 462
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 462 Moje stránka, otázky a ohlasy

Severne od Kounova na vrchu Rovina bol v roku 1934 odhalený kounovský kamenný rad. V tom čase tomu nikto nevenoval žiadnu pozornosť. To, že ide o niečo výnimočné, si bol vedomý len ich objaviteľ.