Anjelské karty

článok na téma: Astrologie, Duchovný život, Horoskopy, Osud,

Taroty sú karty, ktoré neklamú, ale niekedy dokážu byť kruté a smutné. Nie všetky správy totiž sú pozitívne a taroty sa s človekom nemazná, hovorí na rovinu, a to niekedy úplne bez okolkov. Na rozdiel od tarotov sú anjelské karty nositeľmi iba dobrých správ. Na všetkom zlom vidí aj niečo pozitívne.

Je tomu tak preto, že anjeli majú vždy láskyplnú pozíciu, ktorá nás s citom vedie len k tomu najvyššiemu dobru.

Kto sú anjeli
Anjeli sú naši pomocníci. Pomáhali nám oveľa skôr, než vzniklo vôbec nejaké náboženstvo. Ide o sprostredkovateľa posolstva od Boha ľuďom. Sú to anjeli strážni, ktorí dohliadajú na naše bezpečie.

Úloha Anjelských kariet
Anjelské karty pomáhajú ľuďom komunikovať so svojimi anjelmi. Získavajú od nich rady aj odpovede na rôzne otázky, ktoré im položili. Pýtať sa môžu na lásku, prácu, zdravie, rodinu i oblasť duchovného osobného rastu.

Ako vyzerajú Anjelské karty
Najznámejšie Anjelské karty sú tie od Doreen Virtue, svetovo preslávenej spisovateľky a fejtonistky, ktorá sa venuje liečiteľstvu a spiritualite spojenú s anjelmi. Tieto sady kariet sa skladá z 44 anjelských kariet. Vykladať je možné za použitia jednej až troch kariet.

Ako sa vykladajú Anjelské karty
Uvoľnite sa a sústreďte sa na karty a na anjelov, ktorí vás sprevádzajú. Poproste ich o zodpovedanie otázky a ukázanie toho správneho smeru. Buďte pri kladení svojich otázok konkrétne. Môžete anjelské karty poprosiť aj o všeobecný výklad. Po položení otázky otvorte oči a vyberte si inštinktívne vyberte jednu až tri karty. Ak si vytiahnete viac kariet, nepozerajte sa na jednotlivé karty izolovane, ale v súvislosti s ostatnými. Prvá karta sa týka nedávnej minulosti, druhá je potom prítomnosť a tretia sa potom dotýka vašej budúcnosti. Všímajte si, ako sa karty ovplyvňujú navzájom, čo ich spája a nechajte so svojimi anjelmi viesť k odpovediam.

Skúste sa opýtať onomantiky. Podľa nej totiž v sebe každé meno nesie Božie predurčenie.

Čo je onomantika?
Onomantika je umenie veštenia, ktoré s bežným európskym veštením a astrológiou má pramálo spoločného. Oveľa bližšie má k numerológii. Ide totiž o predvídanie budúcnosti z písmen, ktoré sú numerologickými nosičmi. Aby sme to zjednodušili, jedná sa o veštenie z mena.

Už od pradávna ľudia z Orientu, aj rôznych náboženstiev, verili, že naša duša križuje svetom vo svojom astrálnom tele, do ktorého sa dostane po svojej predošlej smrti. Špeciálnu skupinu takých astrálnych bytostí potom predstavovali démoni a anjeli, v reále ich existuje však oveľa viac.

Možno ste to do dnešných dní netušili, ale väčšina kostolov a synagóg bola u nás postavená na základe geomantiky. Moderná geomantika sa venuje náuke vplyvu krajiny a prírodných síl na človeka, jeho telo a dušu. Ukazuje nám, že s návštevou magických miest našej krajiny, môžeme ozdraviť naše telo, očistiť naše myslenie, doplniť svoju energiu a niekedy prežiť aj spirituálne skúsenosti. Preto nás návšteva posvätných a magických miest tak silno zasiahne, a to aj na človeka bez predošlých duchovných skúseností.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Zdenka - budúcnosť dieťaťa

Znamení Beran
Specializace Anjelské karty, tarotové karty, astrológia
Zaměření Detské horoskopy, budúcnosť dieťaťa

Špecializujem sa na výklad budúcnosti detí, pretože viem, že mnohé sa dá často ovplyvniť a pozmeniť k lepšiemu. Vyložím Vám životnú cestu a významné okamihy, ktoré Vášho potomka čakajú a na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 450
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 450 Moje stránka, otázky a ohlasy

Už vo februári sa ujme vlády mocný, hrdý a tiež aj trochu panovačný kohút. Ohnivý kohút v čínskom horoskope patrí medzi nekonfliktné a dobrosrdečné, aj keď silne egoistické znamenie. Celý rok sa ponesie v štýle hlavného upratovania pred vlastným prahom, čo bude mať za následok súperenie na malých poliach, vlastných dvorcoch a to bude sprevádzať aj veľké vyhadzovanie a zbavovanie sa všetkého nechceného a nepotrebného.