Veštenie z palmových listov

článok na téma: Duchovný život, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Veštenie z palmových listov predstavuje prastarú indickú metódu, ktorá sa dnes používa na úplne iný účel, než bola pôvodne určená. Pred viac ako 5000 rokmi totiž jeden z Bráhmových synov vpísal na palmové listy osudy asi 80 000 ľudí, ale len tých, ktorí v budúcnosti do Indie prídu a prejavia o svoj osud záujem.

Čo hovorí palmový list?
Palmové listy opisujú osud človeka, ktorý vypovedá o minulosti i budúcnosti. Na listoch sa nachádza aj proroctvo celých národov a štátov. Tento osud je písaný veľmi titerným písmom, takže ho prečítať dokážu iba vybraní a vycvičení nádí, čo sú vycvičení vykladači.

O veštenie z palmových listov
Text na listoch je napísaný v starotamilčine a ich životnosť dosahuje až 800 rokov. Potom listy začnú trúchnivieť. V tej chvíli opatrujúce rodiny, texty prepíšu na nové palmové listy. Každý rok knižnice organizujú zvláštny rituál, pri ktorom dochádza k transformácii textov. Ide o to, že 80 000 ľudských osudov sú vymazané o osudy tých, ktorí knižnicu už navštívili a prepísané novými záznamami ľudí, ktoré knižnicu ešte len navštívia. K tomu však dochádza bez pričinenia ľudskej ruky, iba duchovnou silou.

Okrem prepisu opatrujúcej rodiny majú na starosť aj výklad z palmových listov. Toto umenie sa v rodinách učí už niekoľko storočí a vždy sa prenáša na potomkov. Záznamy sú uchované najmenej v 12 indických knižniciach, pričom v každej z nich je uložených niekoľko tisíc týchto záznamov.

Veštenie z palmových listov
Podľa zvestí vám nádí prezradí obsah iba dvoch palmových listov. Na tom prvom sú všeobecné údaje o anketárovi a jeho predchádzajúcom živote, a to až do okamihu, keď sa dotyčný dostal do knižnice a druhý list odhaľuje budúcnosť odo dňa návštevy knižnice. Na listoch je údajne aj presný dátum, kedy daný človek navštívi knižnicu, a tiež aj meno toho, kto ho pritom bude sprevádzať. Po prečítaní veštby však nie je možné si z knižnice listy odniesť.

Možno ste to do dnešných dní netušili, ale väčšina kostolov a synagóg bola u nás postavená na základe geomantiky. Moderná geomantika sa venuje náuke vplyvu krajiny a prírodných síl na človeka, jeho telo a dušu. Ukazuje nám, že s návštevou magických miest našej krajiny, môžeme ozdraviť naše telo, očistiť naše myslenie, doplniť svoju energiu a niekedy prežiť aj spirituálne skúsenosti. Preto nás návšteva posvätných a magických miest tak silno zasiahne, a to aj na človeka bez predošlých duchovných skúseností.

Strom má dôležitú symbolickú úlohu v celom rade kultúr. Objavuje sa napríklad v kabale, u Máyov, Germánov, škandinávskych národov a dokonca aj u Keltov. Svoju dôležitú úlohu našiel aj v Biblii. Všade je opradený legendami.

Vianoce je možné oslavovať niekoľkými rôznymi spôsobmi. Pokiaľ túžite po ich harmonickom prežití, môžete sa inšpirovať Feng Shuei. Nemusíte sa obávať, nie je to o tom, aby ste sa vzdali českých tradícií, ale ide skôr o upokojenie, harmonizáciu a vytvorenie priateľskej atmosféry.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Zdenka - budúcnosť dieťaťa

Znamení Beran
Specializace Anjelské karty, tarotové karty, astrológia
Zaměření Detské horoskopy, budúcnosť dieťaťa

Špecializujem sa na výklad budúcnosti detí, pretože viem, že mnohé sa dá často ovplyvniť a pozmeniť k lepšiemu. Vyložím Vám životnú cestu a významné okamihy, ktoré Vášho potomka čakajú a na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 450
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 450 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nech vstúpite kamkoľvek, bezprostredne vnímate určitý pocit. Niekde sa cítite veľmi dobre, príjemne, pohodlne, "ako doma" a inde cítite nepríjemné napätie, istú stiesnenosť alebo ponurosť, čo nás nabáda k čo najrýchlejšiemu odchodu. Rovnaké vibrácie však nemá iba cudzí priestor, ale aj váš vlastný domov. Pokiaľ chcete, aby váš domov pôsobil pozitívne, je dôležité sa o túto energiu starať.