Veštenie z palmových listov

článok na téma: Duchovný život, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Veštenie z palmových listov predstavuje prastarú indickú metódu, ktorá sa dnes používa na úplne iný účel, než bola pôvodne určená. Pred viac ako 5000 rokmi totiž jeden z Bráhmových synov vpísal na palmové listy osudy asi 80 000 ľudí, ale len tých, ktorí v budúcnosti do Indie prídu a prejavia o svoj osud záujem.

Čo hovorí palmový list?
Palmové listy opisujú osud človeka, ktorý vypovedá o minulosti i budúcnosti. Na listoch sa nachádza aj proroctvo celých národov a štátov. Tento osud je písaný veľmi titerným písmom, takže ho prečítať dokážu iba vybraní a vycvičení nádí, čo sú vycvičení vykladači.

O veštenie z palmových listov
Text na listoch je napísaný v starotamilčine a ich životnosť dosahuje až 800 rokov. Potom listy začnú trúchnivieť. V tej chvíli opatrujúce rodiny, texty prepíšu na nové palmové listy. Každý rok knižnice organizujú zvláštny rituál, pri ktorom dochádza k transformácii textov. Ide o to, že 80 000 ľudských osudov sú vymazané o osudy tých, ktorí knižnicu už navštívili a prepísané novými záznamami ľudí, ktoré knižnicu ešte len navštívia. K tomu však dochádza bez pričinenia ľudskej ruky, iba duchovnou silou.

Okrem prepisu opatrujúcej rodiny majú na starosť aj výklad z palmových listov. Toto umenie sa v rodinách učí už niekoľko storočí a vždy sa prenáša na potomkov. Záznamy sú uchované najmenej v 12 indických knižniciach, pričom v každej z nich je uložených niekoľko tisíc týchto záznamov.

Veštenie z palmových listov
Podľa zvestí vám nádí prezradí obsah iba dvoch palmových listov. Na tom prvom sú všeobecné údaje o anketárovi a jeho predchádzajúcom živote, a to až do okamihu, keď sa dotyčný dostal do knižnice a druhý list odhaľuje budúcnosť odo dňa návštevy knižnice. Na listoch je údajne aj presný dátum, kedy daný človek navštívi knižnicu, a tiež aj meno toho, kto ho pritom bude sprevádzať. Po prečítaní veštby však nie je možné si z knižnice listy odniesť.

Vianoce sú veľmi úzko späté nielen s tradíciami a tými najrôznejšími zvykmi, ale vďaka zimnému slnovratu ide už od pradávna aj o obdobie spojené s mágiou. Naši predkovia v tomto období vykonávali celý rad rituálov a kúziel, ktoré mali zaistiť úrodnosť, hojnosť, dostatok potravy a ochraňujú zdravie a život členov domácnosti i dom a zver samotnú. Dnes sa bohužiaľ už postupne na množstvo týchto kúziel a rituálov zabudlo.

Termín symbológie skrýva vedu, ktorá sa zaoberá symbolmi. Tie sú špecifické pre ľudí samotných, kultúru i náboženstvo. Rôzne symboly sa objavia v rôznych technológiách a dôležitou súčasťou sú používané aj v geografii, sociológii, astronómii, astrológii, alchýmii i veštectve.

Možno ste to do dnešných dní netušili, ale väčšina kostolov a synagóg bola u nás postavená na základe geomantiky. Moderná geomantika sa venuje náuke vplyvu krajiny a prírodných síl na človeka, jeho telo a dušu. Ukazuje nám, že s návštevou magických miest našej krajiny, môžeme ozdraviť naše telo, očistiť naše myslenie, doplniť svoju energiu a niekedy prežiť aj spirituálne skúsenosti. Preto nás návšteva posvätných a magických miest tak silno zasiahne, a to aj na človeka bez predošlých duchovných skúseností.

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy

Je to v súčasnosti taký veľký nešvár, zbavovať sa svojej zodpovednosti a hádzať ju na iných. Dobré duše, ľudí, ktorí nie sú až tak pevní v kramflekoch, aby ustáli toto nedospelé správanie iných, v istej miere spojené s citovým vydieraním a manipulovaním, často túto zodpovednosť preberú.