Onomantika

článok na téma: Astrologie, Duchovný život, Ezoterika, Osud,

Skúste sa opýtať onomantiky. Podľa nej totiž v sebe každé meno nesie Božie predurčenie.

Čo je onomantika?
Onomantika je umenie veštenia, ktoré s bežným európskym veštením a astrológiou má pramálo spoločného. Oveľa bližšie má k numerológii. Ide totiž o predvídanie budúcnosti z písmen, ktoré sú numerologickými nosičmi. Aby sme to zjednodušili, jedná sa o veštenie z mena.

História Onomantiky
Vôbec tie najstaršie zmienky o onomantike pochádzajú už z doby Pythágora. Hlási sa k nej aj Kabbalistická astrológia. Onomantika sa hojne užívala v celej starovekej Európe aj v Ázii. Veštenie je založené na prastarom umení zvanom gematria, čo je presvedčenie, že každé písmeno abecedy predstavuje konkrétne číslo. S prenesením písmen mena na čísla ich následným sčítaním potom vychádza číslo, ktoré ukáže, či meno danému človeku prinesie šťastie, alebo nie. V minulosti s pomocou onomantiky predvídali napríklad aj to, ako napríklad dopadne Hector v Trójskej vojne. Prekvapí vás možno aj to, že o onomantike sa hovorí aj v liturgických spisoch raného kresťanstva.

Na čo je možné využiť Onomantiku?
Onomantiku je možné použiť nielen na odhalenie budúcnosti svojho dieťaťa, ale aj pokiaľ hľadáte partnera alebo vyberáte zamestnancov. Predvídať s jej pomocou je aj výherca súťaží. Onomantiku však užívame úplne bežne a bez uvedomenia, a to tak, že si pred narodením dieťaťa prečítame knihy o význame mien, ktoré sú vlastne onomantickou nápovedou. Pokiaľ vášmu dieťaťu vyjde negatívna predpoveď, môžete ju zmeniť, mnohokrát na to stačí iba malá zmena písmenka a už je všetko inak.

Mayská civilizácia patrila k tým najvyspelejším a dodnes ich ľudia po celom svete považuje za obdivuhodnú. Civilizácia fungovala na území dnešnej Guatemaly, Belize, v severozápadnom Hondurase, v mexických štátoch Yucatán, Quintana Roo, Campeche, Chiapas a na východe potom ešte v štáte Tabasco. Úspešne tu existovala medzi rokmi 2500 rokov pred naším letopočtom až do cca do 17. storočia.

Nemusíte ani úplne veriť na duchov, aby ste sa pokúsili presvedčiť o ich existencii. Duchovia sú v reáli všade okolo nás a je jedno, či si to chcete priznať, alebo nie. Radi by ste vedeli, či ste niekedy neboli v kontakte s duchom? Prezradia vám to určité spoločné znaky.

Odbor, ktorý je zhodou okolností mne veľmi blízky, je psychologická astrológia, čiže Astropsychológia. O čo sa jedná? Tento typ astrológie vychádza z rovnakých základov, ako klasická astrológia.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Iveta - výklad kariet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad kariet
Zaměření Anjelské karty, cigánske karty, tarotové karty

Na výklad kariet používam cigánske, tarotové aj anjelské karty, s ktorými mám veľmi dobré skúsenosti a viem, že výklad práve z týchto kariet funguje spoľahlivo. S pomocou kariet určím nielen všeobecne Vašu budúcnosť, ale môžeme sa zamerať aj na jednotlivé oblasti Vášho života, ako je zdravie, financie, láska.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 486
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 486 Moje stránka, otázky a ohlasy

Absinth je veľkou legendou. Ide oo bylinný alkoholický nápoj vyrábaný z paliny, anízu, feniklu. Niekedy sa do neho dodáva aj yzop, medovka, badián, mäta a iné bylinky. Typické pre neho je to, že má krásnu zelenú farbu, ktorú dosiahol úplne prirodzeným spôsobom. Niekedy sa mu tiež hovorí "zelená víla".