Onomantika

článok na téma: Astrologie, Duchovný život, Ezoterika, Osud,

Skúste sa opýtať onomantiky. Podľa nej totiž v sebe každé meno nesie Božie predurčenie.

Čo je onomantika?
Onomantika je umenie veštenia, ktoré s bežným európskym veštením a astrológiou má pramálo spoločného. Oveľa bližšie má k numerológii. Ide totiž o predvídanie budúcnosti z písmen, ktoré sú numerologickými nosičmi. Aby sme to zjednodušili, jedná sa o veštenie z mena.

História Onomantiky
Vôbec tie najstaršie zmienky o onomantike pochádzajú už z doby Pythágora. Hlási sa k nej aj Kabbalistická astrológia. Onomantika sa hojne užívala v celej starovekej Európe aj v Ázii. Veštenie je založené na prastarom umení zvanom gematria, čo je presvedčenie, že každé písmeno abecedy predstavuje konkrétne číslo. S prenesením písmen mena na čísla ich následným sčítaním potom vychádza číslo, ktoré ukáže, či meno danému človeku prinesie šťastie, alebo nie. V minulosti s pomocou onomantiky predvídali napríklad aj to, ako napríklad dopadne Hector v Trójskej vojne. Prekvapí vás možno aj to, že o onomantike sa hovorí aj v liturgických spisoch raného kresťanstva.

Na čo je možné využiť Onomantiku?
Onomantiku je možné použiť nielen na odhalenie budúcnosti svojho dieťaťa, ale aj pokiaľ hľadáte partnera alebo vyberáte zamestnancov. Predvídať s jej pomocou je aj výherca súťaží. Onomantiku však užívame úplne bežne a bez uvedomenia, a to tak, že si pred narodením dieťaťa prečítame knihy o význame mien, ktoré sú vlastne onomantickou nápovedou. Pokiaľ vášmu dieťaťu vyjde negatívna predpoveď, môžete ju zmeniť, mnohokrát na to stačí iba malá zmena písmenka a už je všetko inak.

Jasnovidectvo je veľmi ťažké bližšie definovať. Všeobecne by sme ju mohli popísať, ako schopnosť mimozmyslového vnímania, nášho podvedomia, ktoré nám umožňuje nazerať do blízkej, ale aj vzdialenej budúcnosti. Jasnovidectvo patrí k tým najstarším vešteckým technikám na svete.

Telepatia predstavuje prenos informácií prostredníctvom mimozmyslových schopností. Prenosu myšlienok na diaľku sa venuje experimentálna psychológia, parapsychológia a psychotronika. Dorozumievanie bez slov úplne bežne užívajú zvieratá, majú to v génoch, len my na to nejako zabudli. To však neznamená, že by sme to nevedeli.

S honom na čarodejnice sa väčšine ľudí vybavia tie salemské, a to aj napriek tomu, že hony na čarodejnice boli predovšetkým európskou záležitosťou, ktoré v tom čase prebiehali aj u nás niekoľko storočí.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Kartárka Katarína - pomoc s láskou a vzťahmi

Znamení Ryby
Specializace Anjelské karty, tarotové karty
Zaměření Láska a vzťahy, karmické vzťahy, rodinné konštelácie

Láska je najvyšším a tiež najkomplikovanejším citom, ktorý spôsobuje v živote veľa šťastia, ale aj trápenia a smútku. Poradím Vám s Vaším súčasným vzťahom a nešťastne zamilovaným pomôžem získať lásku milovanej osoby. Viem, že láska často bolí a partnerské vzťahy sú často náročné. Spoločnými silami to všetko napravíme.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 448
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 448 Moje stránka, otázky a ohlasy

Aj keď sa nám tomu niekedy nedarí uveriť a mnohokrát sa pýtame prečo, v živote nie je nič náhoda, všetko sa nám deje z nejakého dôvodu av tú správnu chvíľu.