Čo jesť podľa horoskopu

článok na téma: Astrologie, Duchovný život, Horoskopy, Ezoterika, Láska, Záhady, Mystika, Osud,

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.

Baran 21. 3. - 20. 4.
Barani si na zdravé jedlá práve nepotrpia. Márne ich budete presviedčať o výhodách zdravého stravovania. Milujú fast foody, minútky a múčniky. A pritom práve oni by sa pizzám, cestovinám a všeobecne jednoduchému cukru mali najviac vyhýbať. Ideálne pre nich sú orechy, hovädzie mäso a losos. Inak im totiž hrozia kilá navyše a kardiovaskulárne ťažkosti.

Býk 21. 4. – 21. 5.
Býci jedlo milujú je to aj ich náplasť na boliestky, a preto hazardujú so závislosťou na jedle. Milujú všetko sladké. V skutočnosti však býk na svoj život potrebuje hlavne mäso, teda steaky a tataráky. Vyhnúť by sa mali vyprážanému a obaľovanému mäsu, pretože im uberá energiu.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.
Blížencov varenie baví, radi v kuchyni experimentujú. Pri jedle radi rozprávajú, takže im občas zaskočia. Majú radi mäso, ryby aj zeleninu. Ich spojencom číslo jedna je mrkva, nielenže zlepšuje zrak, ale aj znižuje riziko rakoviny pľúc. Pozitívne na ne pôsobia brusnice. Na rozdiel od iných si môžu dopriať aj kávu, len s jej množstvom by to nemali preháňať. Nerozumie si s tvrdým alkoholom. Ich hitom sú pre zmenu zase domáce limonády.

Rak 22. 6. - 22. 7.
Raci sú dobrými kuchármi, aj keď nie sú žiadnymi experimentátormi. Majú radi pohodlie a teda aj osvedčenú klasiku. Z obyčajných potravín dokážu vykúzliť vskutku lahodné jedlo. Preferujú zeleninu. Na stole sa im preto objavuje baklažán, cuketa, špalda, ryža, fazuľa mrkva a iná koreňová zelenina. Nesvedčia im hotovky, mliečne výrobky a jedlá z fast foodu. Jedálny lístok by mal obsahovať jablká, repu, zázvor a brokolicu.

Lev 23. 7. - 22. 8.
Levy sa zdravo jednoducho nestravujú. Milujú tučné jedlá, rezne, knedlo-prasa-zelo a poriadne mäso, teda králika a kačicu. Levy by nemali jesť večer. Nemali by jesť ani vyprážané, pretože všetky tie milované potraviny upchávajú tepny. Ideálne by však mali svoje jedlá piecť, grilovať alebo opekať. Do svojho jedálnička by tiež mali zaradiť avokádo, olivový olej, huby, mrkvu a hnedá ryža. Raz za čas si môžete dopriať aj pár kociek čokolády alebo pohár červeného vína.

Panna 23.8. – 22. 9.
Panny nemajú nejako vyhranené chute. Napospol je jej jedno, čo jej, kým nezačne mať zdravotné ťažkosti. Potom začne starostlivo dbať na zdravú výživu. Neje dokonca ani pravidelne. Veľakrát jej aj málo, čo jej nesvedčí. Potrebuje totiž väčšie množstvo sacharidov a bielkovín. Faktom ale je, že majú radi BIO produkty. Dobrou voľbou sú pre ňu cestoviny, menšie množstvo mäsa, zapečené zemiaky so zeleninou, tortily so syrom. Vhodnými potravinami sú potom jablká, oriešky, zeler a mandle. Pozor by si však mali dávať na korenie.

Váhy 23. 9. - 23. 10.
Váhy váhajú vo všetkých smeroch a teda aj v jedle. Radi si však nechajú poradiť a nechajú sa viesť. Majú radi jedlo, ktoré pekne vyzerá a dobre vonia. Jesť by mali viac proteínov, a preto by mali jesť steak s rozmarínom, vajcia, proteínový nápoj s ovocím, šalát s rybou, biftek a sushi.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.
Škorpióni sú skutoční labužníci. Jedlo si radi vychutnávajú, a to pokojne aj niekoľko hodín. Potrpia si na degustáciu vína a iného alkoholu. Zvládnu zjesť ohromné ​​porcie, čo sa odráža aj na ich postave. Prospelo by im, keby jedli viac rýb upravených pečením alebo grilovaním, morské plody a syry. Do jedálnička by mali zaradiť ľanové semienko, ovsenú kašu, brokolicové polievky, tmavé hrozno, čučoriedky a kapustu. Raz za čas by do svojho životného režimu mali zaradiť aj jednodňové postenie.

Strelec 23. 11. - 21. 12.
Strelci milujú jedlá voňajúce diaľkami. Svedčí im jemne pikantná strava. Deň by mali začať čerstvým pomarančovým freshom. Základom ich jedálnička by malo byť vždy mäso. Vyvarovať by sa mali bieleho pečiva a preháňať by to nemali ani so zeleninou. Jesť majú len to, čo im chutí. Nie je pre nich vhodné ani s jedlom príliš experimentovať.

Strelec 22. 12. - 20. 1.
O kozoróziách je známe, že sa o svoje zdravie starajú. Snažia sa preto aj o to, aby ich jedlo bolo zdravé a vyvážené. Aj keď, aj oni si radi občas doprajú českú kuchyňu. Vhodnými potravinami sú pre nich kel, ryby, banány a listová zelenina. Vyhýbať by sa naopak mali šalátovým večerám a vínu. Jesť by naopak mali potraviny s vysokým obsahom vápnika, jablka, artičoky a figy.

Vodnár 21. 1. - 20. 2.
Vodnára jedlo robí šťastnými, aj preto sú dobrými kuchármi. A to aj napriek tomu, že mnoho z nich práve mäso nemusí. Ak ich však nejedia, mali by ich nahradiť strukovinami, tofu syrom alebo mliečnymi výrobkami. Svedčí im thajská aj indická kuchyňa, zato tej českej by sa mali vyhýbať veľkým oblúkom. Vhodnými potravinami sú sója, vajcia, avokádo, kapusta, repa a zeler.

Ryby 21. 2. - 20. 3.
Ryby sa s jedlom radi pohrajú, aj keď často skôr slovne, pretože v kuchyni im to fakt veľmi nejde. Dobre im to ale spaľuje, takže si nemusia dávať príliš pozor na to, čo jedia. Aj napriek tejto skutočnosti si však potrpia kvalitu, a preto nepohrdnú BIO potravinami. To však neznamená, že nemajú radi aj českú klasiku. Dobre im robí cesnak, brokolica, mrkva, brusnice, ľanové semienko, čistá voda s citrónom a obilniny. Vyhýbať by sa naopak mali alkoholu.

Deštruktívne vzťahy sú zničujúce a miesto, aby nás hnali dopredu a rozvíjali nás, tak nás skôr sťahujú ku dnu a ničia nás aj po psychickej stránke. Vzťah môže ničiť nevera, závislosť, zlá ekonomická situácia rodiny aj neefektívna komunikácia. Okrem toho však existujú aj iné veci, ktoré sa na prvý dojem škodlivé nezdajú, ale v priebehu času sa ukážu ako veľkou chybou, ktorá nakoniec vzťahu zlomí väz. Čo je to?

Démonológia sa dostáva po rokoch na výslní. Deje sa to tak vďaka young adult a fantasy literatúre, ktorá sa zaoberá aj touto tematikou. Démonológia sa pritom venuje všetkým démonom a ich vplyvu na ľudské životy a ich hriechy.

Superúplnok
Pokiaľ bude čistá obloha, budete ho môcť sledovať po celú noc. Jednoduchým okom, ani s fotoaparátom však nemáte príliš šancu rozoznať, ako veľmi je veľký oproti tým ostatným. Bude však viac žiariť, môže za to totiž skutočnosť, že sa javí až o 30% jasnejšie ako obvykle.

Tento superúplnok je navyše výnimočný aj tým, že sa jedná o jeden z troch super splnov, ktoré tento rok prebehnú. Jeden už prebehol v októbri, druhý nás čaká práve teraz v novembri a na tretí sa môžeme tešiť v decembri. Avšak práve tento je zo všetkých ten najvýznamnejší.

Vyznačuje sa aj svojou typicky krvavou farbou. Tento spln je nazývaný bobrím, pretože v tomto období začali v Amerike klásť pasce na bobry. Ich kožúšok totiž dokázal Indiánmi účinne ochrániť pred prichádzajúcou zimou.

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy

Je mnoho spôsobov, ako nahliadnuť do svojej budúcnosti, jednou z nich je aj veštenie z kávovej usadeniny. Metóda, ktorú s obľubou užívala aj v Česku tak obľúbená herečka Helena Růžičková. Aj keď sa to nezdá, je to prekvapivo jednoduché. Pravda, aj keď dnes, v čase prekvapkávaných káv, to možno predsa len komplikované bude. Pre úspešné veštenie totiž potrebujete tradičnú kávu, teda obyčajného „turka“.