Reč tela

článok na téma: Astrologie, Duchovný život, Horoskopy, Ezoterika, Láska, Záhady, Mystika, Osud,

Nepodceňujte reč svojho tela

Neverbálna komunikácia, reč tela či soft skills, vytvára obraz našej osobnosti a dojmu, aký na svoje okolie zanechávame. Nie je dobré ju podceňovať, pretože len ťažko s ňou dokážeme manipulovať.

Čo je reč tela?
Reč tela je pohľad, postoj, pohyby rúk, pohyby očí, úsmev, pohyb pier, dotyky, mimika a gestá i uzardenie alebo tiež celkové vystupovanie, pohyb pri chôdzi a mnoho ďalších pohybov o vás všeličo vypovie. Odosielanie a prijímanie signálov reči tela sa deje na vedomej aj nevedomej úrovni. Možno ste to netušili, ale neverbálne prejavy tvoria 65% ľudskej komunikácie. Porozumieť reči tela je preto dôležité nielen vo vzťahoch, v rodine alebo vo výchove detí, ale aj v práci.

Reč tela má podčiarknuť verbálny prejav, dotvoriť mu atmosféru, ukázať vzťah k textu a ukázať aj niečo z vás. Ak sa reč tela s verbálnou komunikáciou protirečí, vzniká podozrenie, že nie je všetko nie je všetko pravdivé a úprimné. A preto nepodceňujte preto reč svojho tela, nemuselo by sa vám to vyplatiť.

Co všechno na vás vaše tělo prozradí?

No, je toho dost. Aniž byste otevřeli ústa, dáte svému okolí najevo, jestli je milujete, nenávidíte, máte o ně zájem anebo naopak, nudíte se, lžete, něco vás bolí, jste nemocní, empatičtí, štítíte se jich, bojíte se, nedůvěřujete jim anebo zda je vám váš protějšek sympatický. Samozřejmě, že nejde signály paušalizovat, protože každý člověk je originál. Přesto schopnost porozumět řeči těla může být jednou z nejdůležitějších dovedností, kterou se vyplatí naučit, protože ji ve svém životě rozhodně zužitkujete.

Ako porozumieť reči tela?
Reč tela predstavuje chybne podceňovanú komunikáciu. Kto sa jej pritom naučí rozumieť, zistí, aké sú skutočné myšlienky, motívy a postoje vášho náprotivku. Pokiaľ čítať medzi riadkami tela neviete, nevadí, môžete sa ju naučiť. Rovnako ako sa môžete naučiť aspoň čiastočne ovládať svoju reč tela.

Aj keď sa nám tomu niekedy nedarí uveriť a mnohokrát sa pýtame prečo, v živote nie je nič náhoda, všetko sa nám deje z nejakého dôvodu av tú správnu chvíľu.

Strom má dôležitú symbolickú úlohu v celom rade kultúr. Objavuje sa napríklad v kabale, u Máyov, Germánov, škandinávskych národov a dokonca aj u Keltov. Svoju dôležitú úlohu našiel aj v Biblii. Všade je opradený legendami.

Bylinky v kuchyni dokážu hotové divy. Tiež ste už zvažovali, že si založíte bylinkovú záhradku? Poďte to skúsiť s nami. Ukážeme vám, že pestovanie bylín v domácich podmienkach je ľahké.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Katka - Veštiareň a veštenie budúcnosti

Znamení Lev
Specializace Mágia, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Veštenie budúcnosti

Osud každého z nás je sčasti predurčený a s pomocou pokročilých vešteckých metód Vám môžem oznámiť dôležité životné udalosti, ktoré Vás čakajú. Snažím sa Vám vždy nielen oznámiť budúcnosť, ale aj poradiť s ďalším rozhodovaním, kedy Vám často až veštba oznámi dôležité súvislosti a privedie Vás k ich pochopeniu.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 480
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 480 Moje stránka, otázky a ohlasy

Olivín je známy aj ako Peridot, ide o minerál s podielom horčíka a železa. Železo môže za jeho zelené sfarbenie. V histórii išlo o smaragd križiakov.