Pozitívna afirmácia

článok na téma: Astrologie, Duchovný život, Horoskopy, Ezoterika, Láska, Záhady, Mystika, Osud,

Ako zmeniť svoj život s pomocou pozitívnych afirmácií

Všetko, čo sme, je výsledkom toho, čo sme si mysleli. Naša myseľ je všetko, čo si myslíme, že sa staneme.

Budha

Pozitívne afirmácie predstavujú jednu z najpoužívanejších techník posledných rokov, s ktorou si môžeme pomerne účinne programovať svoje podvedomie a utvárať pozitívne myslenie.

Čo sú vlastne afirmácie?
Afirmácia v slovenskom preklade značí prisvedčenie, pritakanie, uistenie a potvrdenie. Sú to pozitívne výroky, ktoré popisujú požadovanú situáciu alebo vytúžený cieľ. Slúži na podporu pozitívneho myslenia, sebestačnosti a posilňovania presvedčenia, že „niečo“ (čo sme si predsavzali) dosiahneme. Tieto myšlienky by sa mali opakovať tak často, až sa dostanú do nášho podvedomia, ktoré sa ich snažia nevedomky naplniť.

Nikdy, nehovor nikdy a tiež nie
Ak chcete byť úspešní, nikdy nehovorte nemôžem, nenávidím, som neschopný, nie som na to dobrý, nedokážem to, nikdy sa mi to nesplní…

Vaše podvedomie si to vezme „k srdcu“ a bude sa snažiť tieto myšlienky vyplniť. A vy potom vážne budete neschopní, neúspešný a nikdy nedokážete získať to, po čom toľko zjete av skutočnosti by ste to toľko chceli mať. Negatívne slová v mozgu totiž pritiahnu negatívne momenty v živote a namiesto splnených snov a prianí, sa začne vysnívané prianie rozpadať, ako domček z kariet.

Podvedomie je to, čo medicína označuje za nevedomie, pretože o procesoch, ktoré v ňom prebiehajú, nemáme v reáli ani potuchy a len ťažko ju dokážeme ovplyvniť. Naše podvedomie je však mocné a pokiaľ ho udržíme otvorené a budeme s ním správne komunikovať, môžete spoznať, aká veľká je sila podvedomia.

Kto by nepočul o Avalone, legendárnom artušovskom ostrove, na ktorom bol ukrytý Excalibur. Starí Kelti toto miesto považovali za sídlo Bohyne. Ľudia na tento ostrov prichádzali zomrieť, aj sa znova narodiť. Ide o jedno z najmagickejších miest na svete s ohromnou duchovnou silou a mocou.

Mayská civilizácia patrila k tým najvyspelejším a dodnes ich ľudia po celom svete považuje za obdivuhodnú. Civilizácia fungovala na území dnešnej Guatemaly, Belize, v severozápadnom Hondurase, v mexických štátoch Yucatán, Quintana Roo, Campeche, Chiapas a na východe potom ešte v štáte Tabasco. Úspešne tu existovala medzi rokmi 2500 rokov pred naším letopočtom až do cca do 17. storočia.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Mágia, tarot, hviezdy, kyvadlo
Zaměření Osobný horoskop na celý rok

Osobný horoskop Vám prezradí dôležité udalosti a podstatné okamihy, ktoré pre vás osud pripravil na ďalšie mesiace v tomto náročnom roku. Zaujíma Vás, či sa situácia v nasledujúcich mesiacoch zlepší a aký je v tomto smere Váš horoskop? Hovorí sa, že šťastie praje pripraveným, buďte aj Vy vďaka osobnému horoskopu pripravení na svoju budúcnosť a Váš život sa stane jednoduchším.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 462
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 462 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nepodceňujte reč svojho tela

Neverbálna komunikácia, reč tela či soft skills, vytvára obraz našej osobnosti a dojmu, aký na svoje okolie zanechávame. Nie je dobré ju podceňovať, pretože len ťažko s ňou dokážeme manipulovať.