Pozitívna afirmácia

článok na téma: Astrologie, Duchovný život, Horoskopy, Ezoterika, Láska, Záhady, Mystika, Osud,

Ako zmeniť svoj život s pomocou pozitívnych afirmácií

Všetko, čo sme, je výsledkom toho, čo sme si mysleli. Naša myseľ je všetko, čo si myslíme, že sa staneme.

Budha

Pozitívne afirmácie predstavujú jednu z najpoužívanejších techník posledných rokov, s ktorou si môžeme pomerne účinne programovať svoje podvedomie a utvárať pozitívne myslenie.

Čo sú vlastne afirmácie?
Afirmácia v slovenskom preklade značí prisvedčenie, pritakanie, uistenie a potvrdenie. Sú to pozitívne výroky, ktoré popisujú požadovanú situáciu alebo vytúžený cieľ. Slúži na podporu pozitívneho myslenia, sebestačnosti a posilňovania presvedčenia, že „niečo“ (čo sme si predsavzali) dosiahneme. Tieto myšlienky by sa mali opakovať tak často, až sa dostanú do nášho podvedomia, ktoré sa ich snažia nevedomky naplniť.

Nikdy, nehovor nikdy a tiež nie
Ak chcete byť úspešní, nikdy nehovorte nemôžem, nenávidím, som neschopný, nie som na to dobrý, nedokážem to, nikdy sa mi to nesplní…

Vaše podvedomie si to vezme „k srdcu“ a bude sa snažiť tieto myšlienky vyplniť. A vy potom vážne budete neschopní, neúspešný a nikdy nedokážete získať to, po čom toľko zjete av skutočnosti by ste to toľko chceli mať. Negatívne slová v mozgu totiž pritiahnu negatívne momenty v živote a namiesto splnených snov a prianí, sa začne vysnívané prianie rozpadať, ako domček z kariet.

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.

Strom má dôležitú symbolickú úlohu v celom rade kultúr. Objavuje sa napríklad v kabale, u Máyov, Germánov, škandinávskych národov a dokonca aj u Keltov. Svoju dôležitú úlohu našiel aj v Biblii. Všade je opradený legendami.

Každý máme niekde svoju spriaznenú dušu. A pozor, nemusí byť len jedna. Len ju nájsť. A to nemusí byť vždy jednoduché. Pokiaľ ju však nájdete, stanete sa úplnejšími a máte dosiahnuť to, čo by ste sami nikdy nedosiahli. Spriaznené duše sa dokážu podporiť a posúvať dopredu.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Zdenka - budúcnosť dieťaťa

Znamení Beran
Specializace Anjelské karty, tarotové karty, astrológia
Zaměření Detské horoskopy, budúcnosť dieťaťa

Špecializujem sa na výklad budúcnosti detí, pretože viem, že mnohé sa dá často ovplyvniť a pozmeniť k lepšiemu. Vyložím Vám životnú cestu a významné okamihy, ktoré Vášho potomka čakajú a na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 450
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 450 Moje stránka, otázky a ohlasy

Odbor, ktorý je zhodou okolností mne veľmi blízky, je psychologická astrológia, čiže Astropsychológia. O čo sa jedná? Tento typ astrológie vychádza z rovnakých základov, ako klasická astrológia.