Nič nie je náhoda

článok na téma: Astrologie, Duchovný život, Horoskopy, Ezoterika, Láska, Záhady, Mystika, Osud,

Aj keď sa nám tomu niekedy nedarí uveriť a mnohokrát sa pýtame prečo, v živote nie je nič náhoda, všetko sa nám deje z nejakého dôvodu av tú správnu chvíľu.

Svet je vytvorený z vyšších zákonov, ktorými sa riadi všetko, čo sa okolo nás deje. Ak tieto zákony nejakým spôsobom porušíme, nebudeme sa ich držať alebo ich budeme ignorovať, stretneme sa skôr, alebo neskôr, s následkami nášho správania.

Pokiaľ chcete žiť šťastne a spokojne, je nutné si uvedomiť, že nič nie je náhodné, nič nevzniká len tak samo o sebe, rovnako ako to samo od seba nezmizne do nenávratna. Akcia vyvolá reakciu, alebo ako sa hovorí, "Ako sa do lesa volá, tak sa z lesa ozýva" alebo "Čo zaseješ, to zožneš" ...

Ak budete zlí, budete niekoho urážať, nesprávať sa slušne alebo sa budete hnevať, neprinesie vám to nič dobré, ale len nepríjemnosti. Rany života pritom neprichádzajú okamžite. Výplata často prichádza s istým oneskorením a s istým zúročením.

Čo však robiť, keď sa nám jednoducho nedarí
Zapamätajte si, nepríjemnosti sú súčasťou života a ukazujú na naše chyby. Chcú od nás, aby sme sa na chvíľu zastavili, zamysleli sa nad sebou a urobili tie správne závery. Z nepríjemností je nutné vziať si ponaučenie. Je nepárne zo svojich chýb obviňovať iných. To vás nikam neposunie, pretože sa nepoučíte a ďalej budete robiť hlúposti. A za tie vás život bude trestať čím ďalej tvrdšie. A verte, môže to byť aj veľmi bolestné. Nenechajte to zájsť až tak ďaleko.

Ako zvládnuť lekcie života?
Bez hnevu, zloby a obviňovania? V prvom rade je potrebné vziať veci tak, ako sú. Byť za svoj život zodpovedný a mať ho vo vlastných rukách. To, čo sa stalo, je len vaša vina, privolali ste si to svojim myslením, slovami i konaním. Prijmite situáciu tak, ako ich a na nikoho vinu nezvaľujte, nepýtajte sa ani prečo. Iná cesta k zlepšeniu stavu nevedie. To je potom cesta do pekiel.

V ďalšej fáze je nutné sa zamyslieť, čo sme urobili zle, kde sme chybovali. Niekedy to nemusí byť ľahké, pretože niekedy si nemusíme spomenúť a niekedy sme danú situáciu nepovažovali za nesprávnu. Hľadajte, určite ju nakoniec nájdete.

Našli ste?
Tak teraz to skúste zmeniť. Zmeňte sa. Vyskúšať pritom môžete rôzne varianty. Pozor, snaha zmeniť niekoho iného na svoj obraz je príliš egoistické a rozhodne sa vám to nepodarí. Najprv zmeňte sami seba a potom zmení sami aj ostatných. V krajnom prípade sa zmení váš vzťah k nim, prestane vám vadiť alebo problém jednoducho zmizne.

Zapamätajte si: "Cesta k lepšiemu životu vždy začína od vás."

Možno ste si mysleli, že existuje iba biela a čierna mágia, ale nič nie je čiernobiele a teda ani mágia nie. Okrem jednoduchého rozdelenia mágie na dobrú a zlú, tu máme aj ďalšie členenie. A tak sa môžete stretnúť aj so striebornou mágiou, zelenou mágiou, šedou mágiou a červenou mágiou. Každá z nich má určitú rolu a svoje vlastné kúzla a rituály.

Je mnoho spôsobov, ako nahliadnuť do svojej budúcnosti, jednou z nich je aj veštenie z kávovej usadeniny. Metóda, ktorú s obľubou užívala aj v Česku tak obľúbená herečka Helena Růžičková. Aj keď sa to nezdá, je to prekvapivo jednoduché. Pravda, aj keď dnes, v čase prekvapkávaných káv, to možno predsa len komplikované bude. Pre úspešné veštenie totiž potrebujete tradičnú kávu, teda obyčajného „turka“.

Mayská civilizácia patrila k tým najvyspelejším a dodnes ich ľudia po celom svete považuje za obdivuhodnú. Civilizácia fungovala na území dnešnej Guatemaly, Belize, v severozápadnom Hondurase, v mexických štátoch Yucatán, Quintana Roo, Campeche, Chiapas a na východe potom ešte v štáte Tabasco. Úspešne tu existovala medzi rokmi 2500 rokov pred naším letopočtom až do cca do 17. storočia.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Iveta - výklad kariet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad kariet
Zaměření Anjelské karty, cigánske karty, tarotové karty

Na výklad kariet používam cigánske, tarotové aj anjelské karty, s ktorými mám veľmi dobré skúsenosti a viem, že výklad práve z týchto kariet funguje spoľahlivo. S pomocou kariet určím nielen všeobecne Vašu budúcnosť, ale môžeme sa zamerať aj na jednotlivé oblasti Vášho života, ako je zdravie, financie, láska.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 486
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 486 Moje stránka, otázky a ohlasy

Ako zmeniť svoj život s pomocou pozitívnych afirmácií

Všetko, čo sme, je výsledkom toho, čo sme si mysleli. Naša myseľ je všetko, čo si myslíme, že sa staneme.

Budha