Mágia bylín

článok na téma: Ezoterika, Mystika, Osud,

Ľudia sú bylinkami fascinovaní už po tisíce rokov. Po rovnakú dobu ich užívajú na to, aby posilnili svoje zdravie, boli silní, liečili svoje choroby i hojili svoje rany. Okrem toho boli tiež po celé veky bylinám pripisované aj tajuplné magické schopnosti, ktoré vtedajší „prírodní lekári“ v minulosti užívali pri rôznych kúzlach, rituáloch a mágii.

Ľudia verili, že majú skryté spojenie so Slnkom, Mesiacom, hviezdami, ohňom, vodou, vzduchom i zemou. Vládnu mocnými silami a ich energia je neuveriteľná. Pozor ale, magickou mocou sa však nepochvália iba liečivky, ale aj veľmi jedovaté rastliny, ako durman, rulík alebo muchotrávka.

Pozitívna mágia bylín
Magické rituály sú vo svojej podstate umením a pokiaľ sa zdržíte čiernych myšlienok a budete ich používať iba k pozitívnej bielej mágii, nie je sa čoho obávať. Môžete ich považovať za zázrak. Najviac magických bylín patrí k tým ochranným, nositeľa chráni pred úrazmi, zlými duchmi, uhranutím aj prekliatím. Ďalšiu skupinu potom tvoria tie byliny, ktoré vám majú prilákať peniaze, šťastie, zdravie a prorocké sny. Ostatne, však to vyskúšajte sami, nebojte sa a trochu si s bylinami zakúzlite.

Ako privolať lásku
Lásku vám pomôžu prilákať nasledujúce byliny - mäta, rebríček, podbeľ, malinové ľsťou, štipka mletého koreňa kosatca, margaréty a železníka. Pomôcť môže aj niekoľko kvapiek levanduľového oleja a oleja z ružového dreva. Z bylín vyrobte zmes, ktorú rozdeľte na tri časti a prvý diel preneste v čase splnu von, hoďte ju proti mesiacu a poproste ho o lásku. Druhý diel rozsypte do všetkých rohov spálne a tú poslednú časť vložte do škapuliera z červenej látky a noste pri sebe, kým kúzlo nezapôsobí.

Kúzlo, ktoré ochráni vašu rodinu
Toto kúzlo určite poznáte, pretože ide o starú známu vec. V skutočnosti tiež nejde o nejaké komplikované kúzlo, ktoré spočíva v tom, že by ste mali nad vstupné dvere zavesiť pletenec cesnaku. Ten by potom mal chrániť dom aj rodinu pred nebezpečenstvom, negatívnymi vplyvmi a chorobami. Cesnak tiež odrádza zákerných ľudí aj upírov, aby prekročili váš prah.

Na ochranu manželstva pred neverou
Ak chcete manželstvo ochrániť pred neverou, naplňte škapulier bazalkou, ďatelinou, fialkou, hyacintom, magnóliou, rascou, rebarborou, rozmarínom a routou.

Podľa všetkých poznatkov patrí Babylonská astrológia k tým najstarším na svete, dokonca ešte starším ako je tá Sumerská. Ide dokonca vôbec o prvý organizovaný systém astrológie. Špekuluje sa, že tu existovala už v treťom tisícročí pred naším letopočtom.

Možno ste to do dnešných dní netušili, ale väčšina kostolov a synagóg bola u nás postavená na základe geomantiky. Moderná geomantika sa venuje náuke vplyvu krajiny a prírodných síl na človeka, jeho telo a dušu. Ukazuje nám, že s návštevou magických miest našej krajiny, môžeme ozdraviť naše telo, očistiť naše myslenie, doplniť svoju energiu a niekedy prežiť aj spirituálne skúsenosti. Preto nás návšteva posvätných a magických miest tak silno zasiahne, a to aj na človeka bez predošlých duchovných skúseností.

Podvedomie je to, čo medicína označuje za nevedomie, pretože o procesoch, ktoré v ňom prebiehajú, nemáme v reáli ani potuchy a len ťažko ju dokážeme ovplyvniť. Naše podvedomie je však mocné a pokiaľ ho udržíme otvorené a budeme s ním správne komunikovať, môžete spoznať, aká veľká je sila podvedomia.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Katka - Veštiareň a veštenie budúcnosti

Znamení Lev
Specializace Mágia, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Veštenie budúcnosti

Osud každého z nás je sčasti predurčený a s pomocou pokročilých vešteckých metód Vám môžem oznámiť dôležité životné udalosti, ktoré Vás čakajú. Snažím sa Vám vždy nielen oznámiť budúcnosť, ale aj poradiť s ďalším rozhodovaním, kedy Vám často až veštba oznámi dôležité súvislosti a privedie Vás k ich pochopeniu.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 480
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 480 Moje stránka, otázky a ohlasy

Symboly šťastia je ich mnoho a sprevádzajú nás od počiatku ľudstva. Majú rôznu podobu. Veríme, že nám prinesú šťastie alebo nás ochránia pred všetkým zlým. Nosíme ich preto vo vrecku, v peňaženke, na krku, stoja na našom stolíku, máme ich pod vankúšom, hojdajú sa nám na zrkadle v aute, visí nám pri dverách aj na stene. Hovoríme im aj talizmany alebo amulety. Vážne sú také kúzelné?