Záhadná sila kremeňa

článok na téma: Ezoterika, Mystika,

Kremeň patrí k tým najstarším materiálom na zemi. Jeho priehľadne biele kryštály už po tisícročia fascinujú ľudí po celej zemeguli. Kremeň môže mať rôznu farbu, pričom každej z nich je prisúdená iná vlastnosť. Vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej podobe patrí k najliečivejším kryštálom a zosilňovačom energie vôbec.

Pre kremeň je typické, že často „vyrastá“ v trsoch. Jednotlivé kryštály sú zašpicatené, priehľadné, ale aj vrúbkované alebo mliečne. Ide o jeden z najobľúbenejších kameňov, ktoré sa používajú na výrobu amuletov a talizmanov. Kameň je k nájdeniu po celom svete.

Vlastnosti kremeňa
Kremeň pohlcuje, ukladá, uvoľňuje aj reguluje energiu. Chráni pred radiáciou. Pomáha s odblokovaním čakier. Dokáže ovplyvniť vašu karmu. Podporuje meditáciu, pretože odfiltruje všetky rušivé vplyvy. Podporuje sústredenie. Odstraňuje nerovnováhu. Povzbudzuje psychiku, jasnozrivosť, samostatnosť. Ochraňuje človeka pred všetkým zlým, čistí a chráni auru, zaisťuje pokojný spánok. Odstraňuje geopatogénnu zónu.

Liečivé účinky
Kremeň patrí k tým najúčinnejším liečivým kameňom, ktoré je možné využiť na liečbu akéhokoľvek problému. Vie sa, že podporujú funkciu imunitného systému a uvádza telo do rovnováhy. Podporuje liečbu popálenín. Ďalej pozitívne pôsobí na nevoľnosť, bolesť zubov, tíši bolesť hlavy, podporuje trávenie, produkciu mlieka a eliminuje neurologické ťažkosti. Ide o skvelý prostriedok na odblokovanie všetkých čakier.

Kremeň podľa znamenia
Kremeň je univerzálnym kameňom, pomôže každému. Napriek tomu ho však môžeme označiť za kameň levov a vodnárov. Veľmi účinný je aj pre kozorožca a blížencov, ktorí si môžu dovoliť jeho turmalínovú podobu.

Druhy kremeňa
Vedľa magického krištáľu však existujú aj iné vzácne kremene, ide napríklad o ruženín, fantóm, sagenit, záhneda, morión, snežný kremeň alebo turmalín. Všetky tieto kamene sa od seba líšia nielen svojim vzhľadom, ale aj liečivými účinkami.

Démonológia sa dostáva po rokoch na výslní. Deje sa to tak vďaka young adult a fantasy literatúre, ktorá sa zaoberá aj touto tematikou. Démonológia sa pritom venuje všetkým démonom a ich vplyvu na ľudské životy a ich hriechy.

 

Reiki je veľmi obľúbenou a žiadanou alternatívnou metódou prírodného liečenia, ktorá v prípade, že je aplikovaná skutočnými odborníkmi, je bezpečná a môže sa kombinovať aj s inou terapiou.

Vianoce sú veľmi úzko späté nielen s tradíciami a tými najrôznejšími zvykmi, ale vďaka zimnému slnovratu ide už od pradávna aj o obdobie spojené s mágiou. Naši predkovia v tomto období vykonávali celý rad rituálov a kúziel, ktoré mali zaistiť úrodnosť, hojnosť, dostatok potravy a ochraňujú zdravie a život členov domácnosti i dom a zver samotnú. Dnes sa bohužiaľ už postupne na množstvo týchto kúziel a rituálov zabudlo.

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy

Chiromantia, alebo aj čítanie z ruky, sa praktizuje po celom svete už po niekoľko storočí. Dôkazy o tom siahajú až do starej Číny, Indie alebo Egypta. Stredoveká Európa čítanie z ruky označovala za dôkaz čarodejníctva, a preto túto metódu veštenia zakázala. Aj napriek tomu sa chiromantia presadila, pretože sa v 17. storočí vyučovala na niekoľkých nemeckých univerzitách.