Veštenie z krištáľovej gule

článok na téma: Ezoterika, Mystika, Osud,

Krištáľová guľa patrí ku každej správnej čarodejnici. Jej tradícia je tiež pekne hlboká. Veštenie z nej totiž patrilo vždy k obľúbeným vešteckým metódam, a to nielen v Európe.

Ako dlho veštíme z gule
Vôbec najstaršia európska zmienka o užívaní krištáľovej gule pochádza z doby 2000 rokov pred naším letopočtom, kedy s ňou pracovali Kelti. Na veštenie ju však užívali aj Indiáni, austrálski domorodci, kmene na Borneu alebo aj na Novej Guinei a Madagaskare. S príchodom stredoveku sa guľa dostala do rúk čarodejníkov, kúzelníkov, spiritualistov a cigánov.

Aj napriek veľkej obľube je nutné povedať, že veštenie z krištáľovej gule nie je zas tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Neznamená to však, že je úplne nemožné, aby ste sa to naučili. Skôr než sa do toho však pustíte, viete, akú guľu preto budete potrebovať?

Veštecká krištáľová guľa
Na veštenie je vhodná krištáľová guľa s priemerom zhruba 10 cm. Ideálne samozrejme je, keď je vyrobená z krištáľu, ale pokojne môže byť aj z berylu. V poslednej dobe sa čoraz častejšie objavujú aj sklenené veštecké gule. Pri nákupe gule dbajte na to, aby bola úplne bez chybičky. Guľa nesmie mať žiadne škrabance, ani bubliny.

Ako sa starať o guľu
Aby guľa fungovala, je potrebné sa o ňu poriadne starať. Guľu by ste mali mať uloženú na tmavej látke, najlepšie na zamate. Nikdy ju nevystavujte priamemu slnku a nadmerným teplotám. Umývajte ju octovou vodou a leštite ju zamatom. Keď ju neužívate, zabaľte ju. Vystaviť ju môžete iba mesačným lúčom. Guľu majte umiestnenú na jednom stabilnom mieste, pretože by sa nemala príliš prenášať.

Niečo málo o veštení
Veštenie z krištáľovej gule by malo prebiehať v miestnosti, kde nebude žiadna iná osoba, ani zviera. Pohodlne sa usaďte, zapáľte bielu sviečku bez vône a sústreďte sa na videnie. Guľa vám dokáže odpovedať na vaše otázky áno alebo nie, ale ukázať vám môže aj rôzne symboly.

Ešte jednu vetu nakoniec, viem, komercia rada hlása, že veštenie sa môže naučiť každý, ale pravda sa má tak, ako so všetkým, aj na veštenie musíte mať talent. Teda je potrebné, aby ste nejaké schopnosti na veštenie mali vrodené. Len potom je s nimi možné ďalej pracovať, chápať ich a rozvíjať ich. Pokiaľ sa vám nepošťastilo, nevadí, aj u nás nájdete dosť veštkýň, ktoré sa vešteniu z krištáľovej gule venujú a radi vám s vaším problémom pomôžu.

Symboly šťastia je ich mnoho a sprevádzajú nás od počiatku ľudstva. Majú rôznu podobu. Veríme, že nám prinesú šťastie alebo nás ochránia pred všetkým zlým. Nosíme ich preto vo vrecku, v peňaženke, na krku, stoja na našom stolíku, máme ich pod vankúšom, hojdajú sa nám na zrkadle v aute, visí nám pri dverách aj na stene. Hovoríme im aj talizmany alebo amulety. Vážne sú také kúzelné?

Spokojený život je velmi úzce spojen s pocitem štěstí. Není nic špatného o sobě občas zapochybovat, horší na tom ale je, že procento nespokojených v poslední době přibývá. Čím to je? A co s udělat, aby váš život byl spokojený?

Ako zmeniť svoj život s pomocou pozitívnych afirmácií

Všetko, čo sme, je výsledkom toho, čo sme si mysleli. Naša myseľ je všetko, čo si myslíme, že sa staneme.

Budha

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Iveta - výklad kariet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad kariet
Zaměření Anjelské karty, cigánske karty, tarotové karty

Na výklad kariet používam cigánske, tarotové aj anjelské karty, s ktorými mám veľmi dobré skúsenosti a viem, že výklad práve z týchto kariet funguje spoľahlivo. S pomocou kariet určím nielen všeobecne Vašu budúcnosť, ale môžeme sa zamerať aj na jednotlivé oblasti Vášho života, ako je zdravie, financie, láska.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 486
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 486 Moje stránka, otázky a ohlasy

Zaujali ma knihy o sextrológii. Ide o knihy, ktoré sa zaoberajú podstatou erotiky z východného pohľadu, a to najmä z Indie a Číny. Vytvára charakteristiku ľudí v súvislosti s astrológiou a potom v jej súvislosti k sebe priraďuje vhodné sexuálne náprotivky.