Veríte v prevteľovanie

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Záhady, Mystika, Osud,

Reinkarnácia, alebo aj prevteľovanie, predstavuje filozofický a náboženský koncept, ktorý je zástancom tézy, že duša človeka po jeho fyzickej smrti prežije znovuzrodenie v inom tele. V reinkarnácii verilo mnoho rôznych náboženstiev. Niektorí verili v prevtelenie do iného ľudského tela, niekto aj v prevtelenie do zvieraťa a pod. Prevtelenie pritom tiež veľmi úzko spájali aj s karmou, teda zákonom o príčine a následku.

Aj po toľkých storočiach prevteľovania patria k veľmi kontroverzným témam. Podľa tých, ktorí v prevteľovanie veria, však existuje množstvo dôkazov, ktoré reinkarnáciu preukazuje. Jedná sa predovšetkým o silnú intuíciu, veľká empatia, výnimočné senzorické schopnosti, predvídanie budúcnosti, spomienky na udalosti, ktoré sa vám však v skutočnosti nestali, opakujúce sa reálne sny s konkrétnymi ľuďmi na úplne špecifických miestach, šiesty zmysel, dedukcia, nevysvetliteľné obavy a fóbie .

O reinkarnácii
Slovo reinkarnácie pochádza z latinčiny av preklade znamená „znovu vstúpenie do tela“. V reinkarnácii verili už Sumeri, hinduisti, Kelti, ba dokonca aj kresťania a moslimovia.

Prečo dochádza k reinkarnácii?
Dôvodov, prečo sa to tak deje, je pomerne veľa. Podľa Hinduistov k tomu dochádza vraj preto, že sa nám páči na svete až sa s ním nechceme ani po smrti rozlúčiť. Môže za to vraj aj karma, ktorá zapríčiní naše opakované zrodenie. A to buď za odmenu alebo za trest. Môže k tomu dôjsť aj vtedy, ak vo svojom živote nestihnete dokončiť všetky svoje úlohy.

Podľa iných téz k reinkarnácii dochádza aj vtedy, ak ste k niekomu veľmi úzko viazaní a niečo mu dlhujete. Ide aj veľmi kruté znovurodenie, kedy je váš nový život trestom za všetky svoje predošlé hriechy. Váš nový život bude pre vás peklo na zemi, hotový očistec. A v neposlednom rade môže reinkarnácia predstavovať aj milosť od „Boha“ či odpustenie od všetkých hriechov. Je vám týmto spôsobom daná druhá šanca na spokojný a šťastný život.

Prevteľovanie je vedecky dokázané
Dôkazov, ktoré preukazujú prevteľovanie, existuje mnoho. Tejto problematike sa venujú vedci po celom svete desiatky rokov. Všetky tieto výskumy sú veľmi zaujímavé. K tým najzaujímavejším výsledkom došli najskôr dvaja svetovo uznávaní vedci, Stuart Hameroff a Roger Penrose, ktorí preukázali, že vo chvíli, keď je človek na pokraji smrti, mozgové štruktúry mikrotubuly strácajú kvantový stav, ale napriek tomu informácie v nich nie sú zničené. Duša tak neumiera, ale vracia sa do vesmíru.

Príbeh Lilith je starý ako ľudstvo samo. Bola stvorená Bohom ako prvú ženu Adama. Vznikla z ohňa, v ktorom sa Boh vzhliadol. Bola preto krásna, nespútaná, spaľujúca, ale aj hrejivá. Mala plusy aj mínusy, nehu a silu, lásku aj nenávisť, radosť aj žiaľ, cit a túžbu, ženu i muža.

Dodnes sa vo svete sporia, odkiaľ koláčik šťastia v skutočnosti pochádza. Toľko obľúbený americký spôsob veštenia, o ktorom mnohokrát hovoria, že pochádza z Kalifornie, však v reáli pochádza odinakiaľ. Jeho pôvod je v skutočnosti spojený s Japonskom alebo Čínou.

S honom na čarodejnice sa väčšine ľudí vybavia tie salemské, a to aj napriek tomu, že hony na čarodejnice boli predovšetkým európskou záležitosťou, ktoré v tom čase prebiehali aj u nás niekoľko storočí.

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy

Skúste sa opýtať onomantiky. Podľa nej totiž v sebe každé meno nesie Božie predurčenie.

Čo je onomantika?
Onomantika je umenie veštenia, ktoré s bežným európskym veštením a astrológiou má pramálo spoločného. Oveľa bližšie má k numerológii. Ide totiž o predvídanie budúcnosti z písmen, ktoré sú numerologickými nosičmi. Aby sme to zjednodušili, jedná sa o veštenie z mena.