Veríte v prevteľovanie

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Záhady, Mystika, Osud,

Reinkarnácia, alebo aj prevteľovanie, predstavuje filozofický a náboženský koncept, ktorý je zástancom tézy, že duša človeka po jeho fyzickej smrti prežije znovuzrodenie v inom tele. V reinkarnácii verilo mnoho rôznych náboženstiev. Niektorí verili v prevtelenie do iného ľudského tela, niekto aj v prevtelenie do zvieraťa a pod. Prevtelenie pritom tiež veľmi úzko spájali aj s karmou, teda zákonom o príčine a následku.

Aj po toľkých storočiach prevteľovania patria k veľmi kontroverzným témam. Podľa tých, ktorí v prevteľovanie veria, však existuje množstvo dôkazov, ktoré reinkarnáciu preukazuje. Jedná sa predovšetkým o silnú intuíciu, veľká empatia, výnimočné senzorické schopnosti, predvídanie budúcnosti, spomienky na udalosti, ktoré sa vám však v skutočnosti nestali, opakujúce sa reálne sny s konkrétnymi ľuďmi na úplne špecifických miestach, šiesty zmysel, dedukcia, nevysvetliteľné obavy a fóbie .

O reinkarnácii
Slovo reinkarnácie pochádza z latinčiny av preklade znamená „znovu vstúpenie do tela“. V reinkarnácii verili už Sumeri, hinduisti, Kelti, ba dokonca aj kresťania a moslimovia.

Prečo dochádza k reinkarnácii?
Dôvodov, prečo sa to tak deje, je pomerne veľa. Podľa Hinduistov k tomu dochádza vraj preto, že sa nám páči na svete až sa s ním nechceme ani po smrti rozlúčiť. Môže za to vraj aj karma, ktorá zapríčiní naše opakované zrodenie. A to buď za odmenu alebo za trest. Môže k tomu dôjsť aj vtedy, ak vo svojom živote nestihnete dokončiť všetky svoje úlohy.

Podľa iných téz k reinkarnácii dochádza aj vtedy, ak ste k niekomu veľmi úzko viazaní a niečo mu dlhujete. Ide aj veľmi kruté znovurodenie, kedy je váš nový život trestom za všetky svoje predošlé hriechy. Váš nový život bude pre vás peklo na zemi, hotový očistec. A v neposlednom rade môže reinkarnácia predstavovať aj milosť od „Boha“ či odpustenie od všetkých hriechov. Je vám týmto spôsobom daná druhá šanca na spokojný a šťastný život.

Prevteľovanie je vedecky dokázané
Dôkazov, ktoré preukazujú prevteľovanie, existuje mnoho. Tejto problematike sa venujú vedci po celom svete desiatky rokov. Všetky tieto výskumy sú veľmi zaujímavé. K tým najzaujímavejším výsledkom došli najskôr dvaja svetovo uznávaní vedci, Stuart Hameroff a Roger Penrose, ktorí preukázali, že vo chvíli, keď je človek na pokraji smrti, mozgové štruktúry mikrotubuly strácajú kvantový stav, ale napriek tomu informácie v nich nie sú zničené. Duša tak neumiera, ale vracia sa do vesmíru.

Radosť zo života sa javí trochu nedostatkovým tovarom, ľudia sú uhnaní, napätí, v strese, s neustále zlou náladou, ak nie rovnou depresiou a úzkosťou. Neustále páchnuce za niečím, čo nie je na dosiahnutie. Niečím, čo nevieme koľkokrát ani definovať. Za hmotnými statkami, o ktorých bohužiaľ mylne predpokladáme, že to práve ony sú zárukou radosti a šťastia. Toto všetko však v konečnom výsledku vedie k nespokojnosti, frustrácii a do čakární psychiatrov. Vážne je však náš život taký nudný, šedivý, hnusný, bez perspektívy?

Deštruktívne vzťahy sú zničujúce a miesto, aby nás hnali dopredu a rozvíjali nás, tak nás skôr sťahujú ku dnu a ničia nás aj po psychickej stránke. Vzťah môže ničiť nevera, závislosť, zlá ekonomická situácia rodiny aj neefektívna komunikácia. Okrem toho však existujú aj iné veci, ktoré sa na prvý dojem škodlivé nezdajú, ale v priebehu času sa ukážu ako veľkou chybou, ktorá nakoniec vzťahu zlomí väz. Čo je to?

Najvýznamnejší deň čarodejníc v roku sa blíži, všade okolo nás sa postupne objavujú vydlabané tekvice a čarodejnice na metle. Zamysleli ste sa však, kde sa vôbec to spojenie čarodejníc s metlami vzal?

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Zdenka - budúcnosť dieťaťa

Znamení Beran
Specializace Anjelské karty, tarotové karty, astrológia
Zaměření Detské horoskopy, budúcnosť dieťaťa

Špecializujem sa na výklad budúcnosti detí, pretože viem, že mnohé sa dá často ovplyvniť a pozmeniť k lepšiemu. Vyložím Vám životnú cestu a významné okamihy, ktoré Vášho potomka čakajú a na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 450
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 450 Moje stránka, otázky a ohlasy

Olivín je známy aj ako Peridot, ide o minerál s podielom horčíka a železa. Železo môže za jeho zelené sfarbenie. V histórii išlo o smaragd križiakov.