Najhoršie vlastnosti jednotlivých znamení zverokruhu

článok na téma: Astrologie, Horoskopy,

Jasne, najradšej by sme boli dokonalí, ale to nie je možné, dokonalá je iba matka príroda. Každý z nás má nejakú slabinu, niečo, za čo sa hanbí, niečo, na čom je potrebné pracovať. A možno to aj má a vôbec sa za to nehanbí. Neprizná si to. Poďte sa s nami pozrieť, aká vlastnosť má dané znamenie ako najhoršie. Možno vás to prekvapí a možno aj varuje.

Baran
Barani idú radi svojou vlastnou nevyšliapanou cestou, ktorá sa však niekedy môže premeniť na nátlak av dominancii. Môžu sa tak stať neobľúbeným šéfom.

Býk
Býci sú pracanti. Sú zvyknutí drieť. Ale je to v tých oblastiach, ktoré ich bavia a aspoň trochu zaujímajú, ak to tak nie je, alebo to je fuška, stávajú sa lenivými.

Blíženec
Blíženci bojujú so sústredením. Sú ako antény. Veľa vecí vnímaj a prijímajú, ale z druhej strany sa vďaka tomu ľahko rozptyľujú. Tiež sa im dosť ťažko plánujú veci dopredu.

Rak
Raci sú niekedy precitlivení. Rodina a vaši priatelia často nevedia, kedy a prečo sa urazíte a kedy nie.

Lev
Levy sú radi centrom pozornosti. Niekedy sa to môže javiť trochu inak a môžete svojmu okoliu javiť ako sebec.

Panna
Panny sú rodení škrti. Nechcú míňať peniaze. Vydajú ich iba vtedy, keď to bude 100% stáť za to.

Váhy
Váhy hrozne váhajú. Rozhodovanie je pre nich strašne ťažké.

Škorpión
Škorpióni majú radi všetko pod kontrolou, a to za každej situácie. Bohužiaľ aj vďaka tomu inklinujú aj k manipulatívnemu správaniu.

Strelec
Strelci sú veľmi inteligentní a dosť septembra, čo v novom kolektíve môže vyzerať, že sú takí všeználci a mudrlanti.

Kozorožec
Kozorožci sú workoholici, čo by samo o sebe nebolo zlé, keby na to neuháňali aj ostatní. A sú neustále aj veľmi úzkostliví.

Vodnári
Niekedy môžete na svoje okolie pôsobiť príliš chladne a odcudzene. Vy si to ani neuvedomujete. Vďaka tomu si ostatní ľudia môžu myslieť, že sa im nepáčite.

Ryby
Ryby sú často extravagantné, čo môže často viesť okolie k presvedčeniu, že ste neslušní.

Ďalšie články autora:

článok je v kategórii:

Podľa všetkých poznatkov patrí Babylonská astrológia k tým najstarším na svete, dokonca ešte starším ako je tá Sumerská. Ide dokonca vôbec o prvý organizovaný systém astrológie. Špekuluje sa, že tu existovala už v treťom tisícročí pred naším letopočtom.

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.

Už vo februári sa ujme vlády mocný, hrdý a tiež aj trochu panovačný kohút. Ohnivý kohút v čínskom horoskope patrí medzi nekonfliktné a dobrosrdečné, aj keď silne egoistické znamenie. Celý rok sa ponesie v štýle hlavného upratovania pred vlastným prahom, čo bude mať za následok súperenie na malých poliach, vlastných dvorcoch a to bude sprevádzať aj veľké vyhadzovanie a zbavovanie sa všetkého nechceného a nepotrebného.

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy