Kúzla pre lepší spánok

článok na téma: Astrologie, Ezoterika, Mystika,

 

Trápi vás zlé spanie? Nemôžete zaspať? Budíte sa? Vyskúšali ste na skvalitnenie spánku všetko možné, aj nemožné a nič? A skúsili ste si ho pričarovať?

Rituál pre lepší spánok
Odsuňte posteľ od stien a okolo nej vysypte morskou soľou súvislý kruh. Pol hodinu pred uložením sa k spánku, zapáľte uprostred vašej postele malú bielu čajovú sviečku a nechajte ju dohorieť. Následne sa môžete uložiť k spánku. Ráno potom soľ vysajte. Nenechávajte ju tam viac ako jednu noc.

Ochranné kúzlo pre lepší spánok
Toto kúzlo sa vykonáva v čase ubúdajúceho Mesiaca. Kúzlo spočíva v tom, že 12 rovnakých nových ihiel zapichnete do menšej zemiaky tak, aby ich hroty smerovali von a to do všetkých strán. Potom by sa mala v zemiaku urobiť diera, aby sa jej mohol prevliecť konopný motúz. Taký zemiak potom zaveste do okna alebo nad dvere alebo neďaleko postele. Kúzlo vás ochráni 15 dní.

Kúzlo proti nespavosti
Ak nemôžete v noci zaspať, skúste niekoľkokrát po sebe zopakovať: „Príď sne sladký, príď za mnou, ten most, čo bol vratký, do potoka spadol. Preskoč sne, preskoč, vír v ňom nie je, treba sadni na kočiar, nech už konečne zaspím. Bicykel nech sa láme, kočiar v prachu leží, nič však nie je márne, lebo ty beztak bežíš a chvíľami lietaš. V tom behu prudkom, sny pekné splietaš. Konečne už vidíš, vidíš už môj domov, zrýchli sne, zrýchli, alebo je po mne veta. Únava ma ťaží, bolí celé telo, ale už si u mňa, ukolísaš ma celého.”

Kúzlo proti čiernym morám
Ak sa chcete vyhnúť čiernym morám, skôr, než pôjdete spať, dajte si pod vankúš slnečnicové semienka a jadrá z jabĺk. Všetkých musí byť nepárny počet. Ďalej si kúpte konopný povraz, urobte na ňom 4 uzly a omotajte si s ním zápästie. Aj to vás pred čiernymi morami dokáže ochrániť.

Krištáľová guľa patrí ku každej správnej čarodejnici. Jej tradícia je tiež pekne hlboká. Veštenie z nej totiž patrilo vždy k obľúbeným vešteckým metódam, a to nielen v Európe.

Veštenie z palmových listov predstavuje prastarú indickú metódu, ktorá sa dnes používa na úplne iný účel, než bola pôvodne určená. Pred viac ako 5000 rokmi totiž jeden z Bráhmových synov vpísal na palmové listy osudy asi 80 000 ľudí, ale len tých, ktorí v budúcnosti do Indie prídu a prejavia o svoj osud záujem.

V súčasnej dobe neexistuje snáď rozprávka, v ktorej nefiguruje nejaký drak. Draci sú s ľuďmi prepojení snáď od počiatku vekov. Objavujú sa v mytológii všetkých kultúr a národov. Každý si ich pritom predstavuje úplne inak. Ich skutočný pôvod však nie je známy. Existuje však niekoľko teórií.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Kartárka Katarína - pomoc s láskou a vzťahmi

Znamení Ryby
Specializace Anjelské karty, tarotové karty
Zaměření Láska a vzťahy, karmické vzťahy, rodinné konštelácie

Láska je najvyšším a tiež najkomplikovanejším citom, ktorý spôsobuje v živote veľa šťastia, ale aj trápenia a smútku. Poradím Vám s Vaším súčasným vzťahom a nešťastne zamilovaným pomôžem získať lásku milovanej osoby. Viem, že láska často bolí a partnerské vzťahy sú často náročné. Spoločnými silami to všetko napravíme.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 448
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 448 Moje stránka, otázky a ohlasy

Strom má dôležitú symbolickú úlohu v celom rade kultúr. Objavuje sa napríklad v kabale, u Máyov, Germánov, škandinávskych národov a dokonca aj u Keltov. Svoju dôležitú úlohu našiel aj v Biblii. Všade je opradený legendami.