Kúzla pre lepší spánok

článok na téma: Astrologie, Ezoterika, Mystika,

 

Trápi vás zlé spanie? Nemôžete zaspať? Budíte sa? Vyskúšali ste na skvalitnenie spánku všetko možné, aj nemožné a nič? A skúsili ste si ho pričarovať?

Rituál pre lepší spánok
Odsuňte posteľ od stien a okolo nej vysypte morskou soľou súvislý kruh. Pol hodinu pred uložením sa k spánku, zapáľte uprostred vašej postele malú bielu čajovú sviečku a nechajte ju dohorieť. Následne sa môžete uložiť k spánku. Ráno potom soľ vysajte. Nenechávajte ju tam viac ako jednu noc.

Ochranné kúzlo pre lepší spánok
Toto kúzlo sa vykonáva v čase ubúdajúceho Mesiaca. Kúzlo spočíva v tom, že 12 rovnakých nových ihiel zapichnete do menšej zemiaky tak, aby ich hroty smerovali von a to do všetkých strán. Potom by sa mala v zemiaku urobiť diera, aby sa jej mohol prevliecť konopný motúz. Taký zemiak potom zaveste do okna alebo nad dvere alebo neďaleko postele. Kúzlo vás ochráni 15 dní.

Kúzlo proti nespavosti
Ak nemôžete v noci zaspať, skúste niekoľkokrát po sebe zopakovať: „Príď sne sladký, príď za mnou, ten most, čo bol vratký, do potoka spadol. Preskoč sne, preskoč, vír v ňom nie je, treba sadni na kočiar, nech už konečne zaspím. Bicykel nech sa láme, kočiar v prachu leží, nič však nie je márne, lebo ty beztak bežíš a chvíľami lietaš. V tom behu prudkom, sny pekné splietaš. Konečne už vidíš, vidíš už môj domov, zrýchli sne, zrýchli, alebo je po mne veta. Únava ma ťaží, bolí celé telo, ale už si u mňa, ukolísaš ma celého.”

Kúzlo proti čiernym morám
Ak sa chcete vyhnúť čiernym morám, skôr, než pôjdete spať, dajte si pod vankúš slnečnicové semienka a jadrá z jabĺk. Všetkých musí byť nepárny počet. Ďalej si kúpte konopný povraz, urobte na ňom 4 uzly a omotajte si s ním zápästie. Aj to vás pred čiernymi morami dokáže ochrániť.

Vianoce sú veľmi úzko späté nielen s tradíciami a tými najrôznejšími zvykmi, ale vďaka zimnému slnovratu ide už od pradávna aj o obdobie spojené s mágiou. Naši predkovia v tomto období vykonávali celý rad rituálov a kúziel, ktoré mali zaistiť úrodnosť, hojnosť, dostatok potravy a ochraňujú zdravie a život členov domácnosti i dom a zver samotnú. Dnes sa bohužiaľ už postupne na množstvo týchto kúziel a rituálov zabudlo.

Nech vstúpite kamkoľvek, bezprostredne vnímate určitý pocit. Niekde sa cítite veľmi dobre, príjemne, pohodlne, "ako doma" a inde cítite nepríjemné napätie, istú stiesnenosť alebo ponurosť, čo nás nabáda k čo najrýchlejšiemu odchodu. Rovnaké vibrácie však nemá iba cudzí priestor, ale aj váš vlastný domov. Pokiaľ chcete, aby váš domov pôsobil pozitívne, je dôležité sa o túto energiu starať.

Ľudia sú bylinkami fascinovaní už po tisíce rokov. Po rovnakú dobu ich užívajú na to, aby posilnili svoje zdravie, boli silní, liečili svoje choroby i hojili svoje rany. Okrem toho boli tiež po celé veky bylinám pripisované aj tajuplné magické schopnosti, ktoré vtedajší „prírodní lekári“ v minulosti užívali pri rôznych kúzlach, rituáloch a mágii.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Mágia, tarot, hviezdy, kyvadlo
Zaměření Osobný horoskop na celý rok

Osobný horoskop Vám prezradí dôležité udalosti a podstatné okamihy, ktoré pre vás osud pripravil na ďalšie mesiace v tomto náročnom roku. Zaujíma Vás, či sa situácia v nasledujúcich mesiacoch zlepší a aký je v tomto smere Váš horoskop? Hovorí sa, že šťastie praje pripraveným, buďte aj Vy vďaka osobnému horoskopu pripravení na svoju budúcnosť a Váš život sa stane jednoduchším.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 462
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 462 Moje stránka, otázky a ohlasy

 

Reiki je veľmi obľúbenou a žiadanou alternatívnou metódou prírodného liečenia, ktorá v prípade, že je aplikovaná skutočnými odborníkmi, je bezpečná a môže sa kombinovať aj s inou terapiou.