Nula

článok na téma: Astrologie, Horoskopy,

V numerológii sa obvykle venuje číslam od 1 do 9, nule sa vyhýba. Je to vraj preto, že nemá žiadne vlastnosti, ani znaky a teda sa jej netreba venovať. Je to iba prázdna schránka. Krúžok, chameleón, zosilňovač, násobiteľ, brána do nekonečna a nesmrteľnosti.

I když se nula nachází v číselné tabulce, nikdy není výsledkem. Nula vždy vylepšuje vlastnosti předešlého čísla. Negativně se odrazí pouze tehdy, když je těch nul víc. Pak zvyšuje přecitlivělost, vnitřní napětí, náročnost a a komplikuje to energiím ostatních čísel.

Nulu objevili Indové. K nám se dostala až prostřednictvím Arabů v 8 století našeho letopočtu. Nulu však znali i Mayové.

10
Nula vedle jedničky posiluje originalitu a nezávislost. Lidé narození v desátý den v měsíci jsou ctižádostivější a mají silnější vůli. Pozor si dejte na svůj velký egoismus.

20
Nula vedle dvojky zvyšuje její citlivost, schopnost pochopení a intuici. Lidé narození dvacátého dne v měsíci mají nos na situace, příležitosti a mají schopnost spolupracovat s druhými a dokáží dosáhnout svých cílů.Mají léčitelské schopnosti. Rok se třemi nulami umožňuje posun vpřed, pokrok, tvořená a rozvoj duchovní síly. Jsou však také přecitlivělí a zranitelní.

30
Nula vedle trojky zvyšuje tvořivost a představivost. Člověk, který se narodí třicátého, vyniká pronikavým intelektem, nápaditostí a bystrostí. Jejich negativem je nespolečenskost a individualismus. Někdy to je výstřední podivín.

40
Nula zvyšuje realističnost a praktičnost. Na druhou stranu, děje se tomu tak na úkor jejich konzervativnosti.

50
Lidé u nichž se sejde 50 a nula v roce narození, si dovedou prosadit svou, mohou být podnikaví, ale také mohou mít problémy s hledáním vlastního klidu i harmonického zázemí. Jsou zásadoví, pevní v rozhodnutí a vytrvalí.

60
Nula vedle šestky podporuje tvořivé schopnosti. Zvyšuje to ale potřebu klidu a lásky a často je trápí citové problémy.

70
Nula vedle sedmičky posiluje vnitřní vnímavost, jejich smysl pro pravdu a možnost výskytu těžkých životních zkoušek. Poskytuje jim však i duchovní nadhled, velkou vnitřní sílu a nové začátky.

80
Nula vedle osmičky přináší zvýšenou schopnost bystrého a logického úsudku, pocity vlastního poslání. Nula posiluje osmičku však zvyšuje i jejich neústupnost, nekompromisnost a potlačování všeho, co nemá s osobním cílem nic společného. Potlačují i city.

90
Nula vedle devítky podporuje hloubavost, odpovědnost a pochopení druhých. Zvýrazněna však může být i vypočítavost, necitlivost a pocit vlastní neomylnosti. Mohou hodně zraňovat druhé.

  • Dátum: 24.07. 2022
  • Autor: Adri

článok je v kategórii:

Skúste sa opýtať onomantiky. Podľa nej totiž v sebe každé meno nesie Božie predurčenie.

Čo je onomantika?
Onomantika je umenie veštenia, ktoré s bežným európskym veštením a astrológiou má pramálo spoločného. Oveľa bližšie má k numerológii. Ide totiž o predvídanie budúcnosti z písmen, ktoré sú numerologickými nosičmi. Aby sme to zjednodušili, jedná sa o veštenie z mena.

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.

Strom má dôležitú symbolickú úlohu v celom rade kultúr. Objavuje sa napríklad v kabale, u Máyov, Germánov, škandinávskych národov a dokonca aj u Keltov. Svoju dôležitú úlohu našiel aj v Biblii. Všade je opradený legendami.

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy

Už vo februári sa ujme vlády mocný, hrdý a tiež aj trochu panovačný kohút. Ohnivý kohút v čínskom horoskope patrí medzi nekonfliktné a dobrosrdečné, aj keď silne egoistické znamenie. Celý rok sa ponesie v štýle hlavného upratovania pred vlastným prahom, čo bude mať za následok súperenie na malých poliach, vlastných dvorcoch a to bude sprevádzať aj veľké vyhadzovanie a zbavovanie sa všetkého nechceného a nepotrebného.