Retrográdny Merkúr

článok na téma: Astrologie, Horoskopy, Osud,

V roku 2018 Merkúr vstúpil do svojej retrográdnej fázy. Bude v ňom od 17. 11. až do 6. 12. 2018. Ide o posledný retrográdny Merkúr v tomto roku. Obvykle sa to tak deje zhruba 3x do roka.

Merkúr je planétou, ktorá je najbližšie k Slnku. Okolo Slnka sa pohybuje veľmi rýchlo. Retrográdna znamená spätný. Retrográdny Merkúr predstavuje teda spätný chod planéty. Ide iba o optický klam, v skutočnosti sa od seba líšia len svojou rýchlosťou.

A keďže je Merkúr planétou komunikácie, počas retrográdnej fázy Merkúru viazne všetka komunikácia. V tomto období dochádza k rôznym nedorozumeniam a všetko je akosi v sklze. Nikto nestíha, prichádza neskoro a pod. Inu, je to obdobie plné prekážok.

V tomto období je ťažké sa vyjadriť, pochopiť sa navzájom, je zložité pochopiť aj svoje vlastné myšlienky. Môžu sa komplikovať rokovania. Obraciame sa viac do seba, sme viac introvertní, sme odtrhnutí od reality a vnímame len vlastné problémy. Nenechajte sa rozhodiť.

Čomu sa v tomto období vyhnúť
Nepodpisujte v tomto období žiadne zmluvy ani dôležité dokumenty.

Nekupujte žiadnu nehnuteľnosť, ani sa nesťahujte.

Nekupujte auto, motorku, bicykel, počítač, mobil alebo niečo podobné.

Vyhnite sa nástupu do nového zamestnania.

Nezahajujte nové projekty.

Neohovárajte.

Dávajte si pozor na to, čo hovoríte, čo píšete, a to aj do SMS správ.

Vždy sa ešte uistite, či vás všetci správne pochopili.

Buďte tolerantní. Je to chvíľa pre chyby, prerieky, preklepy.

Svoje texty si po sebe opakovane prečítajte.

Pri cestovaní majte v zálohe ešte náhradný plán.

Dokončite to, čo ste začali, napravujte svoje chyby, prehodnoťte svoje zámery.

Obdobie je vhodné na zálohovanie počítača, servisu auta alebo bicykla, na čítanie, a to ideálne tých kníh, ktoré sme v minulosti nemali silu dočítať, stretávanie sa s priateľmi alebo spolužiakmi, s ktorými ste sa už dlho nevideli. Upratujte, chystajte sa na Vianoce a riešte svoje záväzky z minulosti.

článok je v kategórii:

Aj keď sa nám tomu niekedy nedarí uveriť a mnohokrát sa pýtame prečo, v živote nie je nič náhoda, všetko sa nám deje z nejakého dôvodu av tú správnu chvíľu.

Dodnes sa vo svete sporia, odkiaľ koláčik šťastia v skutočnosti pochádza. Toľko obľúbený americký spôsob veštenia, o ktorom mnohokrát hovoria, že pochádza z Kalifornie, však v reáli pochádza odinakiaľ. Jeho pôvod je v skutočnosti spojený s Japonskom alebo Čínou.

Kámen mudrců není žádnou smyšlenou záležitostí, která by se objevila teprve až v knize Harryho Pottera. V reálu jeho historie sahá až do dob helénistického Egypta. Označován byl i za Kámen filosofů nebo také i kamenem, který nebyl kamenem.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Katka - Veštiareň a veštenie budúcnosti

Znamení Lev
Specializace Mágia, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Veštenie budúcnosti

Osud každého z nás je sčasti predurčený a s pomocou pokročilých vešteckých metód Vám môžem oznámiť dôležité životné udalosti, ktoré Vás čakajú. Snažím sa Vám vždy nielen oznámiť budúcnosť, ale aj poradiť s ďalším rozhodovaním, kedy Vám často až veštba oznámi dôležité súvislosti a privedie Vás k ich pochopeniu.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 480
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 480 Moje stránka, otázky a ohlasy

Skúste sa opýtať onomantiky. Podľa nej totiž v sebe každé meno nesie Božie predurčenie.

Čo je onomantika?
Onomantika je umenie veštenia, ktoré s bežným európskym veštením a astrológiou má pramálo spoločného. Oveľa bližšie má k numerológii. Ide totiž o predvídanie budúcnosti z písmen, ktoré sú numerologickými nosičmi. Aby sme to zjednodušili, jedná sa o veštenie z mena.