Retrográdny Merkúr

článok na téma: Astrologie, Horoskopy, Osud,

V roku 2018 Merkúr vstúpil do svojej retrográdnej fázy. Bude v ňom od 17. 11. až do 6. 12. 2018. Ide o posledný retrográdny Merkúr v tomto roku. Obvykle sa to tak deje zhruba 3x do roka.

Merkúr je planétou, ktorá je najbližšie k Slnku. Okolo Slnka sa pohybuje veľmi rýchlo. Retrográdna znamená spätný. Retrográdny Merkúr predstavuje teda spätný chod planéty. Ide iba o optický klam, v skutočnosti sa od seba líšia len svojou rýchlosťou.

A keďže je Merkúr planétou komunikácie, počas retrográdnej fázy Merkúru viazne všetka komunikácia. V tomto období dochádza k rôznym nedorozumeniam a všetko je akosi v sklze. Nikto nestíha, prichádza neskoro a pod. Inu, je to obdobie plné prekážok.

V tomto období je ťažké sa vyjadriť, pochopiť sa navzájom, je zložité pochopiť aj svoje vlastné myšlienky. Môžu sa komplikovať rokovania. Obraciame sa viac do seba, sme viac introvertní, sme odtrhnutí od reality a vnímame len vlastné problémy. Nenechajte sa rozhodiť.

Čomu sa v tomto období vyhnúť
Nepodpisujte v tomto období žiadne zmluvy ani dôležité dokumenty.

Nekupujte žiadnu nehnuteľnosť, ani sa nesťahujte.

Nekupujte auto, motorku, bicykel, počítač, mobil alebo niečo podobné.

Vyhnite sa nástupu do nového zamestnania.

Nezahajujte nové projekty.

Neohovárajte.

Dávajte si pozor na to, čo hovoríte, čo píšete, a to aj do SMS správ.

Vždy sa ešte uistite, či vás všetci správne pochopili.

Buďte tolerantní. Je to chvíľa pre chyby, prerieky, preklepy.

Svoje texty si po sebe opakovane prečítajte.

Pri cestovaní majte v zálohe ešte náhradný plán.

Dokončite to, čo ste začali, napravujte svoje chyby, prehodnoťte svoje zámery.

Obdobie je vhodné na zálohovanie počítača, servisu auta alebo bicykla, na čítanie, a to ideálne tých kníh, ktoré sme v minulosti nemali silu dočítať, stretávanie sa s priateľmi alebo spolužiakmi, s ktorými ste sa už dlho nevideli. Upratujte, chystajte sa na Vianoce a riešte svoje záväzky z minulosti.

článok je v kategórii:

 

Trápi vás zlé spanie? Nemôžete zaspať? Budíte sa? Vyskúšali ste na skvalitnenie spánku všetko možné, aj nemožné a nič? A skúsili ste si ho pričarovať?

V numerológii sa obvykle venuje číslam od 1 do 9, nule sa vyhýba. Je to vraj preto, že nemá žiadne vlastnosti, ani znaky a teda sa jej netreba venovať. Je to iba prázdna schránka. Krúžok, chameleón, zosilňovač, násobiteľ, brána do nekonečna a nesmrteľnosti.

Zaujali ma knihy o sextrológii. Ide o knihy, ktoré sa zaoberajú podstatou erotiky z východného pohľadu, a to najmä z Indie a Číny. Vytvára charakteristiku ľudí v súvislosti s astrológiou a potom v jej súvislosti k sebe priraďuje vhodné sexuálne náprotivky.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Iveta - výklad kariet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad kariet
Zaměření Anjelské karty, cigánske karty, tarotové karty

Na výklad kariet používam cigánske, tarotové aj anjelské karty, s ktorými mám veľmi dobré skúsenosti a viem, že výklad práve z týchto kariet funguje spoľahlivo. S pomocou kariet určím nielen všeobecne Vašu budúcnosť, ale môžeme sa zamerať aj na jednotlivé oblasti Vášho života, ako je zdravie, financie, láska.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 486
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 486 Moje stránka, otázky a ohlasy

Ako zmeniť svoj život s pomocou pozitívnych afirmácií

Všetko, čo sme, je výsledkom toho, čo sme si mysleli. Naša myseľ je všetko, čo si myslíme, že sa staneme.

Budha