Reiki

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika, Osud,

 

Reiki je veľmi obľúbenou a žiadanou alternatívnou metódou prírodného liečenia, ktorá v prípade, že je aplikovaná skutočnými odborníkmi, je bezpečná a môže sa kombinovať aj s inou terapiou.

Metóda vychádza z východných filozofií, ktorého skutočný začiatok však už nie je možné vysledovať. Technika liečenie predpokladá, že v každom z nás je vitálna energia, ktorá spolu s energetickými čakrami zaistí prúdenie energie v tele. Pokiaľ sú čakry vyrovnané a nie sú zablokované, energia prúdi bez prekážok a všetko je skvelé. Človek je zdravý a vitálny. Pokiaľ je však niekde blokáda, vďaka ktorej energia nemôže rovnomerne prúdiť, vzniká zdravotný problém.

Reiki môže prevádzkovať iba vyškolený odborník
Reiki môže prevádzkovať, ktorý prešiel zasvätením svojho energetickému systému na prijímanie a odovzdávanie duchovnej energie. Samotné zasvätenie má pritom niekoľko stupňov, presnejšie povedané 4.

stupeň je hlavne o samoliečení. Zasvätenie je možné počas jedného dňa, ale majstri to neodporúčajú, je to totiž veľmi psychicky náročné. Naučiť sa môžete aj liečiť iných s pomocou dotykov rúk.

stupeň zvládne liečbu aj na diaľku a vyzná sa aj v niektorých symboloch, vie reiki užívať a vie, ako reiki funguje.

stupeň, alebo majster reiki liečiteľ III.A, ktorý má už veľkú schopnosť liečiť.

stupeň reiki, čiže majster učiteľ III.B, ktorý nevie iba liečiť, ale je oprávnený zasväcovať a učiť reiki aj iných.

Čo nie je Reiki
Pozor, reiki nie je o tom, že niekomu dávame energiu, nemusíme sa dobíjať, ani čistiť, chrániť a zbavovať sa šperkov. U reiki sme prostredníkmi, ktorí odovzdávajú energiu a sme pozorovatelia výsledku. Nie sme v pozícii diagnostikov.

Ako pôsobí reiki
Reiki komplexne zharmonizuje organizmus, prečistí energetické meridiány a taktiež aj účinne uvoľní a vyrovná psychiku. Vďaka reiki tak dôjde k ešte komplexnejšiemu a trvalejšiemu uzdraveniu.

Možno ste si mysleli, že existuje iba biela a čierna mágia, ale nič nie je čiernobiele a teda ani mágia nie. Okrem jednoduchého rozdelenia mágie na dobrú a zlú, tu máme aj ďalšie členenie. A tak sa môžete stretnúť aj so striebornou mágiou, zelenou mágiou, šedou mágiou a červenou mágiou. Každá z nich má určitú rolu a svoje vlastné kúzla a rituály.

Aj keď sa nám tomu niekedy nedarí uveriť a mnohokrát sa pýtame prečo, v živote nie je nič náhoda, všetko sa nám deje z nejakého dôvodu av tú správnu chvíľu.

Strom má dôležitú symbolickú úlohu v celom rade kultúr. Objavuje sa napríklad v kabale, u Máyov, Germánov, škandinávskych národov a dokonca aj u Keltov. Svoju dôležitú úlohu našiel aj v Biblii. Všade je opradený legendami.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Riana - anjelské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v ťažkých životných situáciách
Zaměření anjelskej karty, mágia

Vaši strážni anjeli Vás sprevádzajú celým životom. Anjelská veštba Vám prostredníctvom anjelských kariet umožní napojenie na Vašich anjelov, ktorých týmto môžete požiadať o pomoc a podporu. Vďaka anjelskej veštbe sa dozviete, aké je Vaše životné poslanie a aký je Váš skutočný osud s ktorého výzvami Vám budú anjeli pomáhať. 

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 460
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 460 Moje stránka, otázky a ohlasy

Keby sme chodili po meste nahí, asi by sme dobre nedopadli. Veľmi rýchlo by sme skončili za mrežami. Na nahote však nie je nič zlé. Veď sme sa nahí narodili a nahí tiež nakoniec skončíme. Oblečenie je navyše iba tunning pre nedokonalé telo.