Očistný kúpeľ

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika,

V dnešnej dobe žijeme v strese a zhone. Keď už sa zastavíme, nevieme nerušene odpočívať. Na očistu tela a duše nemáme akosi silu. Očistný kúpeľ nám však nedodá iba energiu, ale dokáže nám očistiť aj našu auru.

Pravidelné čistenie aury by malo patriť k základom. Ide totiž o základnú obnovu osobnej energie. Naša aura sa špiní bez toho, aby sme si to uvedomovali. Dochádza k tomu vďaka kontaktu s rôznymi ľuďmi, ale aj prostredím. Každý má totiž inú energetickú vibráciu a niektoré tu našu sťahujú dole. Energiu si síce späť harmonizovať vieme, ale pokiaľ sa nezbavíme negatívnych vĺn z aury, tak do negácie v priebehu času spadneme tiež. A preto je dôležité pravidelne svoju auru od všetkých nečistôt a negatívnych vibrácií čistiť. Vytvoriť taký efektívny očistný kúpeľ pritom nie je nič zložité. Stačí vám na to vytvoriť slaný kúpeľ s použitím kryštálov soli.

Magická soľ
Soľ je látka, ktorá sa po celú ľudskú históriu používa na dochutenie pokrmov, konzerváciu, k očiste, mágii aj k rôznym iným rituálom. Aj svätená voda je slaná. Takáto voda sa používa na pokrstenie, požehnanie aj na pomazanie. Je to liečivá voda, ktorá sa všade na svete používa na haloterapiu, inhaláciu alebo na spleloterapiu.

Rituálne kúpele očistí telo i dušu
Rituálny slaný kúpeľ vás neočistí iba od fyzickej špiny, ale zmyje z vás aj negatívnu duchovnú špinu, čím v konečnom výsledku očistí vaše telo i dušu. Počúvajte svoje ja a svoju vnútornú potrebu po očiste a nechajte vesmír transformovať to, čo je potrebné. Na rozdiel od normálneho kúpeľa, ktorý môžete vykonávať každý deň, by ste sa pri tomto rituálnom kúpeli mali držať niekoľkých pokynov, a to preto, aby ste zväčšili jeho účinok. Pri tomto kúpeli neužívajte mydlo, šampón, ani kúpeľový olej. Pred kúpeľom najskôr starostlivo vyčistite vaňu, osprchujte sa a dôkladne umyte. Len tak slaný kúpeľ môže z kože odčerpať toxíny aj ťažké kovy, zo soli si telo odoberie potrebné stopové prvky a minerály, ktoré posilnia imunitu. Zvyšuje aj prekrvenie tkanív.

Koža vďaka tomuto kúpeľu pôsobí mladistvejšie. Kúpeľ pozitívne pôsobí aj na bolesť svalov a kĺby.

Ako na samotný očistný kúpeľ?
Naplňte vaňu teplou vodou, pozor, nie však príliš horúcu. Pridajte do vody 2-3 hrste kvalitné nespracované soli. Môže ísť o himalájsku, alpskú alebo aj morskú kryštalickú soľ. Nevhodná je stolná soľ, obsahuje protispekavé látky, je chemicky upravená a sú z nej odstránené úspešné minerály. Do vody je možné pridať niekoľko kvapiek čistého 100% esenciálneho oleja, ktorý je vhodný aj na aromaterapiu. Ideálne je napríklad levanduľový olej, ktorá uvoľnenie, relax a odpočinok ešte viac podporuje. Efekt môžete navýšiť použitím sódy, ktorá očistu aury ešte navyšuje a ako bonus získate krásnu rozžiarenú a hebkú pleť. Vo vani zostaňte aspoň 20-30 minút. Svetlo pri rituálnom kúpeli by malo byť tlmené. Na zvýšenie účinku môžete tiež užiť vonné tyčinky, sviečky a relaxačnú hudbu. Zatvorte oči, počúvajte hudbu, rozjímajte, hlavne sa uvoľnite, nič neriešte a nepremýšľajte. Po kúpeli sa utrite do osušky, zabaľte do županu. Ďalší kúpeľ alebo sprchu si doprajte minimálne až za 24 hodín. Tento očistný kúpeľ si doprajte maximálne raz týždenne.

Chiromantia, alebo aj čítanie z ruky, sa praktizuje po celom svete už po niekoľko storočí. Dôkazy o tom siahajú až do starej Číny, Indie alebo Egypta. Stredoveká Európa čítanie z ruky označovala za dôkaz čarodejníctva, a preto túto metódu veštenia zakázala. Aj napriek tomu sa chiromantia presadila, pretože sa v 17. storočí vyučovala na niekoľkých nemeckých univerzitách.

I-ťing je u nás prezentovaná ako tajuplná veštecká metóda, v skutočnosti sa však jedná o najstarší zachovaný text s filozofickým zameraním, ktorý pochádza z druhého tisícročia pred naším letopočtom. Ide o tzv. Knihu premien. V ktorej hlavnej časti nájdete 64 obrazcov zložených zo 6 čiar, ktoré predstavujú celkom 64 rozličných archetypálnych situácií.

Telepatia predstavuje prenos informácií prostredníctvom mimozmyslových schopností. Prenosu myšlienok na diaľku sa venuje experimentálna psychológia, parapsychológia a psychotronika. Dorozumievanie bez slov úplne bežne užívajú zvieratá, majú to v génoch, len my na to nejako zabudli. To však neznamená, že by sme to nevedeli.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Riana - anjelské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v ťažkých životných situáciách
Zaměření anjelskej karty, mágia

Vaši strážni anjeli Vás sprevádzajú celým životom. Anjelská veštba Vám prostredníctvom anjelských kariet umožní napojenie na Vašich anjelov, ktorých týmto môžete požiadať o pomoc a podporu. Vďaka anjelskej veštbe sa dozviete, aké je Vaše životné poslanie a aký je Váš skutočný osud s ktorého výzvami Vám budú anjeli pomáhať. 

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 460
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 460 Moje stránka, otázky a ohlasy

Reinkarnácia, alebo aj prevteľovanie, predstavuje filozofický a náboženský koncept, ktorý je zástancom tézy, že duša človeka po jeho fyzickej smrti prežije znovuzrodenie v inom tele. V reinkarnácii verilo mnoho rôznych náboženstiev. Niektorí verili v prevtelenie do iného ľudského tela, niekto aj v prevtelenie do zvieraťa a pod. Prevtelenie pritom tiež veľmi úzko spájali aj s karmou, teda zákonom o príčine a následku.