Očistný kúpeľ

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika,

V dnešnej dobe žijeme v strese a zhone. Keď už sa zastavíme, nevieme nerušene odpočívať. Na očistu tela a duše nemáme akosi silu. Očistný kúpeľ nám však nedodá iba energiu, ale dokáže nám očistiť aj našu auru.

Pravidelné čistenie aury by malo patriť k základom. Ide totiž o základnú obnovu osobnej energie. Naša aura sa špiní bez toho, aby sme si to uvedomovali. Dochádza k tomu vďaka kontaktu s rôznymi ľuďmi, ale aj prostredím. Každý má totiž inú energetickú vibráciu a niektoré tu našu sťahujú dole. Energiu si síce späť harmonizovať vieme, ale pokiaľ sa nezbavíme negatívnych vĺn z aury, tak do negácie v priebehu času spadneme tiež. A preto je dôležité pravidelne svoju auru od všetkých nečistôt a negatívnych vibrácií čistiť. Vytvoriť taký efektívny očistný kúpeľ pritom nie je nič zložité. Stačí vám na to vytvoriť slaný kúpeľ s použitím kryštálov soli.

Magická soľ
Soľ je látka, ktorá sa po celú ľudskú históriu používa na dochutenie pokrmov, konzerváciu, k očiste, mágii aj k rôznym iným rituálom. Aj svätená voda je slaná. Takáto voda sa používa na pokrstenie, požehnanie aj na pomazanie. Je to liečivá voda, ktorá sa všade na svete používa na haloterapiu, inhaláciu alebo na spleloterapiu.

Rituálne kúpele očistí telo i dušu
Rituálny slaný kúpeľ vás neočistí iba od fyzickej špiny, ale zmyje z vás aj negatívnu duchovnú špinu, čím v konečnom výsledku očistí vaše telo i dušu. Počúvajte svoje ja a svoju vnútornú potrebu po očiste a nechajte vesmír transformovať to, čo je potrebné. Na rozdiel od normálneho kúpeľa, ktorý môžete vykonávať každý deň, by ste sa pri tomto rituálnom kúpeli mali držať niekoľkých pokynov, a to preto, aby ste zväčšili jeho účinok. Pri tomto kúpeli neužívajte mydlo, šampón, ani kúpeľový olej. Pred kúpeľom najskôr starostlivo vyčistite vaňu, osprchujte sa a dôkladne umyte. Len tak slaný kúpeľ môže z kože odčerpať toxíny aj ťažké kovy, zo soli si telo odoberie potrebné stopové prvky a minerály, ktoré posilnia imunitu. Zvyšuje aj prekrvenie tkanív.

Koža vďaka tomuto kúpeľu pôsobí mladistvejšie. Kúpeľ pozitívne pôsobí aj na bolesť svalov a kĺby.

Ako na samotný očistný kúpeľ?
Naplňte vaňu teplou vodou, pozor, nie však príliš horúcu. Pridajte do vody 2-3 hrste kvalitné nespracované soli. Môže ísť o himalájsku, alpskú alebo aj morskú kryštalickú soľ. Nevhodná je stolná soľ, obsahuje protispekavé látky, je chemicky upravená a sú z nej odstránené úspešné minerály. Do vody je možné pridať niekoľko kvapiek čistého 100% esenciálneho oleja, ktorý je vhodný aj na aromaterapiu. Ideálne je napríklad levanduľový olej, ktorá uvoľnenie, relax a odpočinok ešte viac podporuje. Efekt môžete navýšiť použitím sódy, ktorá očistu aury ešte navyšuje a ako bonus získate krásnu rozžiarenú a hebkú pleť. Vo vani zostaňte aspoň 20-30 minút. Svetlo pri rituálnom kúpeli by malo byť tlmené. Na zvýšenie účinku môžete tiež užiť vonné tyčinky, sviečky a relaxačnú hudbu. Zatvorte oči, počúvajte hudbu, rozjímajte, hlavne sa uvoľnite, nič neriešte a nepremýšľajte. Po kúpeli sa utrite do osušky, zabaľte do županu. Ďalší kúpeľ alebo sprchu si doprajte minimálne až za 24 hodín. Tento očistný kúpeľ si doprajte maximálne raz týždenne.

Absinth je veľkou legendou. Ide oo bylinný alkoholický nápoj vyrábaný z paliny, anízu, feniklu. Niekedy sa do neho dodáva aj yzop, medovka, badián, mäta a iné bylinky. Typické pre neho je to, že má krásnu zelenú farbu, ktorú dosiahol úplne prirodzeným spôsobom. Niekedy sa mu tiež hovorí "zelená víla".

Už od pradávna ľudia z Orientu, aj rôznych náboženstiev, verili, že naša duša križuje svetom vo svojom astrálnom tele, do ktorého sa dostane po svojej predošlej smrti. Špeciálnu skupinu takých astrálnych bytostí potom predstavovali démoni a anjeli, v reále ich existuje však oveľa viac.

Superúplnok
Pokiaľ bude čistá obloha, budete ho môcť sledovať po celú noc. Jednoduchým okom, ani s fotoaparátom však nemáte príliš šancu rozoznať, ako veľmi je veľký oproti tým ostatným. Bude však viac žiariť, môže za to totiž skutočnosť, že sa javí až o 30% jasnejšie ako obvykle.

Tento superúplnok je navyše výnimočný aj tým, že sa jedná o jeden z troch super splnov, ktoré tento rok prebehnú. Jeden už prebehol v októbri, druhý nás čaká práve teraz v novembri a na tretí sa môžeme tešiť v decembri. Avšak práve tento je zo všetkých ten najvýznamnejší.

Vyznačuje sa aj svojou typicky krvavou farbou. Tento spln je nazývaný bobrím, pretože v tomto období začali v Amerike klásť pasce na bobry. Ich kožúšok totiž dokázal Indiánmi účinne ochrániť pred prichádzajúcou zimou.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Zdenka - budúcnosť dieťaťa

Znamení Beran
Specializace Anjelské karty, tarotové karty, astrológia
Zaměření Detské horoskopy, budúcnosť dieťaťa

Špecializujem sa na výklad budúcnosti detí, pretože viem, že mnohé sa dá často ovplyvniť a pozmeniť k lepšiemu. Vyložím Vám životnú cestu a významné okamihy, ktoré Vášho potomka čakajú a na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 450
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 450 Moje stránka, otázky a ohlasy

 

Reiki je veľmi obľúbenou a žiadanou alternatívnou metódou prírodného liečenia, ktorá v prípade, že je aplikovaná skutočnými odborníkmi, je bezpečná a môže sa kombinovať aj s inou terapiou.