V zajatí deštruktívnych vzťahov

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Láska, Osud,

Deštruktívne vzťahy sú zničujúce a miesto, aby nás hnali dopredu a rozvíjali nás, tak nás skôr sťahujú ku dnu a ničia nás aj po psychickej stránke. Vzťah môže ničiť nevera, závislosť, zlá ekonomická situácia rodiny aj neefektívna komunikácia. Okrem toho však existujú aj iné veci, ktoré sa na prvý dojem škodlivé nezdajú, ale v priebehu času sa ukážu ako veľkou chybou, ktorá nakoniec vzťahu zlomí väz. Čo je to?

Zlá alebo nedostatočná komunikácia
Pre vzťah je komunikácia zásadná. Nejde iba o technickú komunikáciu, kedy sa dohovárate na prevádzku domácnosti, ale aj o obyčajné rozprávanie, v ktorom si oznamujete a zdieľate svoje pocity, pohľady, zážitky a názory. Vôbec najhoršie je, keď si pár iba píše v textovkách alebo v rámci internetových správ. Najviac sa to totiž oznámi priamo do očí.

Nedostatok zdvorilosti a úcty k tomu druhému
Áno, tak to je druhý veľmi častý klinček do rakvy zvaný vzťah. Povyšovanie nad toho druhého z postu svojho vzdelania, pracovného postu alebo zárobku je častejšie ako by ste povedali, že v tomto storočí môže byť. Neúcta k tomu druhému sa prejavuje povýšeným správaním, rozkazmi a činením jednostranných rozhodnutí.

Neignorujte malé ústrky
Začína to nenápadne, malými ústrkami, ktoré nie sú ani príliš časté. Pokiaľ tomu však neurobíte prietrž, necháte veci plynúť a nepoviete že sa vám daná vec nepáči, budú sa zväčšovať a ich frekvencia bude narastať. Raz potom pretečie kalich trpezlivosti a toto správanie môže spôsobiť nakoniec jeho koniec.

Hanenie a ohováranie partnera
Je to taký častý jav, keď sú muži iba s mužmi a ženy so ženami, veľmi často svojho partnera ohovárajú, hania, nadávajú naň alebo dokonca zosmiešňujú. Táto zábava je však veľkým škodlivým nešvárom, aj keď tam dotyčný nie je, znevažuje ho to v pohľade iných, ktorí sa k nemu začnú správať neúctivo. Dobré drbny vždy existovali a existujú, takže sa toho veľa vaši partneri aj po prísľube mlčanlivosti dozvedia a mnohokrát aj s nejakým vylepšením. Nakoniec to odskáče len a len váš vzťah.

Nezabúdajte svojmu partnerovi poďakovať
Je jedno, akú maličkosť pre vás váš partner urobí, nezabudnite mu poďakovať. Ľudia to zabúdajú a postupom času to začnú považovať za samozrejmosť. Nakoniec, keď sa to tak nestane, budú sa hnevať, nadávať a vyčítať. To je však cesta do pekiel. Poďakovanie je bežnou súčasťou života a je to prejav nášho uznania partnera, prejav vďaky a pozornosti, aj keď sa jedná o vec, ktorú robí bežne.

Uvedomili ste si, že trpíte jedným z týchto nešvárov? Nikdy nie je neskoro to zmeniť, stačí len, keď zmeníte svoje správanie. Váš vzťah časom rozkvitne a utuží sa.

Keď spíme, zdajú sa nám sny. Veľa z nich si však nepamätáme. Niektoré nás vydesia a iné nás zaujmú tým, že sa opakovane vracajú. Iných sa doslova nemôžeme zbaviť. Bohužiaľ často práve tieto opakujúce sny bývajú najviac desivé.

Komunikácia s mŕtvymi je možná, aj keď nie je práve doporučovaná. O tejto skutočnosti sa presvedčilo mnoho ľudí. Duch sa môže zhmotniť v rôznej miere a dokonca disponuje určitou energiou, ktorá na nás môže pôsobiť.

Už vo februári sa ujme vlády mocný, hrdý a tiež aj trochu panovačný kohút. Ohnivý kohút v čínskom horoskope patrí medzi nekonfliktné a dobrosrdečné, aj keď silne egoistické znamenie. Celý rok sa ponesie v štýle hlavného upratovania pred vlastným prahom, čo bude mať za následok súperenie na malých poliach, vlastných dvorcoch a to bude sprevádzať aj veľké vyhadzovanie a zbavovanie sa všetkého nechceného a nepotrebného.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Katka - Veštiareň a veštenie budúcnosti

Znamení Lev
Specializace Mágia, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Veštenie budúcnosti

Osud každého z nás je sčasti predurčený a s pomocou pokročilých vešteckých metód Vám môžem oznámiť dôležité životné udalosti, ktoré Vás čakajú. Snažím sa Vám vždy nielen oznámiť budúcnosť, ale aj poradiť s ďalším rozhodovaním, kedy Vám často až veštba oznámi dôležité súvislosti a privedie Vás k ich pochopeniu.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 480
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 480 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jasnovidectvo je veľmi ťažké bližšie definovať. Všeobecne by sme ju mohli popísať, ako schopnosť mimozmyslového vnímania, nášho podvedomia, ktoré nám umožňuje nazerať do blízkej, ale aj vzdialenej budúcnosti. Jasnovidectvo patrí k tým najstarším vešteckým technikám na svete.