Vianočná mágia

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika, Osud,

Vianoce sú veľmi úzko späté nielen s tradíciami a tými najrôznejšími zvykmi, ale vďaka zimnému slnovratu ide už od pradávna aj o obdobie spojené s mágiou. Naši predkovia v tomto období vykonávali celý rad rituálov a kúziel, ktoré mali zaistiť úrodnosť, hojnosť, dostatok potravy a ochraňujú zdravie a život členov domácnosti i dom a zver samotnú. Dnes sa bohužiaľ už postupne na množstvo týchto kúziel a rituálov zabudlo.

Skúsme si ich touto cestou pripomenúť. Ostatne ich môžete aj vyskúšať, nejde totiž o nijako zložité kúzla.

Magické kúzla, ktoré zaistia zdravie
Ak chcete, aby sa vášmu domu vyhli choroby veľkým oblúkom, vyzujte si topánky a behajte chvíľu po snehu. Pozrieť sa môžete aj na 4 vlašské orechy, ktoré vám napovedia, ako to s vami budúci rok bude, čím viac zdravých jadierok nájdete, tým na tom budete ďalší rok lepšie.

Šťastie do domu privoláte
Šťastie do domu privoláte tak, že pani domu nad štedrovečernú tabuľu, vo chvíli prvých slnečných lúčov, zavesíte zväzok imelo spolu s krátkym zariekaním „Nech do domu vstúpi šťastie“.

Ako si na Vianoce pričarovať lásku
To, ako na tom bude dievča s láskou zistí hodením topánky cez hlavu smerom k dverám. Pokiaľ bude špička mieriť k dverám, môže očakávať vydaj. Pomôcť tomu potom môžete ešte tak, že si namažete líčka medom. To vás potom budú mať budúci rok všetci radi.

Ako si privolať bohatstvo
Bohatstvo na ďalší rok si zaistíte tak, že pod štedrovečerný tanier si vložíte nejakú mincu alebo bankovku, aby pritiahla ďalšiu. Čím väčšia bankovka, tým lepšie sa vám bude dariť. Pomôcť vám v tom môže aj šupinka kapríka, ktorú by ste si mali schovať do peňaženky a ktorú nesmiete do budúcich Vianoc nikde vytrúsiť.

Mágia hosť a stolovanie
Aby ste oklamali smrť, pri štedrovečernom stole by mal sedieť párny počet ľudí. Ak je vás nepárny počet, oklamete ju uchystaným tanierom pre nečakaného hosťa. Pre posilnenie rodinných zväzkov potom nohy stola omotajte reťazou alebo povrazom. Rodina sa potom vyhne budúci rok rozopriem.

Tento rok je bohatý na množstvo zaujímavých astronomických úkazov. Sotva sme sa dokázali spamätať z mágie pondelkového super mesiaca, prichádza nás ohromiť aj očariť každoročný roj meteoritov. Áno, 17. 11. 2016 sa na nebi v maximálnej miere aktivity objavia Leonidy.

Podvedomie je to, čo medicína označuje za nevedomie, pretože o procesoch, ktoré v ňom prebiehajú, nemáme v reáli ani potuchy a len ťažko ju dokážeme ovplyvniť. Naše podvedomie je však mocné a pokiaľ ho udržíme otvorené a budeme s ním správne komunikovať, môžete spoznať, aká veľká je sila podvedomia.

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Katka - Veštiareň a veštenie budúcnosti

Znamení Lev
Specializace Mágia, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Veštenie budúcnosti

Osud každého z nás je sčasti predurčený a s pomocou pokročilých vešteckých metód Vám môžem oznámiť dôležité životné udalosti, ktoré Vás čakajú. Snažím sa Vám vždy nielen oznámiť budúcnosť, ale aj poradiť s ďalším rozhodovaním, kedy Vám často až veštba oznámi dôležité súvislosti a privedie Vás k ich pochopeniu.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 480
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 480 Moje stránka, otázky a ohlasy

Radosť zo života sa javí trochu nedostatkovým tovarom, ľudia sú uhnaní, napätí, v strese, s neustále zlou náladou, ak nie rovnou depresiou a úzkosťou. Neustále páchnuce za niečím, čo nie je na dosiahnutie. Niečím, čo nevieme koľkokrát ani definovať. Za hmotnými statkami, o ktorých bohužiaľ mylne predpokladáme, že to práve ony sú zárukou radosti a šťastia. Toto všetko však v konečnom výsledku vedie k nespokojnosti, frustrácii a do čakární psychiatrov. Vážne je však náš život taký nudný, šedivý, hnusný, bez perspektívy?