V čom spočíva červená mágia

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika, Osud,

Možno ste si mysleli, že existuje iba biela a čierna mágia, ale nič nie je čiernobiele a teda ani mágia nie. Okrem jednoduchého rozdelenia mágie na dobrú a zlú, tu máme aj ďalšie členenie. A tak sa môžete stretnúť aj so striebornou mágiou, zelenou mágiou, šedou mágiou a červenou mágiou. Každá z nich má určitú rolu a svoje vlastné kúzla a rituály.

Dovoľte nám, aby sme vás dnes bližšie zoznámili s červenou mágiou, ktorú iste poznáte, avšak zrejme vás doteraz nenapadlo, že ide práve o červenú mágiu.

Čo je červená mágia
Červenú mágiu je možné popísať ako horúci, suchý púštny vietor prúdiaci sa a vlniaci sa ako plameň a šíri sa ako požiar cez slnkom vyprahnuté pole. Ohniví čarodejníci sú náladoví, prudkí a nebezpeční pre svoje nestále city. Nerozhnevajte ho, inak nechcite byť v jeho dosahu.

Červená mágia = sexuálna mágia
Červená mágia je mágia sexuálna, ku ktorej patrí rituálna sexuálna súlož, známa aj ako čierna omša. Ide o akt opradený tajomstvom a mýtmi, čo sa hodilo do krámu celého radu šarlatánov a siekt, ktorí červenú mágiu zneužili vo svoj prospech. Nejde však o zlú mágiu. Ide o mágiu, ktorá je taká, akí sú jej tvorcovia. Pri magických rituáloch sa okrem sexu užívajú aj vône a kvety.

V reále do tejto mágie patria rôzne tantrické techniky, jóga kundalíni, taoistická sexuálna mágia, čierne omše a mnoho ďalšieho.

Červená mágia patrí k veľmi starobylým magickým fenoménom a je preto spojená s množstvom rituálov. Kresťania ich potom označovali za pohanské zvyky. V Indii ich však užívali dokonca aj v rámci medicíny.

Sexuálna mágia
Iné smery túto sexuálnu mágiu skôr zneužívali ako nástroj sexuálnej manipulácie nad ženou. Partneri by však nemali byť náhodní, ale sebe si známi.

Čierna omša
Čierna omša potom predstavuje jednu z foriem červenej mágie, pri ktorej dochádzalo k spojeniu s astrálnymi égregormi k vytváraniu astrálnych lariev a iných javov. Takto vyvolané útvary potom pohltili osobu, ktorá ju vyvolala. Astrálne médium sa tvorí prostredníctvom orgazmu, ako aj na základe tvorivého aktu, kedy dôjde k stavu rozšíreného vedomia.

Tento druh mágie sa tiež zaoberala aj vyvolaním démonov, a to najmä inkubov a sukkubov.

Je to v súčasnosti taký veľký nešvár, zbavovať sa svojej zodpovednosti a hádzať ju na iných. Dobré duše, ľudí, ktorí nie sú až tak pevní v kramflekoch, aby ustáli toto nedospelé správanie iných, v istej miere spojené s citovým vydieraním a manipulovaním, často túto zodpovednosť preberú.

Intuitívna astrológia je moderný odbor astrológie, ktorý sa od tej klasickej líši tým, že je spojený s výkladom kariet. Táto astrológia nie je ani tak o predpovedaní budúcnosti, ale o vlastnom zážitku, sebapoznaní, ktoré je spojené s rozoznaním vlastných schopností, potrieb, vzorcov správania a vlôh. Pozor, nezamieňajte s Astropsychológiou. Stretnúť sa s ňou môžete aj ako Karmická astrológia.

Taroty sú karty, ktoré neklamú, ale niekedy dokážu byť kruté a smutné. Nie všetky správy totiž sú pozitívne a taroty sa s človekom nemazná, hovorí na rovinu, a to niekedy úplne bez okolkov. Na rozdiel od tarotov sú anjelské karty nositeľmi iba dobrých správ. Na všetkom zlom vidí aj niečo pozitívne.

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vianoce sú veľmi úzko späté nielen s tradíciami a tými najrôznejšími zvykmi, ale vďaka zimnému slnovratu ide už od pradávna aj o obdobie spojené s mágiou. Naši predkovia v tomto období vykonávali celý rad rituálov a kúziel, ktoré mali zaistiť úrodnosť, hojnosť, dostatok potravy a ochraňujú zdravie a život členov domácnosti i dom a zver samotnú. Dnes sa bohužiaľ už postupne na množstvo týchto kúziel a rituálov zabudlo.