Telepatia

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika, Osud,

Telepatia predstavuje prenos informácií prostredníctvom mimozmyslových schopností. Prenosu myšlienok na diaľku sa venuje experimentálna psychológia, parapsychológia a psychotronika. Dorozumievanie bez slov úplne bežne užívajú zvieratá, majú to v génoch, len my na to nejako zabudli. To však neznamená, že by sme to nevedeli.

Čo je telepatia
Skôr tejto zručnosti nevenujeme pozornosť, alebo jej neveríme. Je to pritom škoda, veľmi by sme sa toho mohli dozvedieť. Pojem telepatia je zloženinou gréckych slov teľa (vzdialený) a pathe (cítenie). Je známe, že je to skutočné a reálne, avšak na akom princípe telepatia pracuje, nie je známe dodnes. Telepatiu skúma dokonca aj armáda a tajné služby, pretože každý poznatok z tejto oblasti predstavuje mocný nástroj proti nepriateľovi.

Telepatiu ovládame všetci. Aby však bol výsledok efektívny a k prenosu myšlienok skutočne došlo, musia chcieť obaja. Telepatia teda nie je veda, ale schopnosť, ktorá vám pomôže spojiť s vašou spriaznenou dušou a je jedno, ako ďaleko dotyčný práve je.

Užívame ju bez toho, aby sme si to uvedomovali
Koľkokrát sa vám stalo, že ste volali niekomu, kto vám potom povedal, že práve na vás myslel? A koľkokrát sa vám stalo, že ste odpovedali na nevyslovenú otázku?

Rozumiete si so svojim partnerom alebo aj kamarátkou bez slov? Stačí sa len pozrieť a máte úplne jasno?

Matky vďaka tejto schopnosti vedia, kedy je ich dieťa v nebezpečenstve, kedy ich potrebuje alebo vie, že sa niečo stalo.


Nie ste si istí, či telepatiu ovládate? Skúste to!
Trénovanie prináša ovocie, a to aj vo svete telepatie. Skúšajte to s partnerom. Kreslite a hádajte obrázky. Hádajte na čo myslí. Skúste to s obrázkami so symbolmi. Pozor však tréning by nemal presiahnuť 15 minút. Buďte trpezliví, nie vždy sa všetko podarí hneď na prvýkrát.

Ako zmeniť svoj život s pomocou pozitívnych afirmácií

Všetko, čo sme, je výsledkom toho, čo sme si mysleli. Naša myseľ je všetko, čo si myslíme, že sa staneme.

Budha

Keby sme chodili po meste nahí, asi by sme dobre nedopadli. Veľmi rýchlo by sme skončili za mrežami. Na nahote však nie je nič zlé. Veď sme sa nahí narodili a nahí tiež nakoniec skončíme. Oblečenie je navyše iba tunning pre nedokonalé telo.

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Lenka - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Mágia, tarot, hviezdy, kyvadlo
Zaměření Osobný horoskop na celý rok

Osobný horoskop Vám prezradí dôležité udalosti a podstatné okamihy, ktoré pre vás osud pripravil na ďalšie mesiace v tomto náročnom roku. Zaujíma Vás, či sa situácia v nasledujúcich mesiacoch zlepší a aký je v tomto smere Váš horoskop? Hovorí sa, že šťastie praje pripraveným, buďte aj Vy vďaka osobnému horoskopu pripravení na svoju budúcnosť a Váš život sa stane jednoduchším.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 462
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 462 Moje stránka, otázky a ohlasy