Sextrológia

článok na téma: Horoskopy, Ezoterika, Láska,

Zaujali ma knihy o sextrológii. Ide o knihy, ktoré sa zaoberajú podstatou erotiky z východného pohľadu, a to najmä z Indie a Číny. Vytvára charakteristiku ľudí v súvislosti s astrológiou a potom v jej súvislosti k sebe priraďuje vhodné sexuálne náprotivky.

Hlavný rozdiel medzi sextrológiou a západnou astrológiou je v tom, že sextrológia kladie zvýšený dôraz na fyzickú stránku lásky a sexu. Sextrológia navyše vychádza predovšetkým z indickej astrológie, ktorá bola následne upravená pre západnú astrológiu.

Sextrológia Barana
Baran je rád sám, na vzťah sa neponáhľa a nehrnie sa ani do svadby. To však neznamená, že by rád neflirtoval. Barani si radi doprajú sexu. Dokáže byť dokonca aj neodbytný. Keď sa rozhodne, že s niekým bude mať vzťah, tak jednoducho bude a nedá pokoj, kým to nedocieli. Ideálny vzťah dosiahne s Blížencom, kedy sa navzájom rozpáli. Lev im prináša vášeň, a to ako v posteli, tak aj mimo nej. Šťastní sú aj so strelcami, s ktorými sú šťastní v živote aj pri milovaní.

Sextrológia Býka
Býk si svojich partnerov rád vyberá, je rozvážny, čo sa prejavuje aj k jeho prístupu k sexu, láske a sobášu. Sú v posteli nehrabaní, ale dôkladní milenci. Keď sa chce oženiť, vyberá si dievča podľa svojho postavenia a je jej verný po celý život. Ženy svoje snahy smerujú k jedinému cieľu, vydať sa, a to čo najrýchlejšie. Manželstvo býkov je pevné aj napriek ťažkostiam a nezhodám, obvykle toho veľa vydrží. Partnerstvo s rovnakým pohlavím je vhodné, ale niekedy nudné. S rakom si rozumejú, majú dobrý život a využívajú každý okamih. Panna si s býkom dobre rozumie, rovnako ako so škorpiónom, s ktorým sa cíti veľmi dobre, zažívajú vzájomnú úctu a prežívajú nežný a príjemný sex. S kozorožcami zažívajú zaujímavý vzťah plný šťastných prekvapení. Plodný vzťah zažíva býk aj s rybami.

Sextrológia Blíženci
Blíženci majú ohromné ​​puto k rodine. Milujú však aj sex a všetko dávajú aj do lásky. Vzťahy má však často krátkodobé. A muži v manželstve často stroskotajú. muž sa žení, aby si založil svoju rodinu. Žena v mužovi hľadá otca. Páči sa jej byť žiadaná, ale musíte ju dobývať, nepodlieha ľahko. Typické pre nich je, že mužov dokážu vydráždiť do nepríčetnosti, a potom toho nechajú. O panenstvo často prichádza s kamarátom z detstva alebo dokonca aj s príbuzným a jej sexuálne skúsenosti pred svadbou sú značne obmedzené. Po svadbe sa ženy stávajú materskými. Vo vzťahu si rozumie s baranom. S blížencom sa blíženci nikdy nenudia av sexe sa dokážu vzájomne prekvapiť. Rozumie si s levom rovnako ako s váhami. So strelcami dosiahnu vzájomný obdiv a s vodnárom potom dosiahne duševné puto, ktoré však nie vždy dosiahne fyzické naplnenie.

Sextrológia Raka
Ľudia sa zaoberajú v prvom rade svojím domovom a rodinou. Raci sa k partnerom pútajú, a to na dlho. Žení s však často neskoro a udržujú veľmi stabilné vzťahy. Raci sa milujú so snahou mať deti. Zanedbáva vzťahy s pôvodnou rodinou. S býkom zažije dokonalé šťastie. S rakom zažíva pokojný a naplňujúci život. Vhodnými partnermi sú aj panny, rovnako ako škorpióni. S kozorožcami spolupracujú a udržujú vzájomný obdiv. Prínosný je aj vzťah s rybami, ktorý je veľmi tvorivý.

Sextrológia Leva
Levy sú králi zvierat, sú neskrotní a milujú slobodu. Je ťažké ich zdolať a dostať ich do chomúta. Nechci záväzné vzťahy, a preto radi striedajú svojich partnerov. Sú však považované za skvelé milenca. Muži ženy dobývajú rýchlo. Keď však lev miluje, je veľmi vášnivý. Ak sa ožení, cíti sa zviazaný a často je neverný. Ak je však ohrozené manželstvo, vzdá sa vždy milenky. Levice sú kráľovnej vo vzťahoch dosť rezervované, a to aj v posteli. Jej povesť musí byť bez poškvrnky. S tým pravým je však tou dokonalou milenkou. Ideálnymi partnermi sú pre nich barani, ktorí prinášajú život plný vášne, blíženci (s ktorými sa rešpektujú, ale nie vždy to stačí), strelci, s ktorými zažívajú dokonalú zhodu a vodnári, s ktorými spolupracujú a vzájomne sa obdivujú.

Sextrológia Panny
V pannách, aby sa čert vyznal. Tieto stvorenia majú veľký rozpor medzi svojou povahou a skutočnou sexuálnou aktivitou. Vystačia si v tejto oblasti nakoniec často sami. Sú to sebci a vedia si poradiť, tak prečo by si založili rodinu a mali deti. Vzťahom sa doslova vyhýbajú. Radi masturbujú, pretože najviac milujú sami seba. Sú veľmi kritickí a prvú sexuálnu skúsenosť nepovažujú za akt lásky, ale znásilnenia. Panna sa o partnera nezaujíma, radšej má dom. Je preto aj priemerný milenec. Našťastie existuje len málo čistých panien, čo ich pozitívne ovplyvňuje. Vzťah býka s pannou sľubuje mnoho príjemného. Rak s pannou zažívajú obojstranný záujem, ktorý nie je nikdy na škodu. Dobrým partnerom je aj škorpión, kozorožec je skvelý pre manželstvo a ryby potvrdzujú veľmi známe pravidlo o protikladoch, ktoré sa priťahujú.

Sextrológia Váhy
Ženy Váhy nie sú schopné existovať bez partnera, ale pozor, partnera, nie majiteľa. Sú veľmi spoločenskí a sú preto schopné veľmi rýchlo uzavrieť manželstvo, ale rovnako rýchlo sa tiež rozvádzajú. V sexe sa prispôsobujú potrebám svojho partnera. Aj preto sú váhy obľúbené a vyhľadávané. Sú to ideálni partneri, ale musia všetko klapať, inak neváhajú vzťah ukončiť a ísť tam, kde spokojní budú. Ideálnymi partnermi sú barani, pretože sa vzájomne ctia; blíženci, pretože spolu vytvárajú dokonalý a správne vyvážený aj načasovaný vzťah; váhy, kozorožci, s ktorými na úkor rodiny zažívajú neutíchajúci záujem a rozkoš a vodnári.

Sextrológia Škorpióna
Škorpióni sú majstri v sexe. Pre sex bol stvorení. ich život je sexom výrazne ovplyvnený, a to či už v dobrom alebo v zlom. Škorpióni sexuálne žijú od ranej mladosti. Radi experimentujú. Muži preferujú staršie ženy. Majú často aj homosexuálne a lesbické sklony. Sexualita z nich srší na diaľku. Ide o posteľových majstrov. Ideálnymi partnermi, ktorí s ktorými dokážu byť šťastní sú býky, raci, panny, váhy, kozorožci a ryby.

Intuitívna astrológia je moderný odbor astrológie, ktorý sa od tej klasickej líši tým, že je spojený s výkladom kariet. Táto astrológia nie je ani tak o predpovedaní budúcnosti, ale o vlastnom zážitku, sebapoznaní, ktoré je spojené s rozoznaním vlastných schopností, potrieb, vzorcov správania a vlôh. Pozor, nezamieňajte s Astropsychológiou. Stretnúť sa s ňou môžete aj ako Karmická astrológia.

Strom má dôležitú symbolickú úlohu v celom rade kultúr. Objavuje sa napríklad v kabale, u Máyov, Germánov, škandinávskych národov a dokonca aj u Keltov. Svoju dôležitú úlohu našiel aj v Biblii. Všade je opradený legendami.

Podľa všetkých poznatkov patrí Babylonská astrológia k tým najstarším na svete, dokonca ešte starším ako je tá Sumerská. Ide dokonca vôbec o prvý organizovaný systém astrológie. Špekuluje sa, že tu existovala už v treťom tisícročí pred naším letopočtom.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Zdenka - budúcnosť dieťaťa

Znamení Beran
Specializace Anjelské karty, tarotové karty, astrológia
Zaměření Detské horoskopy, budúcnosť dieťaťa

Špecializujem sa na výklad budúcnosti detí, pretože viem, že mnohé sa dá často ovplyvniť a pozmeniť k lepšiemu. Vyložím Vám životnú cestu a významné okamihy, ktoré Vášho potomka čakajú a na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 450
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 450 Moje stránka, otázky a ohlasy

Kremeň patrí k tým najstarším materiálom na zemi. Jeho priehľadne biele kryštály už po tisícročia fascinujú ľudí po celej zemeguli. Kremeň môže mať rôznu farbu, pričom každej z nich je prisúdená iná vlastnosť. Vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej podobe patrí k najliečivejším kryštálom a zosilňovačom energie vôbec.