Opakujúce sa sny

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika, Osud,

Keď spíme, zdajú sa nám sny. Veľa z nich si však nepamätáme. Niektoré nás vydesia a iné nás zaujmú tým, že sa opakovane vracajú. Iných sa doslova nemôžeme zbaviť. Bohužiaľ často práve tieto opakujúce sny bývajú najviac desivé.

Proč se sny opakují?
Sny mohou být různé, ale když se opakují obsahují naléhavé sdělení, které bychom neměli ignorovat. Jinak se budou vracet vždy, dokud se nevyřeší a jejich děsivost může gradovat.

Pozor, něco jiného je zcela shodný sen a shodné symboly ve snu.
Co nám říká sen?

Sny jsou naší podvědomou reakcí na to, co se nám děje v životě. Symboly se mohou opakovat, jen se může měnit scéna. Někdy je však náročné se ve snech orientovat. Snář nám může pomoci se ve snech orientovat, pomoci nám může i odborník specializující se na výklad snů. Pokud nás sny chtějí na něco upozornit, přehání, protože se na sebe snaží upozornit. Obzvlášť v momentech, kdy je záměrně potlačujeme. Napovídají nám, jak se máme rozhodnout, co máme udělat, co je správné a kudy jít. Napoví nám i to, co se stane, pokud stav budeme i nadále ignorovat.

Čím více obsahuje univerzálních symbolů, tím je sen důležitější
I jeden a ten samý symbol může mít různý význam. Jeho význam ovlivňuje to, kde žijete, jak pracujete, jak žijete a podobně. Může mít velmi úzkou spojitost s vašim dětstvím. Věštecké sny poznáte podle velkého množství univerzálních symbolů, které dokážete najít i ve snářích. Ty, které nenajdete mají osobní zaměření a týkají se pouze vašeho života. Důležitost potvrzuje i jeho živost a dramatičnost, která je schopná vás probudit i uprostřed snu. Některé sny vás mohou varovat před neštěstím i situací, která by vás mohla stát dokonce život.

Nepodceňujte své sny a nezasouvejte to, co vám napovídají do hlubokého podvědomí, nemuselo by se vám to vyplatit.

 

Reiki je veľmi obľúbenou a žiadanou alternatívnou metódou prírodného liečenia, ktorá v prípade, že je aplikovaná skutočnými odborníkmi, je bezpečná a môže sa kombinovať aj s inou terapiou.

Vianoce je možné oslavovať niekoľkými rôznymi spôsobmi. Pokiaľ túžite po ich harmonickom prežití, môžete sa inšpirovať Feng Shuei. Nemusíte sa obávať, nie je to o tom, aby ste sa vzdali českých tradícií, ale ide skôr o upokojenie, harmonizáciu a vytvorenie priateľskej atmosféry.

Vianoce sú veľmi úzko späté nielen s tradíciami a tými najrôznejšími zvykmi, ale vďaka zimnému slnovratu ide už od pradávna aj o obdobie spojené s mágiou. Naši predkovia v tomto období vykonávali celý rad rituálov a kúziel, ktoré mali zaistiť úrodnosť, hojnosť, dostatok potravy a ochraňujú zdravie a život členov domácnosti i dom a zver samotnú. Dnes sa bohužiaľ už postupne na množstvo týchto kúziel a rituálov zabudlo.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Riana - anjelské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v ťažkých životných situáciách
Zaměření anjelskej karty, mágia

Vaši strážni anjeli Vás sprevádzajú celým životom. Anjelská veštba Vám prostredníctvom anjelských kariet umožní napojenie na Vašich anjelov, ktorých týmto môžete požiadať o pomoc a podporu. Vďaka anjelskej veštbe sa dozviete, aké je Vaše životné poslanie a aký je Váš skutočný osud s ktorého výzvami Vám budú anjeli pomáhať. 

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 460
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 460 Moje stránka, otázky a ohlasy

Komunikácia s mŕtvymi je možná, aj keď nie je práve doporučovaná. O tejto skutočnosti sa presvedčilo mnoho ľudí. Duch sa môže zhmotniť v rôznej miere a dokonca disponuje určitou energiou, ktorá na nás môže pôsobiť.