Terapia podvedomia

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika, Osud,

Podvedomie je to, čo medicína označuje za nevedomie, pretože o procesoch, ktoré v ňom prebiehajú, nemáme v reáli ani potuchy a len ťažko ju dokážeme ovplyvniť. Naše podvedomie je však mocné a pokiaľ ho udržíme otvorené a budeme s ním správne komunikovať, môžete spoznať, aká veľká je sila podvedomia.

V našom podvedomí je uložené veľké množstvo informácií. Ide nielen o podprahové vnemy, ale aj spomienky, pocity, postrehy i asociácie. Podvedomie v nás vyvoláva rôzne pocity, predtuchy, nálady a nevysvetliteľné názory a postoje. Podvedome reagujeme aj na rôzne podnety. Laicky je toto všetko označované šiestym zmyslom.

Šiesty zmysel
Za šiesty zmysel je všeobecne označovaný vnútorná schopnosť vycítiť určitú situáciu alebo potenciálne nebezpečenstvo. Dokáže podvedome vyhodnotiť rôzne nenápadné a skryté skutočnosti a súvislosti. Šiesty zmysel je možné tiež označiť za intuíciu.

Spiritual Response Therapy - Terapia podvedomia
Terapia podvedomia je jedinečnou metódou, ktorá dokáže odstrániť rôzne psychické bloky, negatívne naprogramovanie, prekážky, negatívnu energiu aj závislosti. Pomôže vám aj so vzťahmi medzi ľuďmi a ďalšími zdravotnými problémami. Stretnúť sa s ňou môžete aj pod skratkou SRT a napomáha nám okrem iného aj s liečbou traumy z minulých životov. Táto prevratná metóda k nám dorazila z USA a pracuje s kyvadlom. Táto terapia dokáže vaše telo aj dušu očistiť od vašich problémov. Metóda dokáže hotové divy a dokáže človeka mentálne, emocionálne aj duchovne uzdraviť.

Čo všetko dokáže SRT vyčistiť?
Terapia podvedomia vás dokáže preprogramovať, čím vás zbaví niektorých chorôb, ktoré sú spojené s minulými životmi aj súčasným negatívnym spôsobom života.

  1. Vopred naprogramovanú smrť.

  2. Prilepené iné duše.

  3. Vyčistí celý dom od neobvyklých úkazov a negatívnych energií.

  4. Očistia aj zosnulých, ktorí sa ešte nenarodili.

  5. Zbaví vás prekážok a očistí vás od sľubov z minulého života.

  6. Čistí aj vaše okolie, vrátane ľudí okolo.

  7. Zlaďuje partnerské a medziľudské vzťahy.

  8. Vymazáva všetky negatívne energie.

  9. Čistí zvieratá aj rastliny.

  10. Čistí mozog, preprogramuje ho a zbaví ho všetkého negatívneho. Reštartuje na pozitívne.

Je mnoho spôsobov, ako nahliadnuť do svojej budúcnosti, jednou z nich je aj veštenie z kávovej usadeniny. Metóda, ktorú s obľubou užívala aj v Česku tak obľúbená herečka Helena Růžičková. Aj keď sa to nezdá, je to prekvapivo jednoduché. Pravda, aj keď dnes, v čase prekvapkávaných káv, to možno predsa len komplikované bude. Pre úspešné veštenie totiž potrebujete tradičnú kávu, teda obyčajného „turka“.

Aj keď sa nám tomu niekedy nedarí uveriť a mnohokrát sa pýtame prečo, v živote nie je nič náhoda, všetko sa nám deje z nejakého dôvodu av tú správnu chvíľu.

V dnešnej dobe žijeme v strese a zhone. Keď už sa zastavíme, nevieme nerušene odpočívať. Na očistu tela a duše nemáme akosi silu. Očistný kúpeľ nám však nedodá iba energiu, ale dokáže nám očistiť aj našu auru.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Katka - Veštiareň a veštenie budúcnosti

Znamení Lev
Specializace Mágia, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Veštenie budúcnosti

Osud každého z nás je sčasti predurčený a s pomocou pokročilých vešteckých metód Vám môžem oznámiť dôležité životné udalosti, ktoré Vás čakajú. Snažím sa Vám vždy nielen oznámiť budúcnosť, ale aj poradiť s ďalším rozhodovaním, kedy Vám často až veštba oznámi dôležité súvislosti a privedie Vás k ich pochopeniu.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 480
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 480 Moje stránka, otázky a ohlasy

I-ťing je u nás prezentovaná ako tajuplná veštecká metóda, v skutočnosti sa však jedná o najstarší zachovaný text s filozofickým zameraním, ktorý pochádza z druhého tisícročia pred naším letopočtom. Ide o tzv. Knihu premien. V ktorej hlavnej časti nájdete 64 obrazcov zložených zo 6 čiar, ktoré predstavujú celkom 64 rozličných archetypálnych situácií.