Tajomstvo astrálneho sveta

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Záhady, Mystika,

Už od pradávna ľudia z Orientu, aj rôznych náboženstiev, verili, že naša duša križuje svetom vo svojom astrálnom tele, do ktorého sa dostane po svojej predošlej smrti. Špeciálnu skupinu takých astrálnych bytostí potom predstavovali démoni a anjeli, v reále ich existuje však oveľa viac.

3 dimenzie astrálneho sveta
Dimenzia je ľahko dosiahnuteľná a dostane sa sem väčšina bytostí.

V druhej dimenzii už neexistuje priestor a dostanú sa do nej iba skúsení cestovatelia astrálnym svetom. Žijú tu bytosti, ktoré sú človeku vzdialené svojimi záujmami a inteligenciou. Nie inak je tomu aj v tretej dimenzii. Ľudia ich obvykle označujú za Bohov alebo anjelov.

V tretej dimenzii už nie je ani priestor, ani čas. Dostať sa do neho je naozaj náročné aj pre skutočných profesionálov.

Aké poznáme astrálne bytosti?
Poltergeist
Astrálna bytosť, larva, slabší démon, ktorý v hmotnom svete ničí veci, sťahuje nábytok, kvíli ako siréna, klope a robí rôzne iné alotrie. Pokiaľ si ju nikto nevšíma, postupne vyplytvá svoju energiu a zanikne. Ak sa mu však darí a desí alebo si ho ľudia všímajú, jeho energia narastá a spolu s jeho silou narastá aj jeho ničenie. Jeho aktivity sú potom častejšie a častejšie.

Strážny anjel
Pozitívna astrálna bytosť, ktorú ľudia majú radi, a to napriek tomu, že ide o zavádzajúce pomenovanie, pretože ide obvykle o pozitívneho démona, ktorý sa zjavuje vo chvíli, keď nám hrozí nebezpečenstvo alebo v prípade vypätej situácie. Zostáva v hmotnom svete a pokiaľ ho človek, ktorý ho privolal vníma a myslí naňho, môže tu žiť spolu s ním až do jeho smrti a chrániť ho. Môže ísť aj o duchovných sprievodcov.

Bubák
Strašidlo, duch, malého démona, larva, ktorá straší, desí a útočí. Vyvoláva strach. Rastie so svojim úspechom. Astrálni cestovatelia si ho domov môžu privliecť veľmi ľahko, stačí mu totiž otvoriť svoju myseľ. Aj keď ide obvykle o malých strašiakov, aj tento démon dokáže byť silný, a to tak, že dokáže zabiť.

Posadnutie
Démon, ktorý môže za posadnutie si vyberá iba slabých a veľmi labilných jedincov s veľmi slabou psychikou, ktorý je prístupný a otvorený všetkému. Takto posadnutý človek sa potom začne meniť pozvoľna a dlhé roky to na ňom nikto nemusí ani spoznať. Je to ako schizofrénia alebo dvoch ľudí v jednom, keď časom ani on sám nespozná, kto je kto.

Sexuálni démoni
Sexuálni démoni sú veľmi obľúbenými a žiadanými astrálnymi bytosťami vo svete filmu a literatúry. Sú to inkubové a sukkuby, veľmi nebezpečné bytosti. Sú schopní v ľuďoch vyvolať chtíč, túžbu aj závislosť. Sajú energiu. Človek potom potrebuje viac a viac sexu. Dokáže človeka doslova uhnať na smrť. Závislý je schopný v nedostatku páchať trestnú činnosť.

Možno ste to do dnešných dní netušili, ale väčšina kostolov a synagóg bola u nás postavená na základe geomantiky. Moderná geomantika sa venuje náuke vplyvu krajiny a prírodných síl na človeka, jeho telo a dušu. Ukazuje nám, že s návštevou magických miest našej krajiny, môžeme ozdraviť naše telo, očistiť naše myslenie, doplniť svoju energiu a niekedy prežiť aj spirituálne skúsenosti. Preto nás návšteva posvätných a magických miest tak silno zasiahne, a to aj na človeka bez predošlých duchovných skúseností.

Príbeh Lilith je starý ako ľudstvo samo. Bola stvorená Bohom ako prvú ženu Adama. Vznikla z ohňa, v ktorom sa Boh vzhliadol. Bola preto krásna, nespútaná, spaľujúca, ale aj hrejivá. Mala plusy aj mínusy, nehu a silu, lásku aj nenávisť, radosť aj žiaľ, cit a túžbu, ženu i muža.

Telepatia predstavuje prenos informácií prostredníctvom mimozmyslových schopností. Prenosu myšlienok na diaľku sa venuje experimentálna psychológia, parapsychológia a psychotronika. Dorozumievanie bez slov úplne bežne užívajú zvieratá, majú to v génoch, len my na to nejako zabudli. To však neznamená, že by sme to nevedeli.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Riana - anjelské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v ťažkých životných situáciách
Zaměření anjelskej karty, mágia

Vaši strážni anjeli Vás sprevádzajú celým životom. Anjelská veštba Vám prostredníctvom anjelských kariet umožní napojenie na Vašich anjelov, ktorých týmto môžete požiadať o pomoc a podporu. Vďaka anjelskej veštbe sa dozviete, aké je Vaše životné poslanie a aký je Váš skutočný osud s ktorého výzvami Vám budú anjeli pomáhať. 

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 460
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 460 Moje stránka, otázky a ohlasy