Tajomstvo astrálneho sveta

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Záhady, Mystika,

Už od pradávna ľudia z Orientu, aj rôznych náboženstiev, verili, že naša duša križuje svetom vo svojom astrálnom tele, do ktorého sa dostane po svojej predošlej smrti. Špeciálnu skupinu takých astrálnych bytostí potom predstavovali démoni a anjeli, v reále ich existuje však oveľa viac.

3 dimenzie astrálneho sveta
Dimenzia je ľahko dosiahnuteľná a dostane sa sem väčšina bytostí.

V druhej dimenzii už neexistuje priestor a dostanú sa do nej iba skúsení cestovatelia astrálnym svetom. Žijú tu bytosti, ktoré sú človeku vzdialené svojimi záujmami a inteligenciou. Nie inak je tomu aj v tretej dimenzii. Ľudia ich obvykle označujú za Bohov alebo anjelov.

V tretej dimenzii už nie je ani priestor, ani čas. Dostať sa do neho je naozaj náročné aj pre skutočných profesionálov.

Aké poznáme astrálne bytosti?
Poltergeist
Astrálna bytosť, larva, slabší démon, ktorý v hmotnom svete ničí veci, sťahuje nábytok, kvíli ako siréna, klope a robí rôzne iné alotrie. Pokiaľ si ju nikto nevšíma, postupne vyplytvá svoju energiu a zanikne. Ak sa mu však darí a desí alebo si ho ľudia všímajú, jeho energia narastá a spolu s jeho silou narastá aj jeho ničenie. Jeho aktivity sú potom častejšie a častejšie.

Strážny anjel
Pozitívna astrálna bytosť, ktorú ľudia majú radi, a to napriek tomu, že ide o zavádzajúce pomenovanie, pretože ide obvykle o pozitívneho démona, ktorý sa zjavuje vo chvíli, keď nám hrozí nebezpečenstvo alebo v prípade vypätej situácie. Zostáva v hmotnom svete a pokiaľ ho človek, ktorý ho privolal vníma a myslí naňho, môže tu žiť spolu s ním až do jeho smrti a chrániť ho. Môže ísť aj o duchovných sprievodcov.

Bubák
Strašidlo, duch, malého démona, larva, ktorá straší, desí a útočí. Vyvoláva strach. Rastie so svojim úspechom. Astrálni cestovatelia si ho domov môžu privliecť veľmi ľahko, stačí mu totiž otvoriť svoju myseľ. Aj keď ide obvykle o malých strašiakov, aj tento démon dokáže byť silný, a to tak, že dokáže zabiť.

Posadnutie
Démon, ktorý môže za posadnutie si vyberá iba slabých a veľmi labilných jedincov s veľmi slabou psychikou, ktorý je prístupný a otvorený všetkému. Takto posadnutý človek sa potom začne meniť pozvoľna a dlhé roky to na ňom nikto nemusí ani spoznať. Je to ako schizofrénia alebo dvoch ľudí v jednom, keď časom ani on sám nespozná, kto je kto.

Sexuálni démoni
Sexuálni démoni sú veľmi obľúbenými a žiadanými astrálnymi bytosťami vo svete filmu a literatúry. Sú to inkubové a sukkuby, veľmi nebezpečné bytosti. Sú schopní v ľuďoch vyvolať chtíč, túžbu aj závislosť. Sajú energiu. Človek potom potrebuje viac a viac sexu. Dokáže človeka doslova uhnať na smrť. Závislý je schopný v nedostatku páchať trestnú činnosť.

Komunikácia s mŕtvymi je možná, aj keď nie je práve doporučovaná. O tejto skutočnosti sa presvedčilo mnoho ľudí. Duch sa môže zhmotniť v rôznej miere a dokonca disponuje určitou energiou, ktorá na nás môže pôsobiť.

Jasnovidectvo je veľmi ťažké bližšie definovať. Všeobecne by sme ju mohli popísať, ako schopnosť mimozmyslového vnímania, nášho podvedomia, ktoré nám umožňuje nazerať do blízkej, ale aj vzdialenej budúcnosti. Jasnovidectvo patrí k tým najstarším vešteckým technikám na svete.

Strom má dôležitú symbolickú úlohu v celom rade kultúr. Objavuje sa napríklad v kabale, u Máyov, Germánov, škandinávskych národov a dokonca aj u Keltov. Svoju dôležitú úlohu našiel aj v Biblii. Všade je opradený legendami.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Iveta - výklad kariet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad kariet
Zaměření Anjelské karty, cigánske karty, tarotové karty

Na výklad kariet používam cigánske, tarotové aj anjelské karty, s ktorými mám veľmi dobré skúsenosti a viem, že výklad práve z týchto kariet funguje spoľahlivo. S pomocou kariet určím nielen všeobecne Vašu budúcnosť, ale môžeme sa zamerať aj na jednotlivé oblasti Vášho života, ako je zdravie, financie, láska.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 486
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 486 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vianoce je možné oslavovať niekoľkými rôznymi spôsobmi. Pokiaľ túžite po ich harmonickom prežití, môžete sa inšpirovať Feng Shuei. Nemusíte sa obávať, nie je to o tom, aby ste sa vzdali českých tradícií, ale ide skôr o upokojenie, harmonizáciu a vytvorenie priateľskej atmosféry.