Prečo chodiť nahý

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika,

Keby sme chodili po meste nahí, asi by sme dobre nedopadli. Veľmi rýchlo by sme skončili za mrežami. Na nahote však nie je nič zlé. Veď sme sa nahí narodili a nahí tiež nakoniec skončíme. Oblečenie je navyše iba tunning pre nedokonalé telo.

Je najvyšší čas, aby ste z hlavy vypustili predsudky iných, strach z odsúdenia a aspoň raz za čas by sme si mali dopriať ten osviežujúci pocit chodiť nahý, bez jediného kúsku oblečenia. A nemusí vás pritom nikto vidieť.

Zabudnite pritom na to, či sú vaše krivky dokonalé a vyhovujú akémusi kódexu, ktorý určili iní. Ide vôbec toto určiť? Je možné povedať, aké telo je dokonalé? Prestaňte sa hodnotiť a užite si osviežujúce slobody bez obmedzovania, drenia, ťahania a škrabania.

Byť nahý je neskutočným zážitkom.

Ide o oslobodzujúci pocit, kedy nemusíte tráviť dlhé chvíle pred skriňou nad výberom toho správneho oblečenia. Aspoň na chvíľku zabudnete na to, čo je nutné, čo by sa malo a ako by to malo vyzerať.

Chodiť nahý je výzva a to sa nemusíte dopustiť bláznovstva, kedy sa nahí pustíte do mestských ulíc. Choďte nahí doma, na záhrade, v prírode ... dovoľte si ten úžasný pocit oslobodený od trápnosti.

V lete sa potom vďaka svojej nahote môžete symetricky opáliť bez bielych škvŕn na intímnych miestach.

Spite nahí
Skvelé je aj spať nahí. Vďaka tomu totiž spaľujete oveľa viac kalórií. Spánok je oveľa kvalitnejší. Zvýšite si sebavedomie a nebudete sa toľko hanbiť. Vyhnete sa kožným problémom.

Sny o nahote
Svoju nahotu by sme mali zvážiť aj vtedy, keď sa nám o nahote zdá. Ak sa vám o nahých ľuďoch zdá, vidíte ich a nahých ľudí dokonca aj poznáte, ide o fakt, že vás nahota neuráža a aj vy sami sa nahí cítite viac než dobre. Dokazuje to aj to, že vďaka tomu, že sa nehanbíte svoje nahoty, ste otvorení. Ak sa vám zdá, že ste vo sne nahí vy, dosvedčuje to, že ste sebavedomí a vyrovnaní a nahota vám nie je cudzia ani v reálnom živote. Je vám absolútne fuk, čo si o vás myslia iní.

Podľa všetkých poznatkov patrí Babylonská astrológia k tým najstarším na svete, dokonca ešte starším ako je tá Sumerská. Ide dokonca vôbec o prvý organizovaný systém astrológie. Špekuluje sa, že tu existovala už v treťom tisícročí pred naším letopočtom.

Zaujali ma knihy o sextrológii. Ide o knihy, ktoré sa zaoberajú podstatou erotiky z východného pohľadu, a to najmä z Indie a Číny. Vytvára charakteristiku ľudí v súvislosti s astrológiou a potom v jej súvislosti k sebe priraďuje vhodné sexuálne náprotivky.

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Zdenka - budúcnosť dieťaťa

Znamení Beran
Specializace Anjelské karty, tarotové karty, astrológia
Zaměření Detské horoskopy, budúcnosť dieťaťa

Špecializujem sa na výklad budúcnosti detí, pretože viem, že mnohé sa dá často ovplyvniť a pozmeniť k lepšiemu. Vyložím Vám životnú cestu a významné okamihy, ktoré Vášho potomka čakajú a na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 450
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 450 Moje stránka, otázky a ohlasy

Tento rok je bohatý na množstvo zaujímavých astronomických úkazov. Sotva sme sa dokázali spamätať z mágie pondelkového super mesiaca, prichádza nás ohromiť aj očariť každoročný roj meteoritov. Áno, 17. 11. 2016 sa na nebi v maximálnej miere aktivity objavia Leonidy.