Osho Zen tarot

článok na téma: Duchovný život, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Kto bol Osho?
Osho bol Guru, učiteľ a spisovateľ z Indie, ktorý žil v Spojených štátoch amerických a preslávil sa svojím kritickým postojom k tradičným náboženstvám a svojim postojom k sexu. V mnohom provokoval. Vyhlasoval, že „nový človek“ bude kombináciou múdrosti Západu a Východu. Presadzoval opúšťanie od minulosti i budúcnosti so snahou sústrediť sa na prítomnosť. Odlišoval meditáciu od koncentrácie. Jedným z jeho diel je aj Osho o Zenu.

Čo je Zen?
Zen je typ čínskeho budhizmu, ktorý bol náboženstvom samurajov. So zen sa dodnes môžete stretnúť v japonských kláštoroch a je spojené s veľkým tréningom, ktoré je spojené so správnym držaním tela a správneho dýchania. Jeho súčasťou je aj meditácia.

Osho Zen tarot
Osho Zen Tarot sú skvelým pomocníkom pre všetkých tých, ktorí chcú nahliadnuť do svojho ja. Sú skvelým prostriedkom meditácie. Pomôžu vám odhaliť skutočný stav v aktuálnom prítomnom okamihu. Karty vám potom ďalej poradia, čo s danou sitáciou ďalej, ako s ňou naložiť. Karty nehodnotia, neveštia, nehovoria, čo je dobré a čo je zlé, chcú po vás iba to, aby ste k sebe boli úprimní, pretože iba tak sú potom úprimní ony k vám.

Karty neveštia, dokážu lepšie ako bežný tarot odhaliť vnútro človeka, teda jeho klady a zápory, problémy. Vhodné je užívať ich na psychologicky mierené otázky a ľudské situácie. Jednoduchý obrázok vám veľmi rýchlo napovie, aká je skutočnosť. Osho Zen tarot hovorí pravdu niekedy dosť drsne, ale treba povedať, že výstižne.

Osho Zen Tarot sa síce ako klasické taroty skladajú z Veľkej a Malej arkány, ale Veľká arkána obsahuje 23 kariet a Malá sa potom skladá zo 4 elementov, rozlíšených do farieb. Celkovo je týchto kariet 79.

Vianoce sú veľmi úzko späté nielen s tradíciami a tými najrôznejšími zvykmi, ale vďaka zimnému slnovratu ide už od pradávna aj o obdobie spojené s mágiou. Naši predkovia v tomto období vykonávali celý rad rituálov a kúziel, ktoré mali zaistiť úrodnosť, hojnosť, dostatok potravy a ochraňujú zdravie a život členov domácnosti i dom a zver samotnú. Dnes sa bohužiaľ už postupne na množstvo týchto kúziel a rituálov zabudlo.

Už od pradávna ľudia z Orientu, aj rôznych náboženstiev, verili, že naša duša križuje svetom vo svojom astrálnom tele, do ktorého sa dostane po svojej predošlej smrti. Špeciálnu skupinu takých astrálnych bytostí potom predstavovali démoni a anjeli, v reále ich existuje však oveľa viac.

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Zdenka - budúcnosť dieťaťa

Znamení Beran
Specializace Anjelské karty, tarotové karty, astrológia
Zaměření Detské horoskopy, budúcnosť dieťaťa

Špecializujem sa na výklad budúcnosti detí, pretože viem, že mnohé sa dá často ovplyvniť a pozmeniť k lepšiemu. Vyložím Vám životnú cestu a významné okamihy, ktoré Vášho potomka čakajú a na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 450
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 450 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nepodceňujte reč svojho tela

Neverbálna komunikácia, reč tela či soft skills, vytvára obraz našej osobnosti a dojmu, aký na svoje okolie zanechávame. Nie je dobré ju podceňovať, pretože len ťažko s ňou dokážeme manipulovať.