Mayské proroctvo

článok na téma: Astrologie, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Mayská civilizácia patrila k tým najvyspelejším a dodnes ich ľudia po celom svete považuje za obdivuhodnú. Civilizácia fungovala na území dnešnej Guatemaly, Belize, v severozápadnom Hondurase, v mexických štátoch Yucatán, Quintana Roo, Campeche, Chiapas a na východe potom ešte v štáte Tabasco. Úspešne tu existovala medzi rokmi 2500 rokov pred naším letopočtom až do cca do 17. storočia.

Mayovia sa preslávili všelijakým, ale najviac je známa vďaka Mayskému kalendáru, astronómii, matematike, písmu, astrológii a siedmim proroctvám.

Prvé Mayské proroctvo
Prvé proroctvo sa zmieňuje o čase bez času, ktorý sa začne rokom 1999, kedy by človek mal zmeniť svoj postoj k životu, otvoriť svoju myseľ a integrovať všetko, čo existuje. To sa malo odohrávať v dvadsaťročnom cykle (cyklus podľa Mayov začal v roku 1992 a skončiť preto mal v roku 2012), čo bol kľúčový termín pre transformáciu. Proroctvo tiež hlása, že o sedem rokov neskôr svet vstúpi do obdobia temnoty, v ktorom každý jednotlivec bude čeliť svetu svojim vlastným správaním. Nastavené mu budú zrkadlá. Úlohou každého potom je zbavenie sa materializmu. Len tak ľudia môžu ujsť utrpenie.

Druhé proroctvo
Druhé proroctvo uvádza, že ľuďom sa bude dariť tak, ako sa každý z nich bude sám správať. Ich správanie potom ovplyvní to, akú budú mať budúcnosť. Proroctvo sa zmieňuje o zatmení Slnka v roku 1999 aj o rýchlych zmenách ľudstva. Hovorí o mužoch, ktorí budú ľahko strácať kontrolu nad svojimi emóciami, len aby okolie utvrdili, že sú skutoční muži. Meniť sa bude ich správanie, zmýšľanie aj cítenie. Ukazujú aj dve cesty: jedna z nich je porozumenie a ďalšia je o strachu a ničení. Svoju cestu si však musí každý vybrať sám.

Tretie proroctvo
Tretie proroctvo hovorí o prírode, zmenách teplôt, geologických a sociálnych zmenách. Mayovia v proroctve hovoria, že jeden bude planétu chrániť planétu a druhý ju bude naopak likvidovať, čo bude mať negatívny vplyv na Zem. Slnko nás za to potom značne potrápi.

Štvrté proroctvo
Štvrté proroctvo nadväzuje na tretie proroctvo. Poukazuje na anti-ekologické správanie človeka. Spomínané tu je zvýšené topenie ľadu na póloch. Krajina sa však zachráni, začne opäť čistiť, zelenať sa a meniť sa po fyzickej stránke (postarajú sa o to erupcie, vulkány atď.).

Piate proroctvo
Toto proroctvo hovorí, že všetky systémy, ktoré sú založené na strachu, z ktorých daná civilizácia vychádza bude trpieť spolu s celou planétou. Človek sa tu musí posunúť bližšie k harmónii. Nie je tu miesto na reorganizáciu spoločnosti. Muži majú za úlohu pochopiť princíp stvorenia a existencie. Je iba jedna spoločná duchovná cesta pre celé ľudstvo. Skončia všetky doterajšie stanovené pohľady na Boha.

Šieste proroctvo
Šieste Mayské proroctvo poukazuje na kométu, ktorej trajektórie ohrozí existenciu človeka. Kométa uvedie do pohybu veľa vecí a má nastoliť rovnováhu.

Siedme proroctvo
Posledné Mayské proroctvo hovorí o období medzi rokmi 1999 a 2002 spojené so svetlom vyžarovaným zo stredu galaxie, ktoré má synchronizovať všetky živé bytosti. Má podporiť vnútornú transformáciu. Dáva šancu vymeniť a zlomiť svoje obmedzenia a vytvára nový spôsob komunikácie. Lož skončí raz a navždy. Nová éra by mala byť spojená s transparentnosťou.

O Mayských proroctvách sa najviac hovorilo v súvislosti so zatmením Slnka as obavou z konca sveta, avšak celkom zjavne sa netýkala iba daného obdobia, ale čerpať z nich môžeme aj dnes.

Veštenie z palmových listov predstavuje prastarú indickú metódu, ktorá sa dnes používa na úplne iný účel, než bola pôvodne určená. Pred viac ako 5000 rokmi totiž jeden z Bráhmových synov vpísal na palmové listy osudy asi 80 000 ľudí, ale len tých, ktorí v budúcnosti do Indie prídu a prejavia o svoj osud záujem.

Skúste sa opýtať onomantiky. Podľa nej totiž v sebe každé meno nesie Božie predurčenie.

Čo je onomantika?
Onomantika je umenie veštenia, ktoré s bežným európskym veštením a astrológiou má pramálo spoločného. Oveľa bližšie má k numerológii. Ide totiž o predvídanie budúcnosti z písmen, ktoré sú numerologickými nosičmi. Aby sme to zjednodušili, jedná sa o veštenie z mena.

Nech vstúpite kamkoľvek, bezprostredne vnímate určitý pocit. Niekde sa cítite veľmi dobre, príjemne, pohodlne, "ako doma" a inde cítite nepríjemné napätie, istú stiesnenosť alebo ponurosť, čo nás nabáda k čo najrýchlejšiemu odchodu. Rovnaké vibrácie však nemá iba cudzí priestor, ale aj váš vlastný domov. Pokiaľ chcete, aby váš domov pôsobil pozitívne, je dôležité sa o túto energiu starať.

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy