Lunárne uzly

článok na téma: Astrologie, Duchovný život, Mystika, Osud,

V horoskope nájdete oveľa viac ako bežné planéty, nájsť tu môžete aj tzv. zostupný a vzostupný uzol, čiže severný a južný uzol (Dračia hlava a Dračí chvost). Nejde o nič výnimočné, uzly v horoskopoch nájdete celkom pravidelne a astrológovia sa o ne pomerne zaujímajú. Dôležité je, v akom znamení, domu sa nachádzali v čase vášho narodenia a aké sú aspekty iných planét.

Čo sú tieto uzly?
Ide o priesečníky ekliptiky a dráhy Luny. Severný uzol má jupiterovský charakter a naznačuje priaznivé spoje a úspech, zatiaľ čo Južný uzol patrí Saturnu a je spojený so stratami a zlým spojením. Niektorí odborníci tieto uzly považujú za prirodzené protipóly. Karmu. Naplnenie je možné dosiahnuť iba vtedy, keď dosiahnete jej stred. Ide o spojnicu s našimi minulými životmi, ktorá nám naznačuje, s čím si v živote máme poradiť.

Južný uzol
Južný uzol je spojený so zrodenecovou minulosťou, utrpením, postojmi, myšlienkami, skúškami, zakorenenými návykmi, ktoré si priniesol do súčasného života. Ide o symbol, ktorý naznačuje, čo sme si do súčasnosti priniesli na riešenie z minulých životov. Ide o prostriedok, ktorý nám ukazuje, ako dosiahnuť svoj vysnívaný cieľ.

Severný uzol
Severný uzol potom ukazuje náš životný smer. Odhaľuje, čo máme v tomto živote za úlohu, akú lekciu nám život uchystal, aká je naša budúcnosť, čo nám prináša radosť, zmysel a úžitok. Ukazuje nám, kam môžeme postúpiť, keď za sebou necháme svoju minulosť. Nutné je však nechať všetko negatívne za sebou. Odpustiť a opustiť. A myslené sú aj návyky. Inak si všetko zopakujeme aj tento život. Náš život to je cesta k nájdeniu samého seba. Je však len na nás, čo s tým urobíme a ako sa rozhodneme. Naše rozhodnutie potom ovplyvní stupeň našej karmy, ktorou si budeme musieť prejsť, aby sme došli svojho cieľa... alebo nedošli.

To, že naše sny sú odrazom nášho podvedomia a sveta okolo nás, je všeobecne známe. Nemali by sme ich však podceňovať, symboly v snoch totiž skutočne môžu niečo vypovedať a môžu skutočne naše životy ovplyvniť. Aby tomu však tak bolo, je nutné im porozumieť.

Bez komunikácie nie je vzťahu. Dobrá komunikácia je základom šťastného a spokojného vzťahu. Len s ňou totiž dokážete zvládnuť konfliktné situácie a nájsť konštruktívne riešenie. Dobrá komunikácia spočíva pritom v tom, že so svojim partnerom budete hovoriť o svojich vlastných myšlienkach a dávať najavo svoje pocity. Pozor si však dajte na určité zlozvyky, vďaka ktorým to potom medzi vami nemôže klapať.

Každý máme niekde svoju spriaznenú dušu. A pozor, nemusí byť len jedna. Len ju nájsť. A to nemusí byť vždy jednoduché. Pokiaľ ju však nájdete, stanete sa úplnejšími a máte dosiahnuť to, čo by ste sami nikdy nedosiahli. Spriaznené duše sa dokážu podporiť a posúvať dopredu.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Kartárka Katarína - pomoc s láskou a vzťahmi

Znamení Ryby
Specializace Anjelské karty, tarotové karty
Zaměření Láska a vzťahy, karmické vzťahy, rodinné konštelácie

Láska je najvyšším a tiež najkomplikovanejším citom, ktorý spôsobuje v živote veľa šťastia, ale aj trápenia a smútku. Poradím Vám s Vaším súčasným vzťahom a nešťastne zamilovaným pomôžem získať lásku milovanej osoby. Viem, že láska často bolí a partnerské vzťahy sú často náročné. Spoločnými silami to všetko napravíme.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 448
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 448 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vianoce je možné oslavovať niekoľkými rôznymi spôsobmi. Pokiaľ túžite po ich harmonickom prežití, môžete sa inšpirovať Feng Shuei. Nemusíte sa obávať, nie je to o tom, aby ste sa vzdali českých tradícií, ale ide skôr o upokojenie, harmonizáciu a vytvorenie priateľskej atmosféry.