Komunikácia s mŕtvymi

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Mystika, Osud,

Komunikácia s mŕtvymi je možná, aj keď nie je práve doporučovaná. O tejto skutočnosti sa presvedčilo mnoho ľudí. Duch sa môže zhmotniť v rôznej miere a dokonca disponuje určitou energiou, ktorá na nás môže pôsobiť.

Svet prevrátil hore nohami psychológ a lekár Raymond Moody, ktorý pred časom vydal knihu Život po živote, v ktorom sa rozhovoril o ľuďoch, ktorí prekonali o klinickú smrť. Ale aj iní vedci v poslednej dobe prichádzajú s tvrdením, že život po živote naozaj existuje a smrť nie je konečná.

Bohužiaľ hlbšie výskumy tejto oblasti sa stretávajú s prekvapivým odporom. Bráni tomu náboženstvo a viera v to, že smrť by mala byť konečná. To, že je to inak, je pre mnohých úplne nepredstaviteľné a poburujúce.

Čo je však smrť?
A viete, že na tento pojem vlastne neexistuje žiadna definícia? Za smrť sa všeobecne pokladá stav, keď človeku prestane tĺcť srdce, nedýcha a ustane činnosť mozgu. V reále je to však oveľa zložitejšie. Telo môže byť poškodené a nefunkčné, ale mozog vníma aj to, čo by odborníkov vnímať nemalo. Zatiaľ však vieme iba oživiť človeka, ktorý je "mŕtvy" cca 3-5 minút, ale v reáli koniec života vrcholí až úplným zničením tela. Čo sa však stane s vedomím, to sa nevie.

A preto vyvstáva polemika a prečo by preto nemohli mŕtvi hovoriť?
Aj keď smrť desí av poslednej dobe je skôr tabuizovaná a miestami sa zdá, že až zakázaný, je tu a nič s tým neurobíme. Existuje množstvo nevšedných prípadov, keď sa mŕtvy prišiel rozlúčiť, než odišiel „na druhý breh“. Niekedy sa dokonca zdá, že sa nedokáže odpútať od určitého miesta. Sú medzi nami ľudia, ktorí svet zomrelých vnímajú, vidia ich a komunikujú s nimi. Ide o vyčerpávajúcu činnosť, pokiaľ ste však odvážni, môžete to skúsiť aj vy sami.

Mandaly sú v súčasnosti veľmi obľúbené a vyhľadávané. Ich príbeh sa však píše tisíce rokov, pretože tie prvé sa objavujú už v paleolite. Aj keď mandala, čiže magický kruh, pochádza zo sanskritčiny, samotné mandaly sa objavujú po celom svete, v rôznych kultúrach aj v náboženstvách.

 

Reiki je veľmi obľúbenou a žiadanou alternatívnou metódou prírodného liečenia, ktorá v prípade, že je aplikovaná skutočnými odborníkmi, je bezpečná a môže sa kombinovať aj s inou terapiou.

 

Trápi vás zlé spanie? Nemôžete zaspať? Budíte sa? Vyskúšali ste na skvalitnenie spánku všetko možné, aj nemožné a nič? A skúsili ste si ho pričarovať?

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Zdenka - budúcnosť dieťaťa

Znamení Beran
Specializace Anjelské karty, tarotové karty, astrológia
Zaměření Detské horoskopy, budúcnosť dieťaťa

Špecializujem sa na výklad budúcnosti detí, pretože viem, že mnohé sa dá často ovplyvniť a pozmeniť k lepšiemu. Vyložím Vám životnú cestu a významné okamihy, ktoré Vášho potomka čakajú a na ktoré je vhodné sa vopred pripraviť.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 450
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 450 Moje stránka, otázky a ohlasy

V horoskope nájdete oveľa viac ako bežné planéty, nájsť tu môžete aj tzv. zostupný a vzostupný uzol, čiže severný a južný uzol (Dračia hlava a Dračí chvost). Nejde o nič výnimočné, uzly v horoskopoch nájdete celkom pravidelne a astrológovia sa o ne pomerne zaujímajú. Dôležité je, v akom znamení, domu sa nachádzali v čase vášho narodenia a aké sú aspekty iných planét.