Noc, kedy nastane najväčší superúplnok za 70 rokov

článok na téma: Astrologie, Duchovný život, Mystika, Osud,

Superúplnok
Pokiaľ bude čistá obloha, budete ho môcť sledovať po celú noc. Jednoduchým okom, ani s fotoaparátom však nemáte príliš šancu rozoznať, ako veľmi je veľký oproti tým ostatným. Bude však viac žiariť, môže za to totiž skutočnosť, že sa javí až o 30% jasnejšie ako obvykle.

Tento superúplnok je navyše výnimočný aj tým, že sa jedná o jeden z troch super splnov, ktoré tento rok prebehnú. Jeden už prebehol v októbri, druhý nás čaká práve teraz v novembri a na tretí sa môžeme tešiť v decembri. Avšak práve tento je zo všetkých ten najvýznamnejší.

Vyznačuje sa aj svojou typicky krvavou farbou. Tento spln je nazývaný bobrím, pretože v tomto období začali v Amerike klásť pasce na bobry. Ich kožúšok totiž dokázal Indiánmi účinne ochrániť pred prichádzajúcou zimou.

Magické účinky tohto splnu
Mesiac bude mať veľký vplyv na našu psychiku aj zdravie. Už v nedeľu by ste sa mali vyhnúť hádkam. Pondelok potom bude ideálny deň na plánovanie budúcnosti a riešenie finančných otázok, môžete podpísať dôležité zmluvy. Náchylnejší budete k ochoreniu, a preto by ste si mali chrániť predovšetkým oblasť krku a uší. Neodporúčame vám v tento deň návštevu u zubára, nemuselo by to dopadnúť dobre.

Hovorí sa, že to, čo sa vám v túto splnnú noc zdá, to sa vám vyplní. V ľuďoch sa túto prebúdza zvieracie pudy a zvieracie pudy a emócie nie sme schopní udržať na uzde. Všetko, čo v tomto období urobíte, bude mať niekoľkonásobný dopad. Ide o ideálny deň pre depiláciu a všetko čo je spojené so starostlivosťou o seba a krásu. V túto noc sa bude dariť všetkému, čo je spojené s ohňom a energiou. Vhodné je byť prierazný, rýchly a efektívny. Je to obdobie, ktoré vám umožňuje nové začiatky a realizáciu nových projektov. Využite to, veď podobná šanca sa naskytne až o 28 rokov.

Tento rok je bohatý na množstvo zaujímavých astronomických úkazov. Sotva sme sa dokázali spamätať z mágie pondelkového super mesiaca, prichádza nás ohromiť aj očariť každoročný roj meteoritov. Áno, 17. 11. 2016 sa na nebi v maximálnej miere aktivity objavia Leonidy.

Kámen mudrců není žádnou smyšlenou záležitostí, která by se objevila teprve až v knize Harryho Pottera. V reálu jeho historie sahá až do dob helénistického Egypta. Označován byl i za Kámen filosofů nebo také i kamenem, který nebyl kamenem.

Kto by nepočul o Avalone, legendárnom artušovskom ostrove, na ktorom bol ukrytý Excalibur. Starí Kelti toto miesto považovali za sídlo Bohyne. Ľudia na tento ostrov prichádzali zomrieť, aj sa znova narodiť. Ide o jedno z najmagickejších miest na svete s ohromnou duchovnou silou a mocou.

Momentálne som offline (Na Vašu otázku odpoviem do 24 hodín.)

Veštkyňa Karin - snár a výklad snov

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snov
Zaměření Kyvadlo, mágia, tarotové karty

Väčšina snov má buď úplne zrejmý alebo skrytý význam. Volám a Karin a zaoberám sa výkladom snov, ktoré často bývajú predzvesťou Vašej budúcnosti alebo budúcnosti vašich blízkych. Sny často tiež zobrazujú Vašu prítomnosť a Vaše skutočné city a pocity. Odhalím skutočný význam týchto snov a pomôžem Vám vyriešiť súčasné aj budúce problémy.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 524
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 524 Moje stránka, otázky a ohlasy

Intuitívna astrológia je moderný odbor astrológie, ktorý sa od tej klasickej líši tým, že je spojený s výkladom kariet. Táto astrológia nie je ani tak o predpovedaní budúcnosti, ale o vlastnom zážitku, sebapoznaní, ktoré je spojené s rozoznaním vlastných schopností, potrieb, vzorcov správania a vlôh. Pozor, nezamieňajte s Astropsychológiou. Stretnúť sa s ňou môžete aj ako Karmická astrológia.