Intuitívna astrológia

článok na téma: Astrologie, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Intuitívna astrológia je moderný odbor astrológie, ktorý sa od tej klasickej líši tým, že je spojený s výkladom kariet. Táto astrológia nie je ani tak o predpovedaní budúcnosti, ale o vlastnom zážitku, sebapoznaní, ktoré je spojené s rozoznaním vlastných schopností, potrieb, vzorcov správania a vlôh. Pozor, nezamieňajte s Astropsychológiou. Stretnúť sa s ňou môžete aj ako Karmická astrológia.

Čo vám z horoskopu vyčíta intuitívna astrológia?
Intuitívny horoskop odovzdáva vysvetlenie a pochopenie umiestnenia planét, ktoré predurčujú našu cestu a jej súvislosť s naším životom v minulosti aj predošlých životoch. Presná znalosť času, dňa a miesta narodenia je pre zostavenie tohto horoskopu veľmi dôležité. Len tak sa dozviete, aké sú vaše ciele, prekážky, nádeje, priania, sny, životné pasce a čo patrí k životným lekciám, ktoré máte v tomto živote prekonať, vyriešiť a harmonizovať. Horoskop odhalí povahu, správanie, presvedčenie aj ambície.

Ako vám môže intuitívna astrológia pomôcť?
Ak neviete, čo so svojím životom, ste rozpoltení alebo bojujete s nejakými životnými problémami, môžete ju použiť na vnútorný náhľad do svojej minulosti, prítomnosti i budúcnosti. Nejde však o klasické veštenie, ale skôr nápoveda, kam viesť svoje kroky, prečo sa nám niektoré veci dejú a čo je s tým možné urobiť, čomu sme predurčení a pod. Ide o skvelý nástroj na usporiadanie myšlienok, pre duchovný rast a nálezu pevnej pôdy pod nohami, keď človek práve nevie, čo so svojím životom.

Intuitívna astrológia vám môže pomôcť nájsť spriaznenú dušu
Možno sa to javí ako neuveriteľné, ale je to tak. Napovie to Severný uzol, ktorý naznačuje, aký typ človeka je s vami kompatibilný. Pokiaľ si necháte poradiť intuitívnym horoskopom a budete riadiť nápovedou, budete potom stretávať s ľuďmi, ktorí vás nakoniec k tej pravej láske dovedú. V konečnom výsledku intuitívny horoskop ohromne podporuje váš rast, zjednoduší život, robí ho zábavnejším a zmysluplnejším. Dokonca ani to hľadanie lásky nie je tak zložité, ako predtým...

V horoskope nájdete oveľa viac ako bežné planéty, nájsť tu môžete aj tzv. zostupný a vzostupný uzol, čiže severný a južný uzol (Dračia hlava a Dračí chvost). Nejde o nič výnimočné, uzly v horoskopoch nájdete celkom pravidelne a astrológovia sa o ne pomerne zaujímajú. Dôležité je, v akom znamení, domu sa nachádzali v čase vášho narodenia a aké sú aspekty iných planét.

Skúste sa opýtať onomantiky. Podľa nej totiž v sebe každé meno nesie Božie predurčenie.

Čo je onomantika?
Onomantika je umenie veštenia, ktoré s bežným európskym veštením a astrológiou má pramálo spoločného. Oveľa bližšie má k numerológii. Ide totiž o predvídanie budúcnosti z písmen, ktoré sú numerologickými nosičmi. Aby sme to zjednodušili, jedná sa o veštenie z mena.

Kámen mudrců není žádnou smyšlenou záležitostí, která by se objevila teprve až v knize Harryho Pottera. V reálu jeho historie sahá až do dob helénistického Egypta. Označován byl i za Kámen filosofů nebo také i kamenem, který nebyl kamenem.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Riana - anjelské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v ťažkých životných situáciách
Zaměření anjelskej karty, mágia

Vaši strážni anjeli Vás sprevádzajú celým životom. Anjelská veštba Vám prostredníctvom anjelských kariet umožní napojenie na Vašich anjelov, ktorých týmto môžete požiadať o pomoc a podporu. Vďaka anjelskej veštbe sa dozviete, aké je Vaše životné poslanie a aký je Váš skutočný osud s ktorého výzvami Vám budú anjeli pomáhať. 

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 460
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 460 Moje stránka, otázky a ohlasy

Telepatia predstavuje prenos informácií prostredníctvom mimozmyslových schopností. Prenosu myšlienok na diaľku sa venuje experimentálna psychológia, parapsychológia a psychotronika. Dorozumievanie bez slov úplne bežne užívajú zvieratá, majú to v génoch, len my na to nejako zabudli. To však neznamená, že by sme to nevedeli.