Čo nám prezradí kávová usadenina

článok na téma: Duchovný život, Horoskopy, Ezoterika, Osud,

Je mnoho spôsobov, ako nahliadnuť do svojej budúcnosti, jednou z nich je aj veštenie z kávovej usadeniny. Metóda, ktorú s obľubou užívala aj v Česku tak obľúbená herečka Helena Růžičková. Aj keď sa to nezdá, je to prekvapivo jednoduché. Pravda, aj keď dnes, v čase prekvapkávaných káv, to možno predsa len komplikované bude. Pre úspešné veštenie totiž potrebujete tradičnú kávu, teda obyčajného „turka“.

Veštenie z kávovej usadeniny patrí k tým najobľúbenejším spôsobom zo Stredného východu a Afriky. Metóda sa používa cez 1000 rokov. Do Európy sa metóda dostala vďaka arabským obchodníkom. Prví, ktorí sa veštením z kávovej usadeniny v Európe venovali, sú kočovní cigáni.

Ako veštiť z kávovej usadeniny
Preto, aby ste mohli z kávovej usadeniny veštiť, je nutné, aby ste si zrnkovú kávu najskôr sami zomleli. Nutné je, aby bola úplne na jemno. Nesmú v nej byť žiadne úlomky kávových zŕn. Káva sa potom dá do priehľadného pohára, ideálne do pohára z tvrdeného skla. Dôležité je pri tomto veštení, aby ste kávovú usadeninu videli zo všetkých strán. Kávu je nutné najskôr zamiešať a potom ju vypiť. Piť ju pritom musíte pomaly a po dúškoch, aby sadlina dokázala nabrať vašu energiu. Zrná pozvoľna dopadnú na dno do určitého postavenia. Po vypití kávy je nutné šálku otočiť dnom nahor na pripravenú podšálku. Usadenina sa zaleje na podšálku, pričom na steny pohára maľuje obrazce. Tie môžu mať rôznu podobu. Sedlina sa lúšti tak, ako by ste sa pozerali na nebo a uvažovali, akú podobu na nich mraky majú. Pri veštení vezmite hrnček do ľavej ruky a pri veštení vždy vychádzajte od uška. Symboly, ktoré sa nachádzajú vo vrchnej oblasti šálky vypovedajú o skorom čase, pri dne sa ukazuje vzdialenejšia budúcnosť. výklad nemusí byť vždy jednoznačný, a preto je dôležité, aby ste počúvali svoju intuíciu.

Niektoré symboly
Topánka - Pozor na podraz. Cesta. Výlet.

Mačka - Pozor na falošného priateľa vo vašej blízkosti.

Slon - Šťastie.

Lev - Sila a statočnosť.

Ryba - Tehotenstvo aj upozornenie, aby ste si dávali pozor na to, čo hovoríte.

Kvetina - Pozvanie na rande a láska.

Koruna - Pozitívne znamenie vyjadrujúce úctu ostatných alebo dosiahnutie vzdelania.

Dom - Bezpečie, úkryt, sťahovanie.

Had - Faloš, nebezpečenstvo.

Kľúč - Nové príležitosti a udalosti.

Krídla - Oznámenia, správy.

Loď - Cestovanie ďaleko.

Nôž - Problémy a hádky.

Hviezda - Veľké šťastie, úspech, zdravie.

Démonológia sa dostáva po rokoch na výslní. Deje sa to tak vďaka young adult a fantasy literatúre, ktorá sa zaoberá aj touto tematikou. Démonológia sa pritom venuje všetkým démonom a ich vplyvu na ľudské životy a ich hriechy.

Telepatia predstavuje prenos informácií prostredníctvom mimozmyslových schopností. Prenosu myšlienok na diaľku sa venuje experimentálna psychológia, parapsychológia a psychotronika. Dorozumievanie bez slov úplne bežne užívajú zvieratá, majú to v génoch, len my na to nejako zabudli. To však neznamená, že by sme to nevedeli.

Možno ste to do dnešných dní netušili, ale väčšina kostolov a synagóg bola u nás postavená na základe geomantiky. Moderná geomantika sa venuje náuke vplyvu krajiny a prírodných síl na človeka, jeho telo a dušu. Ukazuje nám, že s návštevou magických miest našej krajiny, môžeme ozdraviť naše telo, očistiť naše myslenie, doplniť svoju energiu a niekedy prežiť aj spirituálne skúsenosti. Preto nás návšteva posvätných a magických miest tak silno zasiahne, a to aj na človeka bez predošlých duchovných skúseností.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Katka - Veštiareň a veštenie budúcnosti

Znamení Lev
Specializace Mágia, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Veštenie budúcnosti

Osud každého z nás je sčasti predurčený a s pomocou pokročilých vešteckých metód Vám môžem oznámiť dôležité životné udalosti, ktoré Vás čakajú. Snažím sa Vám vždy nielen oznámiť budúcnosť, ale aj poradiť s ďalším rozhodovaním, kedy Vám často až veštba oznámi dôležité súvislosti a privedie Vás k ich pochopeniu.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 480
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 480 Moje stránka, otázky a ohlasy

Chiromantia, alebo aj čítanie z ruky, sa praktizuje po celom svete už po niekoľko storočí. Dôkazy o tom siahajú až do starej Číny, Indie alebo Egypta. Stredoveká Európa čítanie z ruky označovala za dôkaz čarodejníctva, a preto túto metódu veštenia zakázala. Aj napriek tomu sa chiromantia presadila, pretože sa v 17. storočí vyučovala na niekoľkých nemeckých univerzitách.