Cesta k radosti zo života

článok na téma: Duchovný život, Ezoterika, Osud,

Radosť zo života sa javí trochu nedostatkovým tovarom, ľudia sú uhnaní, napätí, v strese, s neustále zlou náladou, ak nie rovnou depresiou a úzkosťou. Neustále páchnuce za niečím, čo nie je na dosiahnutie. Niečím, čo nevieme koľkokrát ani definovať. Za hmotnými statkami, o ktorých bohužiaľ mylne predpokladáme, že to práve ony sú zárukou radosti a šťastia. Toto všetko však v konečnom výsledku vedie k nespokojnosti, frustrácii a do čakární psychiatrov. Vážne je však náš život taký nudný, šedivý, hnusný, bez perspektívy?

Co je radost?
Příjemná emoce, momentální pocit, stav mysli, který vzniká jako reakce na úspěch, zisk anebo jde také i o prožitek čisté lásky a sounáležitosti. Radost doprovází úsměv anebo smích.

Jak opět chcete najít chuť do života, když se vám zdá, že přináší pouze trápení
Když toho je na vás moc zastavte se a vyčistěte si hlavu. Udělejte si v ní pořádek. Buďte k sobě upřímní a udělejte si jasno. Co je pro váš život skutečně nezbytné co od svého života očekáváte?

Nezalézejte do ulity. Přestaňte bručet a tvrdit, že vás nic nezajímá. Nejlepším receptem na ty nehorší situace je to, že zkusíte něco nového. A může jít o cokoliv. Klidně navštivte nové místo, vyzkoušejte nové jídlo. Máte spoustu možností a nemusíte za ně nic platit.

Zjednodušte svůj život.

Neradujte se pouze z dosažených cílů, užívejte si i své cesty. Radujte se z každého sebemenšího posunu.

Pocit vděku za dobré věci, které vás doposud potkali. A ideálně si je zapisujte, abyste na to náhodou nezapomněli. Buďte vděčni i za to málo, co máte, jen díky tomu pak získáte mnohem víc.

Žijte svým životem teď a tady.

Nesrovnávejte.

Nebojte se experimentů. Nebojte se výzev. Vyjděte ze své komfortní zóny a zkuste překonat překážku. Jen tak, protože to chcete zkusit. Jen tak, protože vás to baví. Jen tak, že vás to posune zas dále.

Nelitujte se a neoplakávejte své neúspěchy. Občas se něco nepovede. To však neznamená, že byste museli házet flintu do žita a měli byste truchlit. Chybami se člověk učí.

Buďte užiteční, pomáhejte, a to i tehdy, když vám zrovna není do skoku. Naplní vás to. Malé laskavosti přinesou do té temnoty malý zázrak. Dobré dny se pak začnou pozvolna vracet a smysl a pozitivno možná začnete vidět i tam, kde jste doposud neviděli.

Žijte na plno, a to i tehdy, když máte pocit, že se vám v životě nedaří.

Veriť tomu môžete, aj nemusíte, je to na vás. Vezmite však do úvahy, ako veľmi nad nami hviezdy majú veľa, koľko nás pri svojom narodení ovplyvnili a stále nás ovplyvňujú. Tak prečo by popri našej povahe nemohli ovplyvniť aj naše chute, a to, čo by sme mali jesť.

Vianoce sú veľmi úzko späté nielen s tradíciami a tými najrôznejšími zvykmi, ale vďaka zimnému slnovratu ide už od pradávna aj o obdobie spojené s mágiou. Naši predkovia v tomto období vykonávali celý rad rituálov a kúziel, ktoré mali zaistiť úrodnosť, hojnosť, dostatok potravy a ochraňujú zdravie a život členov domácnosti i dom a zver samotnú. Dnes sa bohužiaľ už postupne na množstvo týchto kúziel a rituálov zabudlo.

Možno ste to do dnešných dní netušili, ale väčšina kostolov a synagóg bola u nás postavená na základe geomantiky. Moderná geomantika sa venuje náuke vplyvu krajiny a prírodných síl na človeka, jeho telo a dušu. Ukazuje nám, že s návštevou magických miest našej krajiny, môžeme ozdraviť naše telo, očistiť naše myslenie, doplniť svoju energiu a niekedy prežiť aj spirituálne skúsenosti. Preto nás návšteva posvätných a magických miest tak silno zasiahne, a to aj na človeka bez predošlých duchovných skúseností.

Momentálne som online (Na Vašu otázku odpoviem do 5 minút.)

Veštkyňa Iveta - výklad kariet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad kariet
Zaměření Anjelské karty, cigánske karty, tarotové karty

Na výklad kariet používam cigánske, tarotové aj anjelské karty, s ktorými mám veľmi dobré skúsenosti a viem, že výklad práve z týchto kariet funguje spoľahlivo. S pomocou kariet určím nielen všeobecne Vašu budúcnosť, ale môžeme sa zamerať aj na jednotlivé oblasti Vášho života, ako je zdravie, financie, láska.

Zašlite mi SMS v tvare VESTBA dátum narodenia, meno a otázku na číslo 7004
Zavolajte mi na číslo 900 718 486
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTBA dátum narodenia, meno a Vaši otázku na číslo 7004 Zavolejte mi na číslo 900 718 486 Moje stránka, otázky a ohlasy

Mandaly sú v súčasnosti veľmi obľúbené a vyhľadávané. Ich príbeh sa však píše tisíce rokov, pretože tie prvé sa objavujú už v paleolite. Aj keď mandala, čiže magický kruh, pochádza zo sanskritčiny, samotné mandaly sa objavujú po celom svete, v rôznych kultúrach aj v náboženstvách.